Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (2274. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
63.417
Cevap
385
Favori
3.381.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22722273227422752276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Türksat sınırsız demiyorki AKN li ekosınırsız ki gayet mantikli 250 gb akn lı kullanıyorum ama aylık ortalama 300 gb indirmem var telefon üst paket dahil tv dahil 76 lira ödüyorken şimdi mecbur sınırsıza geçip 120 lira ödeyecem telefon ve üst paket tv dahil. bence akn kalkmasa daha iyi olurdu dedirtecek bunlar.
  • Ttnetten kablonete gecince baya adamları hizmet ve hiz anlaminda ovmustum lakin bu akn ayinda acayip gozumden dustuler.Niyetlerinin iyi olmadigini dusunuyorum ayrica çalışanlarin bu konuda surekli bize bir bilgi iletilmedi demeside ayri komik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhanokul G kullanıcısına yanıt
    Abonelik işlemlerini böyle özel şirketlere devrediyorlar onlarda bağlatma başına para aldıkları için size öyle demişlerdir müşteriyi bağlayalımda gerisi önemli değil diye.

İkiside "e kadar" tarifeler aslında sadece akn de 25 mbps yapsalardi akn sonrası hız 16 ya düşecekti 1 mbps indirerek akn sonrası 8 mbps ye düşüyor. diğeri düz kotalı olduğu için 25 mbps sadece. ben 24 akn li kullanıyorum 7/24 24 mbps alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker1041

https://forum.donanimhaber.com/turk-telekom-akn-siz-internete-bir-hafta-erken-basladi--136429634-11

buyrun okuyun kalkmış işte oyun moyun yok.

Evet öyle gözüküyor. Tamam hadi bakalım aynısını diğer operatörlerde yapsın. Selamlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah hocam selamlar.
  • az önce sms geldi. internet tarifelerinde değişiklik yok deniliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambetiko

az önce sms geldi. internet tarifelerinde değişiklik yok deniliyor
    hiç bir değişmeyecek mi yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: net000

Bu mesaj silindi.
    2 yıl oldu oeeh be. 2 yıldır akn kalkacak deniyor hala kurnazlıktan bahsediyorsun.
  • Butun hızların en minimum fiyati neyse fiyatlari ona cekip akn yi kaldirsinlar...

• Kablonet yönetimi de işin içinden çıkamadı galiba açıklama yapmadıklarına göre :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

Butun hızların en minimum fiyati neyse fiyatlari ona cekip akn yi kaldirsinlar...
    bence de farklı tarifeler çıakrsınlar 5 10 15 20 25 35 50 75 gibi hızların sınırsız fiyatlarını paylaşsınlar.

ne demek paketler aynı yahu
  • Taahhütlü müşterilerimiz fiyat değişikliğinden taahhüt süresi boyunca etkilenmeyeceklerdir.

50 megabiti 86 tlye alacam, 1 ocakda zam geleceği kesin.

• Taahüt yapamayanlar ağlamaya başlamış

• quote:

Orijinalden alıntı: net000

Burda kablonete köpürenler kurnazlık yapıp 50gb aknden uygun fiyata girip nasılsa 1 ocakta sınırsız olacak diye geçiyorlar adam 80-90 tl verip sınırsız paket almıs veya aknsi yüksek bir tarife aynı hizmetimi alacagınızı düşünyorsunuz? Yok öyle bir dünya tahhütler bitene kadar kimin paketi neyse o hizmeti alacak kurnazlık yapıp üstüne kabloneti suclamakta nedir senin paketinde ne varsa onu alacaksın

o zaman sen geçme kardeş, çok biliyorsun madem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simdi benim hattim 24 mb250 gb. 10 ay var tv paket vs de mevcut 65 tl

50mb 100akn 100tl istiyorlar. 24 ay tahut verecem

Geceyim mi sizce

• mustafa1403 kullanıcısına yanıt
    100gb yetiyorsa gec hocam, akn kalkmiyor taahutluye...

• quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Taahüt yapamayanlar ağlamaya başlamış
    ben yapmadım ama ağlamak değil bu bro.

aynı akn sistemiyle neden devam edeyim ki cazip gelmiyor artık.
    50mbit 16 ya düşüyordu demek ki istese 16mbit sınırsız fiyatını bu fiyattan yapabilir.
    i de upload hızlarından çalmışlar yeni tarifelerde. 5mbit upload hızım vardı 2 olacak o diyor ya 2mb uploadı napayım ben.
  • Arkadaşlar yardım lazım uydunet 50.hız 50 tl civarı ödüyorum 2019 nisanda taahhüdü doluyor vodofon altyapısı mevcut binamda onlarda cayma bedelini karşılayalım 100 hız sınırsız ılk yıl 79.ikinci yıl 89 tl kullan teklif sundular kararsızım yer ANTALYA kepez ilçesi.

• 
Sayfa: önceki 22722273227422752276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.