Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (2268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
63.416
Cevap
385
Favori
3.380.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22662267226822692270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaş insanı çatlatacaklar, ne olacak bizim tarifeler hala belli değil akıbeti.
  • mega_north kullanıcısına yanıt
    Haftaya bugun belli olur anca hocam.Kotalı paketler için btk dan haber bekliyormus kablonet , diğer tarifeler sınırsız olacakda kotalılar belli değil.
  • İnternetten taahhüt verip 2 yıllık bir kampanyaya giremiyor muyuz?İlla telefon üzerinden mi taahhüt veriliyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Haftaya bitiyor taahhütum simdi arayip akn li bir pakete gecsem, yeni yilda sinirsiz mi kullanmaya baslayacam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    yüzde 99.9 sınırsız kullanacaksınız , tek belli olmayan kotalılar , duran kotalılar , benim tahminim bunlarda sınırsız olacak ama kesinliği yok.Ben oyun için 50 gb kotalı kullanıyorum fazlasıyla yetiyor , sınırsız olurda fiyat artarsa diye taahhüt verdim geçen hafta.
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Veriyim o zaman bende akn ki olan kampanyadan, olmadi 15 gun cayma hakkimiz var herhalde bi kulp bulmazlarsa cayariz...

• Merhaba,

FALKON ELEKTRONİK - Karşıkaya Abone Merkezi ile görüştüm bilgi gelmiş taahhüt verdiğimiz şekilde devam edecekmiş. AKN aynı şekilde devam edecek kalkmayacak yani sonrasında hız düşecek. Ben aşağıdaki kampanya için görüştüm.
    50 Mbps AKN sonrası 16, 24 Mbps 8 olarak devam edecek dediler.

100 Güldüren Kampanya
    50 Mbps'ye kadar 100 GB AKN'li Eko-Sınırsız
  • Bende şimdi aradım Türksat'ı. 84₺ ya Kullandığım 100mbps 100gb AKN'li internetimin 3 ay taahhütü kalmıştı. Teledünya üst paket ile Aynı tarifeden 2 yıl daha ayda 130₺ fiyata uzattırdım. Ayda 46₺ daha fazla vererek Ocak tan sonra sınırsız kotasız 100mbps kullanabilicem:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nucLear kullanıcısına yanıt
    Kesin mi kullanabiliyor muyuz ? Minareye kilif uydurmasinlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diyar_21 -- 24 Aralık 2018; 16:48:55 >
  • Berkozz B kullanıcısına yanıt
    Ahaha hiç güleceğim yoktu. Biraz ... ister kaldırmamak. TT şu an limitsiz yaptı bile paketleri. Yiyorsa kaldırmasınlar. Ondan sonra gelsin davalar, iptaller...

Daha bugün ulaştırma bakanlığının attığı şu tweeti de ekleyeyim:https://twitter.com/UABakanligi/status/1077123158967242752

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OMEGALUL -- 24 Aralık 2018; 17:3:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

Bende şimdi aradım Türksat'ı. 84₺ ya Kullandığım 100mbps 100gb AKN'li internetimin 3 ay taahhütü kalmıştı. Teledünya üst paket ile Aynı tarifeden 2 yıl daha ayda 130₺ fiyata uzattırdım. Ayda 46₺ daha fazla vererek Ocak tan sonra sınırsız kotasız 100mbps kullanabilicem:)
    100mb ile wifi ile hız testinde kaç görünüyorsunuz? Hiç denediniz mi merak ettim.
  • FrecoB kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap için neredeyse kotalıya başvuruyordum,

100Mbps 50 gbAKN li paket ttnette 89 lira, 1 ocaktan sonra akn nin kalkacağını varsayarsak en mantıklısı o herhalde, uydunetten vazgeçmek istemezdim 6 senedir kullanıyordum ama artık malesef 35 lira fazla vermeye değmez.
  • Arkadaşlar şu şekilde bir şey mümkün müdür?

Ben şu anda "Mevcut Müşteriye Özel Hayatı Yakala Kampanyası" kapsamında 24 mbit 150GB akn'li pakete 55 TL ücret ödemekteyim ve bu pakete 24 ay taahhüt vermiş durumdayım. Yine "Mevcut Müşteriye Özel 100 Güldüren Kampanyası" kapsamının içinde olan 50 Mbps'ye kadar 100 GB AKN'li Eko-Sınırsız paketine geçmek istiyorum. Bu paketin de fiyatı 85.99 TL. Ancak farklı bir pakette taahhütüm bulunduğundan dolayı bunu herhangi bir cezai bedel ödemeden gerçekleştirmem mümkün müdür acaba? Taahhütü daha vereli 2 ay oldu.
  • OMEGALUL O kullanıcısına yanıt
    Kotaliya mi gecmek akn li pakete mi gecmek mantikli suan ?

• İstanbul Beyefendisi kullanıcısına yanıt
    Mantık olarak daha pahalı bir kampanyaya geçmek istediğiniz için sorunsuz geçmeniz lazım ancak net bilgi için yinede MH aramak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riddle of Steel

Mantık olarak daha pahalı bir kampanyaya geçmek istediğiniz için sorunsuz geçmeniz lazım ancak net bilgi için yinede MH aramak lazım.
    Evet bir ariyim müşteri hizmetlerini bakalım.
  • nucLear kullanıcısına yanıt
    Sizin mesajı görünce ben de aradım Mevcut Müşterilere Özel 100 Güldüren Kampanya'ya dahil oldum... Ayda 130 TL sınırsız 100 mb + Üst paket Teledünya oldu....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayaz77

İnternetten taahhüt verip 2 yıllık bir kampanyaya giremiyor muyuz?İlla telefon üzerinden mi taahhüt veriliyor?

bunu bilen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turktelekom kaldirmis akn yi...bunlarda halen tik yok

• Ayaz77 kullanıcısına yanıt
    Evet sadece telefon üzerinden taahhüt verebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 22662267226822692270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.