Şimdi Ara

Kadıköy'e hergün araçla gidenler otopark için tavsiye.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İş değişikliği gereği Bayrampaşadan hergün Kadıköye gidiyorum. Kadıköy merkez taraflarında Osmanağa mahallesi. Nufüs müdürlüğün oraları yani. Aracı hep Nufüs müdürlüğü karşısındaki P otoparka bıraktım lakin gün boyu 35-40 tl ödüyorum. Aylıkta 450 lira. Haftanın her günü değil ama en az 10-15 gün ayda oraya gideceğim. Aylık 450 bile versem fazla, toplu taşıma ile gitsem bulunduğum yerden 1 buçuk saate giderim, sabah ve akşam trafik güzergahına ters olduğum için 20-25 dakikaya varıyorum Bayrampaşa-kadıköy arasını. Bu yüzden toplu taşımada hem ayakta hem yorucu geçirmek yerine araçla gitme taraftarıyım. 70 kmh hızın altına inmeden gidiyorum e5te. Sizler nasıl hallediyorsunuz otopark işini?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kerotobil K kullanıcısına yanıt
    Eski salı pazarı isparkı tercih edebilirsiniz ama ortalama 10-13 dk arası yürüme mesafesi var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sahil açık ispark var oraya koyuyorum genelde. yer olursa tabi.
  • kadıköye araçla gideceğim zaman midem bulanıyor. araç rahatlıktan zulüme dönüşüyor. Haydarpaşa'nın oradaki açık ispark otoparkı daha sakin ve uygun fiyatlı oluyor. Yediemin'in yanında ve günlük 6 liraydı en son.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnderGelişenOsasunaAtağı -- 1 Ocak 2020; 20:42:33 >
  • Hocam natilus a bırakıp metroyla /tek durak/ Kadıköy merkeze geçebilirsiniz. Onun dışında otoparklar ciddi pahalıdır, yakındaki bir otopark ile pazarlık yapmaya çalışırdım

• Ben genelde İdo iskelesinin oradaki İspark'i tercih ediyorum. Eski Salıpazarı ve Haydarpaşa parklarını da deneyip hangisi kullanışlı diye bakmanız faydalı olur.

• Natilus 3 saate kadar ücretsiz, size en uygunu en yakın ispark.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.