Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (2266. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
63.416
Cevap
385
Favori
3.380.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22642265226622672268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Akn yok ki kotalidir o, kotayi asinca ucret geliyor ustune...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Merhaba,

Uydunet 50mb 75 gb kotalı internet kullanıyorum ve taahhütüm 7 Ocakta bitiyor.

Şİmdi ben 100 mb 100gb kotalı 80 tl tarifesine başvursam, oCakta kota kalkınca sınırsız 100 mbb paketi mi almış olurum, en mantıklı hareket nedir ?

Teşekkürler.
  • arkadaşlar merhaba amerikadan docsis 3.0 yada 3.1 modem almayı düşünüyorum size bir kaç soru soracağım

1- arris markamı yoksa netgear mi?

2- benim modemin netmaster marka 24x8 kanal. Amerikada 32x8 olanlar hızımı ve ping sorunlarını çözermi ne gibi avantaj sağlar acaba
    cevaplarınızı bekliyorum 😉

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hopeful H kullanıcısına yanıt
    24X8 bile tam kapasite kullanamıyoruzdur bence Türkiye de o nedenle hız ve ping sorunlarınıza çözüm olacağını sanmıyorum.

Wireless ı problemli sadece Netmasterların onundışında kablolu bağlantıda bir sorun yok.

Ping sorunu benimde en büyük derdim, ama bunun bizlerle alakası yok omurgada sorun var.
  • Arkadaşlar umarım yanılırım, yalnız benim gibi Akn'li paketlere taahhüt veren arkadaşların sınırsıza geçirileceğini pek zannetmiyorum artık. 2 haftadır paket değiştirmek için uğraşıyordum ve nihayet genel müdürlükten bir yetkili sayesinde işlemi halledebildik. Oradan söylenene göre, Akn'li müşteri sözleşme süresince bunu kullanmaya devam edecek deniyor. Ha ismi Akn değil de başka bir şey olacak. Belki saate göre hız düşümü olacak ama tam sınırsız olmayacak gibi duruyor. Açıkçası gelecek olan zamlara göre(zam gelecek) ben buna da razıyım.

Umarım haksız çıkarım, umarım bana bilgi veren vatandaş haksız çıkar ama bana da pek mantıklı gelmiyordu 60 lira verenle 250 lira verenin aynı internete sahip olması. 8 güne göreceğiz artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kraven -- 23 Aralık 2018; 14:53:34 >
  • gerçek sınırsız kampanyası hakkında bilgisi olan varmı tüm saatlerde 25 mb hız veriliyor dimi akıllı sınırsız gibi aksam hız düşmesi olmuyor dimi bu kampanyada
  • Rouvax kullanıcısına yanıt
    yani mevcut ile kör topal devam edeceğiz 😁 almaya gerek yok anlaşılan

• quote:

Orijinalden alıntı: hopeful

yani mevcut ile kör topal devam edeceğiz 😁 almaya gerek yok anlaşılan
    Bende de SBG6580 var değiştirirsem sebep internetten ziyade wireless AC li routerlı bir modem istemem.
    ben kendi modemimin wifi özelliğini kapatıp tplink marka bir router aldım bağlantıda sıkıntı yokda internet bazen wifi den çok ağır çalışıyor.

• hopeful H kullanıcısına yanıt
    Ben iki cihaz kullanmak istemedim, daha çok kablo daha çok priz muhtemelen daha çok elektrik sarfiyatı vs. vs.
  • LastFaded kullanıcısına yanıt
    Zaten son aydaysanız ödeyeceğiniz 3TL olmalı, dert edilecek bir şey değil.
    orası kesin bizi bu hale düşürenler utansın 😁

bende SBG6580 var bridge modda çalışıyor önünde NETGEAR X4S router var (dumaOS kurulu) .
    MiMix2 kablosuz routera 866Mbps ile bağlanıyor ev içi ağda güzel çalışıyor. € düşükken amazon.de'den iyi düşürmüştüm.

Bundan sonra ilerde anca 60GHz router alırım oda internet hızımız çıkarsa 500mbps 'lerin üzerine :).5 sene sonra bile bu ülkede çıkmaz diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackdaniels™ -- 23 Aralık 2018; 16:32:24 >
  • gerçek sınırsız kampanyasında belli saatten sonra hız dusmesi yok değilmi akıllı sınırsız tarifesi gibi bilen cevaplayabilirmi
  • net000 N kullanıcısına yanıt
    Hayır hız düşümü yok.
    7/24 aynı hızda kullanırsınız.
  • LastFaded kullanıcısına yanıt
    Anladım. Böyle bir şeyin olma olasılığı düşük ama sözleşmede varsa alırlar, sistemde vardır sözleşmeniz, bir göz atın isterseniz. Diğer hat kapanmadan yenisini bağlamak da mümkün olmayacağından aklıma gelen bir çözüm yolu yok maalesef.
  • bugun internetten basvuru yapsam bana nezaman dönüp kuruluma gelirler
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    50 Mbps 100 GB AKN'li paket var. Hatta en uygun 2 tarife aşağıdaki tarifeler, diğer kampanyalarda fiyat min. 20-30 ₺ artıyor.

100 Güldüren(50 Mbps 100GB AKN + KabloTV Üst + Altın Sinema) kampanyası 90,99 ₺.

Mevcut Müşteriye Özel 100 Güldüren(50 Mbps 100GB AKN + KabloTV Üst + Altın Sinema) kampanyası 85,99 ₺.
  • -cyanide - kullanıcısına yanıt
    Şu anda bulunduğunuz paket AKN'li paket herhalde. Geçmeyi düşündüğünüz paket de AKN'li ise bu paketin Ocak ayı itibarıyla tamamen 100 Mbps sınırsız olma ihtimali var. Yalnız o fiyata 100GB AKN'li paket olmadığını bildiğim için başvurmayı düşündüğünüz paket kotalıdır diye düşünüyorum. Dikkat etmenizde fayda var. Yüksek hızlarda en uygun AKN'li paketler mevcut müşterilere özel şu kampanyada var:

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,582,mevcut-musteriye-ozel-100-gulduren-kampanyasi

50 Mbps 100GB AKN - 85,99 ₺
    100 Mbps 100GB AKN - 125,99 ₺

Bütçe olarak daha uygun tarifeler bakıyorsanız 24 Mbps AKN'li kampanyaları inceleyebilirsiniz.

• sa ben şimdi upload paketi satın aldım 50 gb 10 mpbs 14,99 tl ye bunun 1 aylık fiyatı bu değilmi ? nitro paketi 3,99 görünce günlükmü vercem bu fiyatı diye düşünüyorum şimdi.
    birde bende netmaster modem var mesaj geldi tarifeye geçtiniz diye ama hızım 2,78 modemden mi kaynaklı bir sorundur bu aradım ama sorun görünmüyor dediler
  • 
Sayfa: önceki 22642265226622672268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.