Şimdi Ara

KAÇ MAAŞINIZ OLSA İPHONE 11 PRO ALIRDINIZ? (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
320
Cevap
1
Favori
8.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an istesem alırımda ne gerek var bendeki ip6s 64 cigolaytın pilini değiştirip kullanmaya devam eyleyeceğim ayool

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 bin maaşım olsa bile alırdım taksitle vs. Bıktım alt segment telefonlardan. Alırım 5-6 yıl kullanırım. Teknolojiyi seviyorum. iPhone 11 pro Max kamerası alt ve orta segment telefonlarda yok. Fotoğraf çekmeyi seviyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Niye öyle dedin, üzüldüm şimdi.

Alıntıları Göster
    Malim çünkü reis para yapamıyorum

Sulalemin de çoğu aptal baktigin zaman hepsi memuriyet gibi beles meslekler yapiyor yada almanyanin sirtina binmis yada iscilik yapiyor

Malesef hayatta abilik yapacak yol yordam is ogretecek kimsem olmadi gecen babamin muteahit arkadasindan is istedim gel isci olarak calis insaatta dedi hahsjxjsjsj insan bi yardim ederla isci olmak istesem her yer insaat zaten

Neyse suan dmaxteki hurdacilari izliyorum alismaya basladim hurdaci olurum belki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3BDE25B43

3 bin maaşım olsa bile alırdım taksitle vs. Bıktım alt segment telefonlardan. Alırım 5-6 yıl kullanırım. Teknolojiyi seviyorum. iPhone 11 pro Max kamerası alt ve orta segment telefonlarda yok. Fotoğraf çekmeyi seviyorum
    3 bin maasim olsa 11 pro degil ama 11 alirdim belki reis

İnanki haklısın kötü telefon insani kanser ediyor benim htc 10un bataryasi yuzde 63te bitiyor delirmeyeyim de ne yapayim

• En az 30bin. Hala 6s kullanıyorum 3600 vermiştim zamanında 4 yıl oldu heralde alalı ama 11 den dış görünüm hariç bi farkı oldugunu düşünmüyorum. Arkadaşımda android var yeni bi telefon menüyü açtığında hala takılıyor en son 10 yıl önce bu sorunlar vardı hala devam ediyomu diye dalga gecıyorum bazen :)

• Cengavers kullanıcısına yanıt
    mesele dışında değil içinde zaten reyis

• building07 B kullanıcısına yanıt
    Valla bi kaç ufak tefek uygulama hariç başka bişe kullanmıyorum yetiyor bana :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

3 bin maasim olsa 11 pro degil ama 11 alirdim belki reis

İnanki haklısın kötü telefon insani kanser ediyor benim htc 10un bataryasi yuzde 63te bitiyor delirmeyeyim de ne yapayim

Alıntıları Göster
    Valla 11 de olur üst segment bir telefon kullanmak istiyor insan. En az 6 bin lira veririm telefona. Zaten başka harcamam olmaz pek doğru düzgün. Redmi note 7 kullanıyorum kamerası hayalet gibi çekiyor. Düzgün bir fotoğraf için Google camera gibi ek uygulamalar gerekiyor. Google camera yüklüyorum stabil çalışmıyor. Kendi kamerasının hdr moduyla fotoğraf çekerim fotoğrafı çektikten sonra en az 3 saniye hdr ı uygulamasını beklerim. Bunun gibi bir sürü sorunla uğraşmak can sıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3BDE25B43

Valla 11 de olur üst segment bir telefon kullanmak istiyor insan. En az 6 bin lira veririm telefona. Zaten başka harcamam olmaz pek doğru düzgün. Redmi note 7 kullanıyorum kamerası hayalet gibi çekiyor. Düzgün bir fotoğraf için Google camera gibi ek uygulamalar gerekiyor. Google camera yüklüyorum stabil çalışmıyor. Kendi kamerasının hdr moduyla fotoğraf çekerim fotoğrafı çektikten sonra en az 3 saniye hdr ı uygulamasını beklerim. Bunun gibi bir sürü sorunla uğraşmak can sıkıyor.

Alıntıları Göster
    Şayomiler öyle reis ya

Millet cocugunu savunur gibi savunuyor da dandik telefon

Piyasada 4 4lük telefon ureten bir tek apple kaldı sony nokia htc lg falan hep cozuttu samsung ve cinli firmalar zaten hep kaliteden ödün verdiler vermeye de devam ediyorlar bu saatten sonra apple haric cihaz alinmaz

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    aga konuna millet çuvalla yazı yazdı. bu kadar yazıdan sonra sen hala iphone harici telefon alınmaz diyorsan, 2 gün sonra işler karıştığında aç kaldığında sana kuru ekmek bile vermemek gerek.hakediyorsun çünkü.

• ben iphone alırsam son çıkanları değilde eski modelleri alıyorum deyip toparla bari

• 4bin dolar maaşım vardı. İlk çıktığı hafta iphone 6 telefonumun camı kırık, kasasından ekran çıktığından dolayı. Lasvegas'ta da vergiler losangelestan ucuz olduğundan, yol üstünde 20dk ip11 pro ve ip11 deneyerek ve ip6 ile karşılaştırarak. Ip 11 aldım.

Demek istediğim para okey önemli de, ihtiyacınız var mı oda önemli. Ben 45günde 13bin km yol yaptım. Geziyordum, aynı zamanda paramda vardı ve fotoğraf için telefona ihtiyacım vardı. Kullanımı en basit ve en kolay şeyi almam gerekiyordu.
    2x extra zoom ve fazla suya dayanıklı olması için 300$ extra para veremezdim. Birde ekran farkı varmış onuda çok anlamadım zaten, benim ip6 dan kat kat iyiydi.

Böyle düşünmeden alıyorsanız ip11 de ip11 proda alın. Yoksa boşuna almış olursunuz, hayatınızı telefon peşinde koşturur hava civa yapmaya çalısırsınız. Telefon alıp onlarca koruyucu ile kullanıyorsanız, siz telefonu değil. Telefon sizi kullanıyordur
  • bende yarım milyon dolardan fazla para var samsung j7 yi şeffaf kılıfsız kullanamıyorum yıllarca onu kullandım. ne anlatıyonuz birader siz. daha yeni değiştim telefonu. samsung m30s aldım. bataryası çok iyi 6000mAh. 48MP kamerası var. 2300liraya aldım. varınızı yoğunuzu iphone a yatırmaya ne kadar meraklısınız.

bence şeker yemekten beyniniz uyuşmuş biraz aç kalın spor yapın sebze yiyin beyin de çalışmaya başlasın.

foto çekeceksen foto mak alırsın. en babasını çekersin.
    telefon dediğinde uzun süren en az 6000mAh lik batarya olacak. adam iphone 11 alıyor facebook messenger ve whatsapp kullanıyot. ben j7 ile 2TB google drive arşivine ve maillere bağlanıp remote desktop ile 100e yakın pc ye uzaktan bağlanıyorum. vpn ile endüstriyel bilgisayarlara bağlanıp fabrikaları makineleri tek tuşla uzaktan benim samsung j7 ile kontrol ediyorum.ve telefonda gayet yeterli. samsung s2 ile bile yapıyordum bunları.

siz parayı iphone 11e gömüyorsanız gösterişten ne yapacağınızı şaşırmışsınız bunun başka açıklaması yok. ve parayı da büyük ihtimal babanız taksitle ödüyor.yazıktır adama. siz ödeseniz almazsınız o telefonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pakaji -- 26 Mayıs 2020; 14:56:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pakaji

aga konuna millet çuvalla yazı yazdı. bu kadar yazıdan sonra sen hala iphone harici telefon alınmaz diyorsan, 2 gün sonra işler karıştığında aç kaldığında sana kuru ekmek bile vermemek gerek.hakediyorsun çünkü.
    Reis benanaa benim param yok ki iphone da alamam htc 10a batarya taktircak parayi bulabilecek miyim onu hesap ediyorum nakten 0im suan

Ben muhabbet ediyorum alamanyada olsam alirdim buz rengi 11 proyu oooff of

• quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma

4bin dolar maaşım vardı. İlk çıktığı hafta iphone 6 telefonumun camı kırık, kasasından ekran çıktığından dolayı. Lasvegas'ta da vergiler losangelestan ucuz olduğundan, yol üstünde 20dk ip11 pro ve ip11 deneyerek ve ip6 ile karşılaştırarak. Ip 11 aldım.

Demek istediğim para okey önemli de, ihtiyacınız var mı oda önemli. Ben 45günde 13bin km yol yaptım. Geziyordum, aynı zamanda paramda vardı ve fotoğraf için telefona ihtiyacım vardı. Kullanımı en basit ve en kolay şeyi almam gerekiyordu.
    2x extra zoom ve fazla suya dayanıklı olması için 300$ extra para veremezdim. Birde ekran farkı varmış onuda çok anlamadım zaten, benim ip6 dan kat kat iyiydi.

Böyle düşünmeden alıyorsanız ip11 de ip11 proda alın. Yoksa boşuna almış olursunuz, hayatınızı telefon peşinde koşturur hava civa yapmaya çalısırsınız. Telefon alıp onlarca koruyucu ile kullanıyorsanız, siz telefonu değil. Telefon sizi kullanıyordur
    Yüce amerikali reis biz kimiz ki iphone kullanalim htc10a batarya taktiracak naktim yok suan

aga sende o kafayla ömür boyu para olmaz. kafayı günde 3 kere soğuk suyla yıka. günde 3 litre su içip 5km koş,şekeri unu kes, sebze ye, belki kafan daha iyi çalışmaya başlar

• quote:

bende yarım milyon dolardan fazla para var samsung j7 yi şeffaf kılıfsız kullanamıyorum yıllarca onu kullandım. ne anlatıyonuz birader siz. daha yeni değiştim telefonu. samsung m30s aldım. bataryası çok iyi 6000mAh. 48MP kamerası var. 2300liraya aldım. varınızı yoğunuzu iphone a yatırmaya ne kadar meraklısınız.

bence şeker yemekten beyniniz uyuşmuş biraz aç kalın spor yapın sebze yiyin beyin de çalışmaya başlasın.

foto çekeceksen foto mak alırsın. en babasını çekersin.
    telefon dediğinde uzun süren en az 6000mAh lik batarya olacak. adam iphone 11 alıyor facebook messenger ve whatsapp kullanıyot. ben j7 ile 2TB google drive arşivine ve maillere bağlanıp remote desktop ile 100e yakın pc ye uzaktan bağlanıyorum. vpn ile endüstriyel bilgisayarlara bağlanıp fabrikaları makineleri tek tuşla uzaktan benim samsung j7 ile kontrol ediyorum.ve telefonda gayet yeterli. samsung s2 ile bile yapıyordum bunları.

siz parayı iphone 11e gömüyorsanız gösterişten ne yapacağınızı şaşırmışsınız bunun başka açıklaması yok. ve parayı da büyük ihtimal babanız taksitle ödüyor.yazıktır adama. siz ödeseniz almazsınız o telefonu.
    Reis harbi acayip merak ettim Allah askina yazsana pmden ne is yapiyorsun

• quote:

aga sende o kafayla ömür boyu para olmaz. kafayı günde 3 kere soğuk suyla yıka. günde 3 litre su içip 5km koş,şekeri unu kes, sebze ye, belki kafan daha iyi çalışmaya başlar
    Üzdün reis

elektrik mühendisi

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.