Şimdi Ara

Kaç Yıl Daha DH'li Olacağım? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
1.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6. yılı devirdik. iyisiyle kötüsüyle çok anım vardır burda
  • Ben güya webmaster olmak için üye olmuştum. Aslında iyi gidiyordu ta ki Konu Dışı'nı keşfedene kadar.
  • 3-4 yıl oldu benimkide. aslında üye olmadan 1-2 sene önceden takip ediyodum fakat üyelik almak hiç aklıma gelmemişti

ben asıl yeni üye olanlara acıyorum yaw. baya bi değiştirmişler üyelik sistemini... eziyet mübarek

ama iyi olmuş fake üyeliklerin ve boş beleş insanların işi olmasın forumda. terar 3-4 sene önceki gibi olsun
  • Hepimiz dehayız.
  • Bende 2005ten beri burdayım. Tabi sınırsız ban yediğim zaman oldu. Ama vazgeçemedim malesef :(
  • Ben de kendimi bi nane sanıyordum..Çömezmişiz daha biz 2 yıl olmuş üye olalı..
  • 2010 kasımda 4 seneyi devireceğiz dh de
  • 4 yıl olmuş benim.İnşallah bir ömür boyu burada olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 12 Mart 2010; 1:19:42 >
  • bazen hoşuma gitmeyen yanları olsa da burası gerçekten başka bir dünya;

-ciddi anlamda sıkıntınız olursa gelin burada paylaşın. sıcak ortam gerçekten sizi rahatlatıyor,çözüm için mantıklı cevaplar geliyor.
    -paylaşmak istemezseniz konu dışını gezin 10 15 dk içinde istemezseniz bile keyiflenirsiniz
    -herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız oldu mu buranın kapıları size hep açık.
    -herhangi konuda bilgi almak isterseniz ilk uğramanız gereken yer burası.
    -türkçe herhangi birşey araştırdığınızda (konu önemli değil.) google daki arama terimi sonuna kesinlikle "site:forum.donanimhaber.com" kısmını ekleyin.en net ve doğru sonuca böyle ulaşırsınız..
    -kabul edin veya etmeyin bizler birer sanal aileyiz

(=
  • tam 6 yıl oldu benim nasıl geçiyor zaman vay bee ama burada bi baltaya sap olamadık
  • 4 yıl olacak bu yaz.
    Ölene kadar burdayım.Ölüm yatağına düşersem konu açıcam SS'lerle.
  • şaka maka nerdeyse 3 sene olmuş benimde
  • Aferim 5 senelik üyesin

Dur bakalım okadar ömrün var mı belki selanı veririz burdan belli olmaz
  • 83 yaşındayım. Kalp krizi geçirdim şu an karanlık bir yerdeyim etrafımda ilginç şeyler görüyorum. Korkmaya başladım ne yapmalıyım?

<Bu ileti tabuttan atıldı>
  • Benimde epey oldu.Cevap yazmasamda hep buralardayım.4 arkadaşıda konu dışı manyağı yaptım tüm gün buralarda geziniyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: red a!ert

bazen hoşuma gitmeyen yanları olsa da burası gerçekten başka bir dünya;

-ciddi anlamda sıkıntınız olursa gelin burada paylaşın. sıcak ortam gerçekten sizi rahatlatıyor,çözüm için mantıklı cevaplar geliyor.
    -paylaşmak istemezseniz konu dışını gezin 10 15 dk içinde istemezseniz bile keyiflenirsiniz
    -herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız oldu mu buranın kapıları size hep açık.
    -türkçe herhangi birşey araştırdığınızda (konu önemli değil.) google daki arama terimi sonuna kesinlikle "site:forum.donanimhaber.com" kısmını ekleyin.en net ve doğru sonuca böyle ulaşırsınız..

(=

2004 girişliyim, DH için söylediklerine harfiyen katılıyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: maskmack

quote:

bazen hoşuma gitmeyen yanları olsa da burası gerçekten başka bir dünya;

(=

2004 girişliyim, DH için söylediklerine harfiyen katılıyorum..

5 inci seneye doğru gidiyorum bende harfiyen katılıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: R4V3N

quote:

benim nisanda 8 sene olacak(=

dinozorların nesli neden tükenmişti? sen o dönemleri görmüş geçirmiş adamsın ondan sordum
    :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bilm-i yorum

4 yıl olacak bu yaz.
    Ölene kadar burdayım.Ölüm yatağına düşersem konu açıcam SS'lerle.

• Bırakabileceğimi sanmıyorum , bağımlı oldum ekim 2005

Sigara gibi resmen. Eskiden kaç kere Bıraktım girmicem dedim 1 hafta sonra bir konu için girip kaptırdım tekrar kendini
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.