Şimdi Ara

Kabloları nereye takıcagımı bilmiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler kasamdaki parçaları değiştiriyorum ekran kartı ram hüç kaynağı vs. fakat güç kaynağındaki kabloları nereye takıcagım hakkında hiçbir fikrim yok internettede cok ayrıntılı bir konu göremedim ne yapıcam ben yardımcı olurmusunuz lütfen ?

"h81h3-m4" anakartım var

güç kayanğınıda bunu almayı düşünüyorumhttp://www.vatanbilgisayar.com/xigmatek-x-calibre-serisi-600w-guc-kaynagi.html#genel-bakis

acaba bunlar birbirine uyarmı uyarsa kabloları nereye takıcagımı bilmiyorum yardım edin lütfen

• bu ikisi powerdan bağlayacağın kısımlar
     Kabloları nereye takıcagımı bilmiyorum
  • bilgin yoksa riske girme bi tanıdıktan yardım al yada ver 20 30 tl montaj yaptır sadece psu ile bitmiyor işlemci pinleri çok naziktir yanlış işlemde pinler pert olur vs vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Supervisor_ -- 25 Ocak 2016; 15:59:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Supervisor_

bilgin yoksa riske girme bi tanıdıktan yardım al yada ver 20 30 tl montaj yaptır sadece psu ile bitmiyor işlemci pinleri çok naziktir yanlış işlemde pinler pert olur vs vs

hocam herşeyi taktım işlemciyi falan fakat birtek psu'dan cıkan kabloları nereye takıcagımı bilmiyorum molex sata falan filan bunları bilmiyorum :D
  • Anakart kitapçığı duruyor ise iyice araştır bulursun , Ama bu işleri bilen bir tanıdığın var ise ona danış riske girme derim ben bilmiyorsan,
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Anakart kitapçığı duruyor ise iyice araştır bulursun , Ama bu işleri bilen bir tanıdığın var ise ona danış riske girme derim ben bilmiyorsan,

Tamamdır dostum teşekkür ediyorum
  • anakartinda kullanım kılavuzunu inyernetteki indir orada yazıyordur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.