Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (2276. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: RAMPOLDI Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
63.412
Cevap
385
Favori
3.380.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22742275227622772278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: syphonfilter

Selamlar, halihazırda taahütsüz bir şekilde 110₺ ye 50mbit 250Gb AKN li tarifeyi kulkanmaktayım. Yılbaşından sonra bu tarifenin akıbetini bilen var mıdır? 350₺ demesinlerde sınırsız olunca.
    bu tarife modelinde teledünya fiyat farkından dolayı 10 TL bir artış olacak gibi görünüyor
  • Kablonet bayisinden bugün aldıgım net bilgiyi paylasıyorum. Akn kalkma olayı 1 ocaktan sonraki tarifelerde gerceklesecekmiş 2018den itibaren taaahüt veren kişiler 2020 yılı taahhüt sonuna kadar aldıgı tarifedeki akn gb kadar kullanıma devam edecekmiş hız düşmesi devam edicek bugun abone merkezinden aldıgım net bilgi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • net000 N kullanıcısına yanıt
    Doğru hocam bunu kablonette çalışan arkadaşımda söyledi dün,rezalet resmen devletin kurumunun yaptığına bakın.
    Dh'de akn için imza toplayanları sahneye davet ediyoruz!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Öyle birşey yapamazlar Cumhurbaşkanı akn kalkacak dedi nokta... dağılın...
  • 2 tane hattımı aylardır taahhütsüz kullanıyorum 70 lira fatura geliyor . taahhütlü 50 civarıydı. 25 mbps'ten 16 mbps'e düşüyor hız.
    ne yapalım şimdi zaman daralıyor. aradım az önce uygun paket 24mbps 50 gb 47lira devam edebilirsiniz diyor. kotaların bilgisini tam veremedi kalkacak mı.
  • SysEdit kullanıcısına yanıt
    onun da kolayını bulmuşlar sorunca, kalkacak zaten evet yeni üye olduğunuz da akn'li kullanmayacaksınız diyorlar, mevcut da geçerli olmayacak diyorlar...
  • Eger kalkmayacaksa rezalet zor degil ayni fiyata sinirsiz vodafone kullanirim

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Zaten mevcutlar için kalkacak akn yoksa niye kalksın ki? Kelime oyunları malesef geçersiz öpe öpe kaldıracaklar :))
  • Taahhüt bozma bedeleni karşılayan,mevcut üyelerinede akn olmıcak ve en ucuz internet hangisi şuan,son günlerimiz acilen başka firmaya geçmek şart yoksa poku yeriz.

• eğer kalkmazsa cayma bedeli vermeden direkt iptal ederim zaten 2 yıllık taahhüt var
  • radko kullanıcısına yanıt
    türknet incele bi hocam...
  • Valla limit olacaksa bende başka yere geçerim, istedikleri o herhalde. Diğer servis sağlayıcılar sınırsız derken bunların yaptıkları saçmalık :) Birde forumda kraldan çok kralcılar var, yok öyle uyanıklık vs diye yazı yazıyorlar bu daha da komik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darksun80 -- 26 Aralık 2018; 15:25:50 >
  • musteri hizmetleri ile gorustum. taahutu olan 1 ocaktaki zamdan etkilenmiyor. akn sozde kalkiyor fakat taahutu olan yine ayni paketini kullanmaya devam edecekmis. hizda yine dusmeler olacakmis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen öle net bilgi sımd gidip sordum akn kalkacak evet ama 2019dan itibaren abone olanlara zaten 2019dan itibaren akn paketleri çıkmayacakmıs geçmiş olsun herkese taaahüt bitene kadar mevcut paket neyse o kullanılacak dediği şeylerden biride bir abone 60 tl öderken biri 80 tl ödeyerek aynı hizmeti alamaz zaten dedi 2019dan once taaahüt verenler aknli olarak taaahüt bitenekadar devam edicekmiş akn kalkma olayı 2019dan itibaren abone olanlara net bilgi

• Yeni taşındığım binada fiber hizmetini sadece kablonet veriyor.
    Telefon görüşmesinde bana uygun oldugunu düsündügüm paket 50mbit + 100 GB AKN + Temel + sinema paketli TV = 100 TL (24 ay taahhüt) mantıklı mıdır ?
    Ben bunu ttnet ve superonline da uygular diyordum ilk günden beri nasıl olursa mevcut üyelerin akn kaldırırlar anlamış değilim zaten.
    24mbit 40₺ ödeyende var 70₺ ödeyende ttnet ve superonline da sonuçta

• logistics kullanıcısına yanıt
    vodafone bak hocam aynı altyapı üstelik sınırsız...
  • logistics kullanıcısına yanıt
    En mantıksız ve en kazığı kablonet şuan.

• arkadaşlar bence tahaahüt vermesinler diye yılbaşından önce böyle bir haber yayalım dediler. Ben bunların ciğerini bilirim yasa var hukuk var yukarıda arkadaşların dediği gibi öpe öpe kaldıracaklar. Turktelekom kaldırmıcam dedi sonra yan çizdi. Bunlar sadece sinsi sinsi yılbaşını bekliyorlar.
  • 2 sene önceki yönetmelik değişikliği sözleşmesi devam edenlere uygulandı,

Nasıl kademeli hız düşümünü ve gece 02-08 arasında eski hıza dönüş ve kota saymama yapıldı.

Değişiklik mecbur sözleşmesi devam edenlere de uygulandı.
    Yönetmelik bağlamasa onuda sözleşmeniz bitmeden uygulamıyoruz deselerdi

Bunun da uygulanması gerekiyor bağlayıcı olmasa herkes bir yöntem sunardı.

Şunu yapabilir seni bize cazip teklifler sunarlar arayıp

100mbps'ni 300mbps yaptım 500gb kota gece 02-08 arası takıl
    yada sana
    100mbps'ye 20gbps upload vereceğim ama akşam 19-23 arası hızı 24mbps olacak
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackdaniels™ -- 26 Aralık 2018; 15:45:42 >
  • 
Sayfa: önceki 22742275227622772278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.