Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (2787. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
63.416
Cevap
385
Favori
3.380.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27852786278727882789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maaart

Birebir kan bağım yok allahtan, mallık ne zamandan beri şans oldu, onu anlamadım

şundan dolayı şanslı ben 200mbit almak istiyorum alamıyorum. Adamın ihtiyacı yok alıyor. 4kişilik bir ailenin 4k film izleyecek alt yapısı var adamlarda :=)

• akıllı sınırsız 50-20 76 TL. 100-25 81 TL. hangisini seçersiniz?

• Dün akşam facebook grubundan paylaşıldı, akıllı sınırsızda herhangi bir değişiklik yokmuş, galiba. Cihaz ücretleri fiyatların içinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oLMeCa88 -- 29 Ocak 2021; 10:26:26 >

• telefona mesaj geldi tarifeler güncellendi diye, sadece fiyat artışı var, fibere yönelik bir çalışma yok

ee bunlar neden binaya fiber döşedi o zaman?

daha bir sene tarifede değiştirmez turksat.

• evren_us E kullanıcısına yanıt

5 lira için değmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oLMeCa88 kullanıcısına yanıt

Benim anladığım bu bilgiler doğru ise kampanyalar 24 aylık, ilk 12 ay bu fiyat sonraki 12 ay bu fiyat diye belirtmişler ayrıca modem kiralama ücreti 6TL/Ay ve HD STB kiralama ücreti 3TL/ay olarak fiyatlara eklenecektir diyor cihaz ücretleri nasıl fiyatın içinde oluyor ben mi yanlış anlıyorum.

• Yeni fiyatlarla 100mbit akıllı sınırsıza geçebileceğim herhalde mevcut tarifem ve taahhüdümle. Taahhüt bitene kadar böyle devam edeceğiz herhalde anlaşılan.

Yine de bi ümit bekliyorum, 50 ve 100 sınırsızın dahil edildiği "akıllı" olmayan bir kampanya paketi de olsun diye. Olursa onlardan birine geçmeyi isterim şahsen ama pek ihtimal vermiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetkara3457

Benim anladığım bu bilgiler doğru ise kampanyalar 24 aylık, ilk 12 ay bu fiyat sonraki 12 ay bu fiyat diye belirtmişler ayrıca modem kiralama ücreti 6TL/Ay ve HD STB kiralama ücreti 3TL/ay olarak fiyatlara eklenecektir diyor cihaz ücretleri nasıl fiyatın içinde oluyor ben mi yanlış anlıyorum.

Bilmiyorum grupta öyle belirtildi. Cihaz ücretleri dahilmiş fiyata. Orası yanlış yazılmış heralde.

• 1 şubatta kampanyalar açıklanacakmış

aradım.

100 mbt 250 gb dan 500 gb yukselteceğim

105 ten 121 tl ye

• Şaka gibi ülkede şaka gibi tarifler ...
  • Kablonet kullanan bir arkadaşım, ekipten birine sormuş yeni tarifeler hakkında bilgisi var mı diye, uploadın yükseleceğinden bahsetmiş.

Ama tabi ne kadar doğru ne kadar yalandır bilmiyorum.

Çünkü benim pek inanasım gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orktas -- 29 Ocak 2021; 16:39:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orktas

Kablonet kullanan bir arkadaşım, ekipten birine sormuş yeni tarifeler hakkında bilgisi var mı diye, uploadın yükseleceğinden bahsetmiş.

Ama tabi ne kadar doğru ne kadar yalandır bilmiyorum.

Çünkü benim pek inanasım gelmedi.

hocam yeni tarifelerin listesine baktığımızda halen simetrik 10 mbit internetin 350 lira olduğunu görüyoruz. upload'ın yükselmesi düşük ihtimal yükselse bile 10 mbit olmayacaktır

• unununium U kullanıcısına yanıt
    Bende sanmıyorum açıkçası, ama yeni gelecek tarifelerin geçerlilik süresi bittiğinde yani tahmini 6 ay sonra güzel değişikliler de bekliyorum Kablonetten.

• Kadikoy komple gitti yine. Bu aralar baya kesinti oluyor.

• Arkadaşlar benim mevcut 1 senelik daha taahhütüm var. Bunu uzatmak için müşteri hizmetlerini aradım ancak sistemin izin vermediğini söylediler. Bilgisi olan var mı? Taahhütü uzatabilir miyim?

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

Arkadaşlar benim mevcut 1 senelik daha taahhütüm var. Bunu uzatmak için müşteri hizmetlerini aradım ancak sistemin izin vermediğini söylediler. Bilgisi olan var mı? Taahhütü uzatabilir miyim?

Teşekkürler.

Neredeyse aynı durumdayız ve şimdi destek hattını aradım aynı soruyu sormak için. Dediklerine göre taahhütü uzatmak mümkün değil, ancak bir üst tarifedeki bir hizmete abone olarak yeniden taahhüt vermek mümkün. Ne yapalım, olduğu gibi devam etmeyi seçtim ben.

• keynan K kullanıcısına yanıt

evet muhtemelen öyle... 5 dk. önce aradım, adam da bilmiyordu denedi, sistem izin vermemiş.

ama benimkinin üstünde olan (100 mbit akıllı sınırsız) geçebileceğim bir tarife yok sanırım. yeni tarife 1 lira bile yüksek olsa yapabiliyorlar diye biliyorum.

neyse yarın biraz daha bakayım, belki bir çözüm bulurum. bulursam sizi de bilgilendiririm, siz de beni bilgilendirirseniz memnun olurum.

• Merhaba Router alacağım iki model arasında kararsız kaldım, sizce hangisini almak daha mantıklı olur ? Netmasteri Bridge modda kullanacağım.

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-wifi-ac1200-router-4a-giga-version-1167-mbps-2-4g-5g-cift-bant-4-antenli-p-hbv00000mk46e#reviews

https://www.hepsiburada.com/tenda-ac8-ac1200-dual-band-gigabit-kablosuz-router-ve-access-point-p-HBV00000VFU6I?magaza=Teknorya#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orktas -- 29 Ocak 2021; 23:5:43 >

• 
Sayfa: önceki 27852786278727882789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.