Şimdi Ara

...Kablosuz Router Önerir misiniz...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, iş yerinde kullanılmak üzere iyi bir kablosuz router araıyorum. Kablolu 4 port eternet modemim var, eternet çıkışlarından birini, alacağım router'a bağlayıp kablosuz internet kullanmak istiyorum.

Kablosuz Router için kaliteli ve performanslı marka ve model önerir misiniz?
    .

• sadece modemini kablosuz yapmak için router alman mantıksız kac pc kullanıcak kullanıcağın alanın büyüklüğü nedir?
  • giriş katında 2 pc kablolu + 1 pc kablosuz ve modem de bu katta

alt katta 1 pc kablosuz

üst katta 2 pc kablolu.

Kablolu pclere modem çıkışları yetiyor ve 1 çıkış artıyor.

Bu yüzden roter istiyorum, kablosuz adaptörü olan PClere internet erişimi sağlamak için.

Router dışında alternatif nedir?

Bir de switch nedir? Ne işe yarar?
  • bende aynı şeyi yapmak istiyorum inca 204w ile yapamadım belki de yapılması gereken ayarları yapamadım yardımcı olabilecek var mı? hangi ayarları değiştirmek gerekiyor.
  • Kablolu ADSL Modeminiz router özellikli ise istediğiniz uygulamaları yapmak için kablosuz bir Access Point (Erişim Noktası) alabilirsiniz. Bu duruma karar verirseniz tavsiyelerim değişik olabilecek. Halen kullandığınız modem nedir?
  • Usrobotics 125 Mbps 9108 al acess point modunda da kullanabilirsin
    4 portlu sökülebilir antenli wireless modem
    özellikle iş yerleri için yazıcını modeme bağlayıp bilgisayarlardan kablosuz baskı yapabilme özelliği iyi

• quote:

Orjinalden alıntı: bakırköy

Usrobotics 125 Mbps 9108 al acess point modunda da kullanabilirsin
    4 portlu sökülebilir antenli wireless modem
    özellikle iş yerleri için yazıcını modeme bağlayıp bilgisayarlardan kablosuz baskı yapabilme özelliği iyi

destekliyorum: ben altıncı kattayım, üçüncü kattan hiçbir ek güçlendirici (access point, yansıtıcılar gibi) olmadan kullanılabiliyor. bana göre 15 yıl gidecek bir modem. adsl2+ desteklediğinden, türkiye'de daha adsl adsl 1 seviyesinde olduğu için çok uygun bir modem. en iyi modem zaten, asus falan hikaye. (asus da kullandım)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.