Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (2275. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
63.412
Cevap
385
Favori
3.380.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22732274227522762277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İci bos ust paketi 40 liraya satiyorlar, rakiplerini ornek alsin biraz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mega_north kullanıcısına yanıt
    Upload 2 ye mi düşecek, nereden öğrendiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hata veriyor gibi gözüküyor fakat link çalişiyor adres cubugundaki en sondaki soru işaretini silin enter bas acılıyor

https://www.turksatkablo.com.tr/Duyurular
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    yazıyı okun anlarsınız

İnternet tarifelerimizde değişiklik bulunmamaktadır.
    * Taahhütlü müşterilerimiz fiyat değişikliğinden taahhüt süresi boyunca etkilenmeyeceklerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bymuto -- 26 Aralık 2018; 12:11:39 >
  • Aesenel Kablo TV başlığında yazdı. Bu bilgiyi bizimle paylaştığı için onaylandığını düşünmüştüm. Bugünkü paylaşımında alternatiflerden biri olduğunu söyledi. Kesin değilmiş. BTK tarafından onaylanmazsa Türksat diğer alternatflere yöneleceklerdir. Ben de sizin gibi onaylamayacağını düşünüyorum. Türksat'ın düşündüğü o zaman. Yine de belli olmaz.

İnternet paketlerinin fiyatları değişmeyecek. Kablo TV paketlerine zam geliyor. Fiyatlar çok yükselmiş. Duyuruda ve sms ile bildirilen bilgide yılbaşı sonrası AKN değişimi ile ilgili bir bilgi yok. Yılbaşından önce değişimin nasıl olacağı belli olur. 50 mbps,100 mbps düşük AKN'li taahhüt değiştirmeyi düşünenler 1-2 gün beklemesi daha iyi olabilir. Keşke değişimi masıl gerçekleşeceğini açıklasalardı ona göre hareket ederdik.

Benim kişisel görüşüm herkesi sınırsıza geçirmeleri gerekiyor. 24 mbps 50 GB AKN'liyi 24 mbps sınırsıza, 24 mbps 75 GB AKN'liyi 28 mbps sınırsıza,24 mbps 150 GB AKN'liyi 32 mbps sınırsıza, 24 mbps 250 GB AKN'liyi de 36 mbps sınırsıza geçirip daha çok AKN satın alan abonelerinde haksızlığa uğramaması sağlanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 26 Aralık 2018; 12:44:29 >

• net000 N kullanıcısına yanıt
    İSS’ler uzun süredir AKN’nin kalkacağını biliyorlardı, ona göre tedbir almaları gerekirdi. İnsanları kurnazlıkla suçlamanın hiçbir mantığı yok, suçlu varsa 2018’de bile bile AKN’li tarife satan İSS’ler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakura_tr -- 26 Aralık 2018; 12:21:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarifelede değişiklik yok.. Biraz müşteri kaptirmalari lazım ders almak için.. Bakalım ne zaman yeni tarifeleri sunacaklar.. Kablonetin olayı rekabetçi fiyata kaliteli hizmet sunmalarıydı,o özelliği de kayboluyor..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Korkunun ecele faydası yok AKN yi kaldırmak zorundalar yani taahhütlü müşteriler şu andaki hızlarını AKN siz ve limitsiz kullanacaklar...
  • mart'in 21 kadar tahhutum var ozaman kadar akn kakmazsa ve fiyatlar fahiş olursa iptal ederim bende 7 yıldır kullanıyordum...
  • Eski fiyatlı abonelerin fiyatlarını yada şartlarını olumsuz yönde etkilemesi zaten çok zor ( bence );asıl konu şu yeni fiyatlar ne olacak,Karlı olan AKN den öncesimi yok sonrasımı,insanlarda ona göre yönlerini tayin etseler ( yeni abone olacaklar için )
  • 24 mbps 50 GB AKN'liyi 24 mbps sınırsıza, 24 mbps 75 GB AKN'liyi 28 mbps sınırsıza,24 mbps 150 GB AKN'liyi 32 mbps sınırsıza, 24 mbps 250 GB AKN'liyi de 36 mbps sınırsıza geçirerek daha çok AKN satın alan abonelerinde haksızlık yaşanmamasını sağlayabilirlerdi. Ne yapacaklarını bilemiyoruz. Aynı fiyatlarla sınırsız internet hizmeti alınamayacaksa AKN'nin kaldırılmasının bir anlamı yok. AKN'nin kalması daha iyi. AKN'nin kaldırılması uygun fiyatlarla limitsiz internet için isteniyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 26 Aralık 2018; 13:17:9 >
  • serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    Hükumet akn kaldıracak benim tarifeyi kotalı ya veya sınırsıza geçirmek için arayacaklardır. Ben ikisini de onaylamasam sözleşme fesih olur. Hükumet akn açık açık kaldıracak. Beni korkutan nokta şu turktelekomu araplar dolandırdı hükmet oradaki zararı bize yıkıyor olabilir. o yüzden bu işin şakası yok yani o paraları herkes ödeyemez kotalı internette üzer o yüzden ben o riske girdim. Duran kotalı veya ek ücret istenilirse sözleşmeyi iptal eder türknet vb gibi bir şeye geçerim. Uydunet ping kopma sorunlarından soğudum ateşe veririm iyice...
  • Eğer benim gibi teledünya ve ses hizmeti de alıyorsanız kablotvden, AKN li taahhüt vermek çok daha iyi.
    24mbit /150 GB akn li taahhüt vereceğim. Hız kotayı geçince 8mbit sınırsız olacak. Gece yüklü download işlerini yapabilirim daha ne olsun. ama en mantıklı yapılması gerken AKN li paketleri sınırsıza geçirmeleridir
    artık vatandaş sömürülmekten bıktı çünkü
  • MC.CYBER_ kullanıcısına yanıt
    AKN'nin kaldırılmasını istememizin nedeni sınırsızın AKN fiyatlarıyla satılması içindi. Kotalı sisteme geri dönülmesi için AKN'nin kaldırılması istenmedi. AKN'lileri kotalı yaparlarsa çok sayıda iptal yaşanır. Sınırsıza geçirileceği kesinleşmeden tarife değişikliği yapıp 50 mbps 100 GB düşünenler de biraz beklesin bence. Yılbaşından önce sınırsıza geçirip geçirmeyecekleri belli olacaktır. Sınırsız internet fiyatlarında da indirime gidilmesi gerekiyordu.
  • Bu kablonet akıllanacak gibi görünmüyor. İnternet tarifelerinin fiyatları değişmeyecek yazmış, meali 2018 başından beri 2019 fiyatlarını geçiriyoruz. 2017'de 70₺'ye sattığı kampanyayı 2018'de 90₺ye çıkardılar. Sınırsız fiyatları zaten malum, türknet vs. alternatif sağlayıcılar varken 2019'da kimse sınırsız 100 megabite 499₺ (kampanyayla yapacağı 200₺ olsun) vermez. Yüksek hızlı VDSL veya fiber alabilen bence hiç durmasın.
  • Az önce müşteri hizmetleri ile görüştüm , Analog yayını kapatmak istediğimi belirttim. Aldığım cevap internetiniz analog yayın üstünden geliyor. İnterneti kapatmazsanız onu kapatamazsınız.

Altta edit :
    Bu iki hizmetin birbiri ile bağlantılı olduğunu bilmiyordum. Buna şaşırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C3C676FE9 -- 26 Aralık 2018; 14:19:55 >
  • Nesine şaşırdın?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar, halihazırda taahütsüz bir şekilde 110₺ ye 50mbit 250Gb AKN li tarifeyi kulkanmaktayım. Yılbaşından sonra bu tarifenin akıbetini bilen var mıdır? 350₺ demesinlerde sınırsız olunca.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana da böyle bir mesaj geldi baktım 63 lira tahaatütsüz 10mb internet faturam 100TL'ye yakın geliyor o zaman güle güle derim affetmem.KABLONET [ANA KONU]
  • Özetle teledünya 20 liradan 30 liraya çıkmış yani %50 zam var.

Böyle bir SMS geldi biraz önce

Değerli Müşterimiz, KabloTV ve interaktif hizmetlere ait tarifelerimiz 01.01.2019 tarihinden itibaren geçerli olacak şekilde güncellenmiştir. Taahhütlü müşterilerimiz, taahhüt süresince bu değişiklikten etkilenmeyecektir. Ayrıntılı bilgi içinhttps://bit.ly/2LBcpI7 0850 804 44 44 ve Türksat Abone Merkezleri B349 B001

Linki açtığınızda karşınıza bu çıkıyor:

01.01.2019 tarihinden itibaren geçerli olacak KabloTV ve İnteraktif
    Hizmetler tarifelerimiz aşağıda yer almaktadır.
    İnternet tarifelerimizde değişiklik bulunmamaktadır.

KabloTV Tarifeleri
    1 AnalogKabloTV İçerik Bedeli 26,99 ₺
    2 Giriş Paket İçerik Bedeli 26,99 ₺
    3 Temel Paket İçerik Bedeli 29,99 ₺
    4 Üst Paket İçerik Bedeli 39,99 ₺
    5 Vizioon Sinema Paketi 14,99 ₺
    6 Altın Sinema Paketi 24,99 ₺

Aktivasyon Ücretleri
    1 KabloTV Aktivasyon Bedeli 192,00 ₺
    2 Kablonet Aktivasyon Bedeli 192,00 ₺
    3 KabloTV Otel-Motel Aboneliği Aktivasyon Ücreti
    (Her bir oda için ayrı hesaplanacaktır)
    32,00 ₺

İşlem Ücretleri
    1 Devir Ücreti 15,00 ₺
    2 Analog KabloTV Nakil/İhya 144,00 ₺
    3 Analog KabloTV Farklı Adrese Nakil/İhya 144,00 ₺
    4 İnteraktif Hizmet Askıya Alma (Dondurma) Uygulaması 13,49 ₺
    5 Borcundan Kesilen KabloTV Hizmeti Açma 10,00 ₺
    6 Borcundan Kesilen Kablonet Hizmeti Açma 10,00 ₺

• 
Sayfa: önceki 22732274227522762277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.