Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (2714. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63.441
Cevap
387
Favori
3.382.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27122713271427152716
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkürler
  • coolfighter C kullanıcısına yanıt

Test modem yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

İnfinty 401 veriliyor

Bendeki modem "Ubee - EVW32C Modem" olarak görünüyor. En azından şeklen buna benzettim.

Hangisi daha iyidir ?

Bir de telefonda arıza varsa arayın değiştiririz yoksa mevcut modeminizi kullanabilirsiniz dediler.

Eğer Infinity 401 daha iyise ve ben yeni taahhüt vereceksem bunu iade edip yeni modem alma şansım olur mu ? (Sahada olduğunuz için modem iade alıp bu modemi teslim ettiğiniz oluyor mu ? )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SnypeR -- 6 Aralık 2020; 20:31:42 >
  • SnypeR kullanıcısına yanıt

Ubee modem yok artık bi ara modem gelmiyordu virüsten mecbur veriyorduk 401 ler daha iyi hocam ama sorun yoksa kullanın:

• AMC A kullanıcısına yanıt

Öncelikle cevaplar için teşekkür ederim.

Arka odalarda çok az çekiyor, modemden kaynaklı olabilir diye düşünüyorum. O sebeple değişim talep edeceğim ama nasıl kabul ederler onu bilemiyorum.

Fiyatlara da baktım ama kiralamak yine de daha uyguna geliyor.

rica ederim 401 lerde öyle hocam az cekiyor malesef modem dediğin eve koyduğun zaman ölü nokta olmaması gerekiyor ama malesef rounter filan alın hocam kendi evimde 4 tane rounter var düşünün.

Tolere edebilir sınırda benim için, o yüzden idare ediyorum ama modemin bir faydası olmayacak demek ki.

Tekrardan teşekkürler

Elinizde mi kalmadı artık anlamında söylüyorsunuz.? Ben istediğimde getirmişlerdi kendileri test etmek için ve modem sorunu olduğunu anladık ve yeni modem kiraladım.

• arkadaşlar bugün servis çağırdım hızlar çok kötü olduğu için bir iki ayar yaptılar az bir şey düzeldi gibi ancak servis elemanı bendeki cbw-383z4 netmaster modemin adaptörünün orjinal olmadığını, gerçeğinin 2 amper olduğunu söyledi, bendeki 1,5 ampermiş, buda çekiş gücünü etkiler dedi, sizce doğru mudur, bu arada ben adaptörü hiç değişmemiştim, 2 sene önce türksattan 2. el bedava almıştım modemi

• coolfighter C kullanıcısına yanıt

yok biz vermiyoruz

rica ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.

dostum yeni tarifeler ne zaman açıklanır bilgin var mi ?

• bymuto kullanıcısına yanıt

Yok hocam ben arıza yaptıgım için bütün yükü taşıyorum onlar hakkında bilgi almaya bile fırsat olmuyor :)

• Sürekli yavaşlık veya tuhaf sorun yaşayanlar konnektörlerini kontrol etsinler gevşek bağlantı olmasın ekstra olarak modem adaptörünü karıştırmayın amperleri uyumlu olsun 100 mbit kullanıp 3-4 mbit veya daha farklı hız alıyorsanız modeminizi 40 sn resetleyin reset tuşundan.

2.4ghz de 40mhz yapinca hiz sapitiyor bazen, yarı hiz anca alabiliyor. 20mhz getirince de uzak noktada hiz yavas kalıyor. Gözlemlediğim kadariyla bir suredir bu sekilde oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diyar_21 -- 7 Aralık 2020; 1:21:34 >
  • Bu 100mbps akıllı sınırsız belli saatlerde 25’e düşen paket değildir inşallah? Evde oldum tek zamanda düşecek pakete insan gıcık olur 😄

Bu arada modem ve uydu alıcım benim.

Modem: Netmaster CBW-383ZN
    Uydu Alıcı: NETA HD8900

Bilgisi olan arkadaşlara soruyorum. Kendi cihazlarımı kullanmaya devam etmeli miyim? Anlamlı bir fark olacaksa (malum net sıkıntılı bugünlerde) ikisini de kiralayım diyorum. Yeni hangi cihazları veriyorlae bilmiyorum ama konudan bulurum.
  • qeep kullanıcısına yanıt

Kullan gitsin hocam sorun yaşarsan değişirsin.

• qeep kullanıcısına yanıt

Aynen düşecek hız...

• KABLONET [ANA KONU]

İnternet değerlerim neden böyle. Online oyunlarda bazen çok kötü. Pingim düşük olmasına rağmen. bu arada 16 ve 17 inci sıra yeni eklendi.Ne anlama geliyor bunlar. Çözümü var mı arıza kaydı açtırmak mı gerekiyor? ayrıca dün düzeltilmemiş tablolar 100.000 idi. reset attım tekrar yükselişe geçti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superficial -- 7 Aralık 2020; 8:1:57 >
  • 
Sayfa: önceki 27122713271427152716
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.