Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (2713. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
63.417
Cevap
385
Favori
3.381.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27112712271327142715
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla warzone, cs oynuyorum. Pek bir sıkıntı yaratmıyor. Özellikle warzone ping e göre oyun açıyor
  • Kablonet hattı taşıdım daha telefon çekmiyor. İnternet h+ la türktelekomda 15 mbit alırken vodafone da 0.5 mbit le 2 mbit arası alıyorum. Pişman oldum. Sonra yazıları okudum oyunlarda 60 ms alırken vodafone da 90 ms almaya başladım. Arayınca 120 den sonrasına bakıyoruz diyorlar mış. Ben geçmem bu saaten sonra vodafone, Çok arada kaldım. Telefon pişman etti evdeki net giderse kafayı yerim. Vdsl geçince tam hız alamıyoruz pingler iyleşiyor. Kitlendim kaldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.

Modem benimkinin üst modeli :=))) 100 e 50 düşse süper olur.

Valla iyki hattı geçirmişim gördüm müşteri hizmetlerini İnterneti bağlatmadım sadece tarifeler hakkında bilgi aldım. Bağlatmadım diye azarlayarak kapattı. Kapatmasaydı ağlatırdım onu :=)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MC.CYBER_ -- 6 Aralık 2020; 11:47:47 >
  • Bırak Vodafone ile ilgili bir servise geçmeyi, yürürken mağazasının önünden geçmeye korkuyorum...
  • Taahhütüm 17 Aralık'ta bitiyor. 100Mbit - Akıllı sınırsıza cihaz kiraları dahil 90 TL'den geçmeyi düşünüyorum. Farklı bir önerisi ya da yorumu olan var mıdır ?

• maaart M kullanıcısına yanıt

Keşke sadece oyun oynayanlar olsa gelen arızaları görseniz :)

• Dostlar yaşadığınız arızaları vs soruları arkadaşları rahatsız etmemek için özelden istediğiniz gibi sorabilirsiniz yardımcı olurum burdan da sorabilirsiniz sorun yoktur.

• Kablonet inm coax kablo ve docsis kullanmaktan dolayı oluşan ping artışı haricinde telekom tarafında da ping i arttıran routerlar mevcut muhtemelen önceliklendirmesi daha düşük TT de Türksat da bu durumu umursamıyor hizmeti bedavaya ya da amme hizmeti diye vermiyorsa ben de hesap sorarım neden hak arayan insanlar şımarık ya da tatminsiz olarak düşünülüyor bu da ayrı bir tartışma konusu @MeNzA arkadaşımda şu anda iki altyapı SOL ve Kablonet mevcut uygulamalı olarak açıklar diye düşünüyorum değil mi? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxi909 -- 6 Aralık 2020; 12:50:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • logistics kullanıcısına yanıt

bende ayni durumdayim 20sinde benimki bitiyor ne yapacagımı bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: metamorphoses

yükseltici değil router alacaksınız hocam. farklı cihazlar.

Alıntıları Göster

Teşekkür ediyorum ilginize sağolun.

• logistics kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdayız. İşin garibi arayan soran da yok. Kablonet hep böyle miydi?
    Başka operatör olsa 1 ay kala aramaya başlardı.

Superonlinr felan düşündüm de ortalık zaten karışık. Bir sıkıntı olur diye kablodan devam edesim var.

Şu an 47₺’ye 25mbps sınırsız kullanıyorum. Birden 2 katına çıkarmak üzücü olacak.
  • Taahhüdü bu ay bitecekler arasında ben de yer alıyorum. Arayan soran yok ama ben aradığımda da sistemde güncelleme var deyip bilgi alamadım.

50 TL ödediğim tarifeyi ikiye katlayacaklar, ikna oldum mecburen.

100 mbit akıllı sınırsız tek seçenek duruyor şu anda... Öte yandan benim modem zaten kiralıktı, acaba bu modemi kullandırıp yine kira ücreti almaya devam mı edecekler yoska yeni modem talep edebiliyor muyum ? En azından 2 yıllık (sıfır modemdir diye tahmin ediyorum) modemi yenisi ile değiştirmiş olurum.

• kişisel bilgilerin korunması kapsamında, bilgi paylaşımı izniniz yoksa artık aramıyorlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Dostlar yaşadığınız arızaları vs soruları arkadaşları rahatsız etmemek için özelden istediğiniz gibi sorabilirsiniz yardımcı olurum burdan da sorabilirsiniz sorun yoktur.

Alper bey selamlar,

Sanıyorum ki Turksat da çalışıyorsunuz. Sorularınızı yazabilirsiniz dediğiniz için bir kaç soru sormak istiyorum.

1- Şu anda Türk Telekom kullanıyorum. Tahattümün bitmesine az kaldı Kablonete geçmeyi düşünüyorum. Eski bir kablonet kullanıcısı olduğum için elimde Docsis 3.0. Modem var. Modem kiralama ücreti vermeden şu paketi alabilir miyim?

https://www.turksatkablo.com.tr/TK-Detay,657,3-ay-bizden-kampanyasi

2- Kablonet tahattütlü abonelik sonrası 14 gün içinde sözleşmemi fesih edersem Turksat cayma bedeli faturaya yansıtıyor mu?

Teşekkürler.

• Merhaba kurulum konusunda bilgili arkadaşlardan yardım talep ediyorum.

İlk defa başvuru yapacağım alt yapı sorgulamasında binada var görünüyor ama ben bir kutu felan göremedim(eve yeni taşındım).

başvuru yaptığımda gelir bütün kurulumu kendilerimi hallediyor ? oradan buraya kablo sen çekiceksin tarzında bir durum oluyor mu (ttnet de olduğu gibi) birde modemi evin istediğimiz yerine kadar götürüyorlar mı yoksa kapı girişinde mi bırakıyorlar (wifi az çektiği söylendiği için). çanak olayı zaten yok sanırım kabloTV aynı tesisattan sağlanıyor sanırım.

Bilgi verirseniz sevinirim konu başlığında bu bilgileri göremedim.

• FurkanSen kullanıcısına yanıt

Aleyküm selam

1.Kullanırsın elindeki modemi bunu belirtin mutlaka.

2.O konu hakkında bilgim yok ben saha elemanıyım

• AMC A kullanıcısına yanıt

Merhaba,

2 yıl önce taahhüt ile kablonet abonesi olmuştum ve docsis 3.0 modem de kiralamıştım.

Yine 2 yıl taahhüt verme arifesindeyim, haliyle yine 2 yıl modem kiralayacağım. Bu süre zarfında modemlerde değişiklik oldu mu ? Yeni modem talep edebiliyor muyum ? Etmeli miyim sizce ?

• SnypeR kullanıcısına yanıt

İnfinty 401 veriliyor

• Arkadaşlar bende modemin bütün ışıkları yandığı halde bazen wifi kopuyor. Hiçbir cihaz wifi ile bağlanamıyorum ama kablo aracılığı ile İnterneti kullabiliyorum. Teknik servis geldi bütün değerleriniz normal dedi. Var mo böyle bir sıkıntı yaşayan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scarybanana

Arkadaşlar bende modemin bütün ışıkları yandığı halde bazen wifi kopuyor. Hiçbir cihaz wifi ile bağlanamıyorum ama kablo aracılığı ile İnterneti kullabiliyorum. Teknik servis geldi bütün değerleriniz normal dedi. Var mo böyle bir sıkıntı yaşayan?

Genelde modem sorunu oluyor bu. Anlattığın şeyin aynısı benimde başıma geldi. Yaklaşık 1-2 ay önce yeni modem aldım(kiralama) düzelmişti. Siz gelen teknik servise not düşün gelirken test modemi getirsinler.

• 
Sayfa: önceki 27112712271327142715
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.