Şimdi Ara

KAÇINIZ İŞYERİMİZDE 1000TL YE ÇALIŞIRSINIZ ANKET (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
1
Favori
9.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

KAÇINIZ İŞYERİMİZDE 1000TL YE ÇALIŞIRSINIZ ANKET

(En Son Oy Tarihi: 28.5.2017)
Giriş
  • Ekonomi 3 sene önceki gibi olsa çalışılır ama şuan çok zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saati 3tl bile olmayan teklifinizde günde 12 saat hergün kesintisiz olarak çalıştırarak nasıl bir cisim arıyorsunuz? Cisim diyorum çünkü bu şartlarda çalışacak bir insan olamaz. Uzun zamandır forum okuyucuyum ben böyle bir ölücülük görmedim. Bu yapılan resmen insan haklarına saygısızlık.

• İnşallah çalışanına layık gördüğün değer kadar sen de layığını bulursun. Allah hidayet versin.
  • Yeter ulan yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gigok -- 24 Nisan 2017; 10:21:9 >
  • ben ben ben ben ben çıvdıvıyovum bilader

• quote:

Orijinalden alıntı: mic999

Seninle calismak bir sereftir, bu serefe erismek icin para felan istemez, tavuk durum ayran ver yeter

• Yürü git artık turbo . İnş eczaneni şikayet eden olurda sağlam bi ceza yersin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla şu an bedavaya çalışıyorum, 1000 liraya tabi ki çalışırım. Hani işle kalsa tamam, akşamları da eve iş götürüyoruz o koyuyor.(Anlamadıysanız, evet, ilkokulluyum(şaka şaka değilim, lisedeyim ben zaaaaa))

• Çalisma bakanligina ilgili ekran goruntusuyle mailimi attim.

Asgari ucret net 1400 TL

haftada 40 saatten sonrasina fazla mesai vermek zorundasiniz.

Bunun disindaki uygulamalar suç niteligi taşır.

• Maaş 1300-1400 lira, 1 gün de izin olsa çalışılır bu şartlar altında esirler çalışır. Çalışmayı isterim diyen biri işsizlikten kafayı yemiş biridir işsiz olsam muavin olurum çok daha iyi gerek para gerek izin göreceli bir kavram çalışma şartları
  • 1000 liraya çalışırsam bunları yaparım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLyMoKoKo -- 24 Nisan 2017; 11:0:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DelirteJackson

Maaş 1300-1400 lira, 1 gün de izin olsa çalışılır bu şartlar altında esirler çalışır. Çalışmayı isterim diyen biri işsizlikten kafayı yemiş biridir işsiz olsam muavin olurum çok daha iyi gerek para gerek izin göreceli bir kavram çalışma şartları

Peki forumun yüzde 20si çalışırım diyo buna ne diyeceksin

• Konu tutuldu

• Sonuna kadar calisirim aga Ama prezervatifleri yuzde30 indirimle verirsen.

• Allah kimseyi şöyle adamlara muhtaç etmesin

• quote:

Orijinalden alıntı: besttrr

Çalisma bakanligina ilgili ekran goruntusuyle mailimi attim.

Asgari ucret net 1400 TL

alla alla ciddimizin, o zaman calisma bakanligina sunuda soyle, kriminal 3 milyon surylei var , ve vergi ne kural nede belge var ama market acmis, calisiyor hemde 600-700 tlde calisani var bu kadar merakliysan git bunlari sikayet et once , bu vatan icin claisan turboya hata bulacaginiza kendinize bakin
  • Turbo bey kira masrafı demişsiniz ama yanınızda çalışan adamın ev tutmasına gerek yok bence günün 12 saati dükkanda olucak zaten kalan 12 saatte de kıvrılır yatar kenarda sabah da hoşgeldiniz efendim, buyrun efendim der.
  • Konuyu acan troll biliyoruz da ben cidden bisey merak ettim. Asgari ucretten asagi adam calistirmak yasak degil mi yav? Sikayet edilmesi gerekmiyor mu boyle bir sey olsa?

• quote:

Orijinalden alıntı: mic999

quote:

Orijinalden alıntı: besttrr

Çalisma bakanligina ilgili ekran goruntusuyle mailimi attim.

Asgari ucret net 1400 TL

alla alla ciddimizin, o zaman calisma bakanligina sunuda soyle, kriminal 3 milyon surylei var , ve vergi ne kural nede belge var ama market acmis, calisiyor hemde 600-700 tlde calisani var bu kadar merakliysan git bunlari sikayet et once , bu vatan icin claisan turboya hata bulacaginiza kendinize bakin

onlari da sikayet ediyorum itinayla, kafan rahat olsun. az mi isletme kapattik bugune kadar.

• Turbocum buyur;

İş Kanununun 102. maddesine göre işçisine asgari ücretin altında ödeme yapan bir işverene; bu durumdaki her işçisi ve her ay için 125,00 TL idari para cezası uygulanmaktadır. Örneğin 12 aydır çalışan bir işçisine asgari ücretin altında ücret ödeyen bir işveren, 125,00 × 12 = 1.500,00 TL idari para cezası ödeyecektir.

Zor durumda kalmayan hiçbir insan gelip de bu şartlar altında çalışmaz,sen de bundan faydalanıyorsun.Merhametin yok.Bu yüzden hiç kimseden merhamet bekleme turbocum.Ben seni şikayet ediyorum açtığın ilanla birlikte.Altından kalkabilirsen artık.

İhbar edin bu adamı.Kendine gelsin bir an önce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-403204792 -- 24 Nisan 2017; 12:20:33 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.