Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (2789. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63.416
Cevap
385
Favori
3.380.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27872788278927902791
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • resmen ölümü gösterip sıtmaya razı ettiler insanları, ayıp.

hele şu kablobulut denen saçmalığı kendilerinin bile kullanmadığına eminim, biri hasbelkader bir şey yükler diye de 25 gb ile sınırlamışlar :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockyy -- 30 Ocak 2021; 10:49:16 >
  • Bu imajın doğruluğu tartışılır çünkü Kablonetin yayınladığı tarife listesinde 100 mbit sınırsız tarife fiyatı 549 lira. Yani tarife fiyatları uyuşmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk 12 ay farklı ikinci 12 ay farklı fiyat olacak kampanyalar demekki. Şimdiye kadar 24 ay sabitti.
  • unununium U kullanıcısına yanıt
    Aradım. 27 ay taahhütlü kampanyada bulunduğum için 27 aylık taahhüdü olan kampanya seçebiliyormuşum. Absürt bir kampanya önerdi. Neyse 11. aya kadar devam artık.
  • Ormanci kullanıcısına yanıt

bu modemlerle tırt :D

• kesinlikle kar odaklı bir kurum olmaya doğru ilerliyor kendileri fiber yatırımları vs. ama kamu yararına hareket etmeleri gerektiğini hatırlatmamız gerek halkın parası ile yatırım yapıp kendi halkına bu kadar pahalıya paket satmanın bir açıklaması olamaz 100 mbit limitsiz paketlerde açık ara en pahalı ISS kendileri

• quote:

Orijinalden alıntı: Miraclescape

İlk 12 ay farklı ikinci 12 ay farklı fiyat olacak kampanyalar demekki. Şimdiye kadar 24 ay sabitti.

Ya yapılan zam daha az göze batsın diye de olabilir sonuçta kocaman atıyorum 110 lira yazacak ayrıca artık ekonomiye onlar dahi güvenemiyor olabilirler çünkü üst üste zam geldi geçen yıl da boş geçmemiştiler. Gidişatı farketmiş olabilirler. Ben zamlardan ucuz yırttığımı düşünüyorum

• madrid2017 kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim bende Mi’yi düşündüm. İzninizle bir şey sormak istiyorum, 2.4 Ghz ile 5Ghz bağlantılar ayrı ayrı mı yoksa birleşik tek bağlantı şeklinde mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KABLONET [ANA KONU]
    KABLONET [ANA KONU]
  • Sınırsızlar kampanyalı gelir diye tahminde bulunmuştum önceden çünkü onların altyapısından vodafone, superonline sınırsız verdikleri için diye düşünmüştüm. Gelecek galiba ama ucuz olmayacak sanırım. Uyguna gene akıllı sınırsızlar kalacak sanırım.

Birde yeni kampanyaları öiv sinin artacağı güne denk getirmeleri raslantı değil gibi.
  • oLMeCa88 kullanıcısına yanıt

Sınırsız internetin ulaşılabilir seçenek olarak sunulması her zaman iyi ama 12.ayda cayarsanız 6600₺'den daha fazla cayma bedeli çıkartacaklar, düşünenlerin aklında bulunsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: kef

Sınırsız internetin ulaşılabilir seçenek olarak sunulması her zaman iyi ama 12.ayda cayarsanız 6600₺'den daha fazla cayma bedeli çıkartacaklar, düşünenlerin aklında bulunsun.

Kablonetin olmadığı adrese ikametgah taşırsın. Abonelik düşer.

• 50mb sınırsızı 100mb akıllı sınırsızla aynı fiyat yapsınlar alalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gökbörüü

100 mbpslik akıllı sınırsız tarifem şimdi ne olacak? Bu fiyatları gerçekten hiç beğenmedim 5 yıllık müşteriyim. Ben sinema paketi ya da filmbox live falan talep etmedim, kabloses de kullanmıyorum her ay faturam yükseliyor. Buna çözüm bulunmasını istiyorum.

Taahhütünüz yok mu hocam?

• Arkadaşlar 100mbit yüz güldüren mevcut müşteri kampanyasındayım. Kablo tv üst paket ve altın sinema paketi mevcut. 13 nisanda taahhütüm bitiyor. Sizce bugün veya yarın taahhütü yeniletmek mi mantıklı yoksa bitişi beklemek mi?

Şu an 3 tl conax modül kirasıyla 79 tl ödüyorum.
  • Weirdorbic kullanıcısına yanıt

Hangi marka tvde conax kullanıyorsunuz hocam kutuya göre görüntü kalitesinde fark var mı yoksa tek kumanda olması dışında pek bir avantajı yok mu

• Weirdorbic kullanıcısına yanıt

Conax modül kutuya göre daha kaliteli diyorlar hocam doğru mu ?

• unununium U kullanıcısına yanıt
    2017 model bi lg tvde kullanıyorum. Görüntü kalitesi kutuya göre daha iyi ve 4k kanalı görüntüleyebiliyorsunuz. Kanal geçiş hızı kutuya göre daha yavaş ama bu durum tvnin işlemcisinden kaynaklanıyor. Onda da abartılacak bir durum yok. Dvb-c uyumlu ve modül girişli cihazla kullanırsınız.
  • oLMeCa88 kullanıcısına yanıt
    Her açıdan bence modül rahatlık. Tek kumanda, daha iyi görüntü kalitesi ve listeyi düzenleme imkanı var. Bir de salonda set top boxın görüntü kirliliği ve yer işgali olmuyor. Kablo direkt tvye takılı ve yayın hazır.
  • Ormanci kullanıcısına yanıt

bu normal fiyatlandırmayı turk telekom getirdi turkiye'ye..

öncelikle yüksek fiyat biçiliyor, indirim oranı yuksek tutularak kampanya tarifesi belirleniyor, kampanyan bittiğinde yuksek fiyatla karşı karşıya kalırken dilediği gibi kampanya fiyatını arttırma zemini bularak topluma fiyatlar aslında şöyle yuksek boyle yuksek deniliyor.

bu suretle bir tasla 3 kuş vuruyorlar.

12 ayım kaldı. gelecek yıl neyle karşılaşacağımı merak ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 27872788278927902791
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.