Şimdi Ara

kablosuz modemi bağlantı noktası olarak kullanamamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar kablosuz yazıcıdan çıktı alamıyorum ve android telefonla smart tv bağlantısı kuramıyorum.. ama kablosuz modem yerine başka bir telefonu hotspot yaptığımda bu dediklerimi yapabiliyorum. başka bir kablosuz modem bağladığımdada sorun yaşıyorum. evime gelen hatla ilgili mi bir sorun var acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• modem modeliniz nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackal___61

modem modeliniz nedir

huawei hg521

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .hoobastank.

arkadaşlar kablosuz yazıcıdan çıktı alamıyorum ve android telefonla smart tv bağlantısı kuramıyorum.. ama kablosuz modem yerine başka bir telefonu hotspot yaptığımda bu dediklerimi yapabiliyorum. başka bir kablosuz modem bağladığımdada sorun yaşıyorum. evime gelen hatla ilgili mi bir sorun var acaba.

Yapamıyorum derken ne oluyor mesela başarısız mı ? bağlantı mı kopuyor ?

sen ek özellikler istiyorsan biraz daha özellikli modem alman gerekecek söylediğin modem ttnet tarafından verilen dandik modem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: .hoobastank.

arkadaşlar kablosuz yazıcıdan çıktı alamıyorum ve android telefonla smart tv bağlantısı kuramıyorum.. ama kablosuz modem yerine başka bir telefonu hotspot yaptığımda bu dediklerimi yapabiliyorum. başka bir kablosuz modem bağladığımdada sorun yaşıyorum. evime gelen hatla ilgili mi bir sorun var acaba.

Yapamıyorum derken ne oluyor mesela başarısız mı ? bağlantı mı kopuyor ?

sen ek özellikler istiyorsan biraz daha özellikli modem alman gerekecek söylediğin modem ttnet tarafından verilen dandik modem.

bağlantı hiç sağlanamıyor. görmüyor kablosuz yazıcıyı ya da tv yi. modem iki kablosuz aygıt arasındaki bağlantıda köprü olarak görev yapmıyor. ama internete girebiliyorum(arada bir kesintiler yaşanabiliyor). çeşitli modemlerde denedim olmadı. ttneti aradım internetinizde sorun yok diyor. benim şüphem gelen hatta sorun var gibi

• Yapmaya çalıştığın şeylerin hatla ilgisi yok. İnternet ağı ile yerel ağ bağımsızdır. Belki modem ayarlarında ilgili seçenekler kısıtlı olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batarya zayıf

Yapmaya çalıştığın şeylerin hatla ilgisi yok. İnternet ağı ile yerel ağ bağımsızdır. Belki modem ayarlarında ilgili seçenekler kısıtlı olabilir.

modeme güncel yazılım attım olmadı. birkaç ayar değiştirdim b/g/n yaptım channel değiştirdim yine olmadı. bilmediğim bir ayar var belki de
  • .hoobastank. . kullanıcısına yanıt
    Yeni modem yolu çoktan görünmüş sana.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.