Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (2788. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
63.414
Cevap
385
Favori
3.380.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27862787278827892790
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 75 tlye taahhütsüz hız düşümsüz 25 mb internet kullanıyorum.

fiyatlar yükselecek söylentisi var taahhüt için ne önerirsiniz?

• MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Tüh ya. Ben de 50 mbps akıllı sınırsızdayım. Uzatmayı düşünüyordum. İlla 100 mbps ye mi geçmem gerekiyor bu durumda? 2 gün kaldı işin kötü tarafı. 100 e geçmekte istemiyorum. Bana fazla.
  • xweser X kullanıcısına yanıt

Geçen yıl 5 lira zam gelmişti bir yıldan uzun zamandır varsanız yapabilirsiniz 50 ile 100 arasında da 5 lira fark ediyor bu arada uzatacaksanız değer bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • unununium U kullanıcısına yanıt
    23.11.2021 de taahhüdüm bitiyor. Cihaz dahil 80 ödüyorum.

Hangi kampanya bu bir de hem TV box hem de modem mi ödüyorsun

3 ay bedava kampanyası idi. Sadece internet. Modeme aylık 6 tl ödüyorum. 73,99 internet, 6 tl de modem. Tv yok.
  • Hayırlı olsun. Beklenen 100 mbps sınırsız geliyormuş arkadaşlar, facebook grubunda paylaşıldı... Detayları bilinmiyor birkaç güne ortaya çıkar artık. Ama akıllı sınırsızlar devam edicek diyorlar. 50 sınırsız ya da 25 sınırsız çıkacak mı şuan bilinmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oLMeCa88 -- 29 Ocak 2021; 22:47:46 >

Süpermiş ben cihaz kiralamıyorum mevcut müşreti 100 mbit asınırsız 76 lira ödüyordum iki yıldır şimdi 81 liraya çıktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: oLMeCa88

Hayırlı olsun. Beklenen 100 mbps sınırsız geliyormuş arkadaşlar, facebook grubunda paylaşıldı... Detayları bilinmiyor birkaç güne ortaya çıkar artık. Ama akıllı sınırsızlar devam edicek diyorlar. 50 sınırsız ya da 25 sınırsız çıkacak mı şuan bilinmiyor.

Rakiplere göre epey yüksek o fiyat. SOL'da 200mbit bile daha ucuzdu -zam gelmediyse- .

Buna geçersem 87 tl olacak cihazla birlikte. Diğer taraftan türknet var. 85 e 100 mbps veriyormuş. Türktelekom altyapısı ile. Ama fiyatları ne olur 11. ayda ve sonrasında bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HSeldon

Rakiplere göre epey yüksek o fiyat. SOL'da 200mbit bile daha ucuzdu -zam gelmediyse- .

Alıntıları Göster

Orasını bilemem ama içerisinde kablo tv hizmetinin olduğunu da hesaba katmanız gerek.

• oLMeCa88 kullanıcısına yanıt

100/10 standart olmalı ama yapmıyorlar

Bence de taahhütünüzün bitmesine daha var o yüzden bekleyebilirsiniz. Televizyon kullanmadığınız için turknet daha avantajlı olabilir.

Televizyon ile işim yok. Netflix, ssport +, masumlar apartmanı ve sadakatsiz yetiyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: orktas

Merhaba Router alacağım iki model arasında kararsız kaldım, sizce hangisini almak daha mantıklı olur ? Netmasteri Bridge modda kullanacağım.

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-wifi-ac1200-router-4a-giga-version-1167-mbps-2-4g-5g-cift-bant-4-antenli-p-hbv00000mk46e#reviews

https://www.hepsiburada.com/tenda-ac8-ac1200-dual-band-gigabit-kablosuz-router-ve-access-point-p-HBV00000VFU6I?magaza=Teknorya#

mi den bende var güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: HSeldon

Alıntıları Göster

Buda başlangıç hiç çoktan, 10 mbit upload verirlerse ben sınırsız yapışırım.

• 10 mbps upload vereceklerini sanmıyorum. olur da verirlerse simetrik tarifelerin mantığı nedir? kaldırmaları ya da arttırmaları lazım onları

• quote:

Orijinalden alıntı: MC.CYBER_

Buda başlangıç hiç çoktan, 10 mbit upload verirlerse ben sınırsız yapışırım.

Alıntıları Göster

En azından bir seçenek olmuş tabii.

Upload 10mbit ise o zaman alırım hemen.

Yalnız Superonline bir ara uploadı 20mbit e çekmişti. O hala devam ediyorsa gene geri kalmış oluyor.

• 100 mbpslik akıllı sınırsız tarifem şimdi ne olacak? Bu fiyatları gerçekten hiç beğenmedim 5 yıllık müşteriyim. Ben sinema paketi ya da filmbox live falan talep etmedim, kabloses de kullanmıyorum her ay faturam yükseliyor. Buna çözüm bulunmasını istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökbörüü -- 30 Ocak 2021; 10:3:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oLMeCa88

Hayırlı olsun. Beklenen 100 mbps sınırsız geliyormuş arkadaşlar, facebook grubunda paylaşıldı... Detayları bilinmiyor birkaç güne ortaya çıkar artık. Ama akıllı sınırsızlar devam edicek diyorlar. 50 sınırsız ya da 25 sınırsız çıkacak mı şuan bilinmiyor.

Hah, en azından bunun olması iyi olmuş.

Fiyat fena değil, çünkü TV cart curt da dahil. SOL'da yanlış hatırlamıyorsam tek başına internet bu fiyattı.

Fiyat tarifelerinde o manyakça artışı bu durumda millet taahhüt bozmaya cesaret edemesin diye yapıyorlar herhalde. Baksanıza, normal fiyatı şu kadar, 500 TL indirim yaptım diyor. Yuh!  

İnşallah haber doğrudur, 100 sınırsız yaparım direkt.

• 
Sayfa: önceki 27862787278827892790
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.