Şimdi Ara

kabloculara müjde... 1 Aralıkta İndirim Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
2.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.turk.internet.com/haber/yazigoster.php3?yaziid=14155

Bant Genişliği Eski Fiyat Yeni Fiyat

128 36 YTL 20 YTL
    256 49 YTL 37 YTL
    512 99 YTL 72 YTL
    1024 daha önce yoktu 160 YTL
    2048 daha önce yoktu 250 YTL

özel iletişim vergisi dahil mi bilmiyorum. yaıda bulamadım.. hayırlı olsun vatana milete...

• bizim burda kablo yok ki bu arada aktif kablo gibi firmalar 25 milyon gibi bi ücret te alıyorlar hizmet bakımı die
  • Hizmet bakım ücreti adı altında aldıkları paralarıda eklerseniz 256'sı yine daha pahalıya geliyor.
  • Wimax ve Kabloda düşüş!
    Komplo teorileri doğru çıkacak gibi duruyor!
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilhami

Wimax ve Kabloda düşüş!

Wimax da ne düşüşü oldu ki! Daha piyasaya bile çıkmadı Türkiye de
  • . kabloyu öldürdüler dls ile..
  • quote:

Orjinalden alıntı: yolunsonu

quote:

Wimax ve Kabloda düşüş!

Wimax da ne düşüşü oldu ki! Daha piyasaya bile çıkmadı Türkiye de

Anlatım bozukluğu yapmışım.
    Wimax'ın gelme durumu ve Kabloda düşüş!
    demeliydim
  • telekomun yapacağı indirim de ancak böyle olur.
    kablo internet kullananlar adsl nin yanında ancak %2 falandır.ama telekom bu azınllığa (adsl yanında yanlış anlaşılmasın) indirim yapıyo.256 49 ytl den 37 ytl ye indirmiş.bizde mi adsl yi bırakıp kabloya geçsek baksana 37 ytl ver 256 sınırsız ne güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ontan -- 21 Kasım 2005, 16:34:08 >
  • ankara keçiörende oturuyorum. yan dairemde kablolu var, ama telekoma başvuru yapmama rağmen çekemeyiz dediler. sebep ise kablolu işini ihaleyle firmaya vermişler, ve firma çok yoğunmuş, artı dairenin yanlış hatırlamıyosam yarısından fazlasının talep etmesi gerekiyomuş. böyle bi saçmalık varmı ya. bu bahsettiğim olay 6 ay önce oldu.
    kablolu var, ama talep olmasına rağmen bağlamıyolar. işte devlet işletmeciliği mantığı...biz onlar için müşteri değil, abone olduğumuzun bariz kanıtı...
    şimdi yine başvuracağım..bakalım nolcak..
  • kablolu olsada geçsek ne süper olurdu böylece ekinalan 0 biz 1 olurduk

quote:

Orjinalden alıntı: ontan

telekomun yapacağı indirim de ancak böyle olur.
    kablo internet kullananlar adsl nin yanında ancak %2 falandır.ama telekom bu azınllığa (adsl yanında yanlış anlaşılmasın) indirim yapıyo.256 49 ytl den 37 ytl ye indirmiş.bizde mi adsl yi bırakıp kabloya geçsek baksana 37 ytl ver 256 sınırsız ne güzel.
  • inş işin içinden bi bit yeniği çıkmaz biz sevinemedik bari bu kablolular sevinsin
  • daralcan keçiorendeysen alfa telekoma baglisin demektir istersen telefon numarasini vereyim ara gorus eryamanda 16 kullanici var toplam düşün yok oyle apt. yarisi filan geyigi.

Arkadaslar kablonetin durumu adsldn 2-3 kat iyi ben 256k kullaniyorum download hızımı soylersem üzülürsünüz , hem belki goren olur zararima olmasin :)
  • az önce bizde adsl yi bırakıp kabloya geçelim dedim ama kablonun olmadığını unuttum.
    kablonun verildiği yerler çok saçma.bizim binada yok.100 m ileride var.ona bir çözüm getiremediler senelerdir.bak şimdi bizim binada da kablo olsa güzel olmaz mı.
    hemen yarın sözleşme yapardım.
  • ayrica hizmet bedelini her firma almiyor mesela alfa telekomda bu bedel yok ben yukarıda yazan miktarda odeme yapiyorum suan da.
  • indirim değil dir abi bu adamlar bu kavramları karıştırıo indirim yerine bindirim yapılıo. biraz daha kurcalarsak kesin bi çapanoğlu vardır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: enemy1980

daralcan keçiorendeysen alfa telekoma baglisin demektir istersen telefon numarasini vereyim ara gorus eryamanda 16 kullanici var toplam düşün yok oyle apt. yarisi filan geyigi.

Arkadaslar kablonetin durumu adsldn 2-3 kat iyi ben 256k kullaniyorum download hızımı soylersem üzülürsünüz , hem belki goren olur zararima olmasin :)

hocam numarayı verirsen çok sevinirim
    daralcanoflan@hotmail.com
    valla ilgin için çok sağol
  • quote:

Orjinalden alıntı: nossrat

indirim değil dir abi bu adamlar bu kavramları karıştırıo indirim yerine bindirim yapılıo. biraz daha kurcalarsak kesin bi çapanoğlu vardır.

Millet artık indirim lafını duyunca zam anlıyor.
    Ama çok şaşırabiliriz bu sefer sanırım gerçekten indirim var! Amaç kabloya geçirterek daha fazla abone ve daha fazla para kazanmak olabilir!
    Malum bu abone Telekomda olsa paranın %45 ini alacak, ama kabloda olursa anladığım kadarıyla hemen hemen tamamını alacak!
    Bu konuda bilgisi olan varsa bizi aydınlatsın lütfen!

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: nossrat

indirim değil dir abi bu adamlar bu kavramları karıştırıo indirim yerine bindirim yapılıo. biraz daha kurcalarsak kesin bi çapanoğlu vardır.

Millet artık indirim lafını duyunca zam anlıyor.
    Ama çok şaşırabiliriz bu sefer sanırım gerçekten indirim var! Amaç kabloya geçirterek daha fazla abone ve daha fazla para kazanmak olabilir!
    Malum bu abone Telekomda olsa paranın %45 ini alacak, ama kabloda olursa anladığım kadarıyla hemen hemen tamamını alacak!
    Bu konuda bilgisi olan varsa bizi aydınlatsın lütfen!

İlahimicim merak etme bunda da oyun var. Napalım alıştık böle şeylere. Normaldir

Evet benim bildiğim kadarı ile Kablo Türksata bağlı arkadaş var çalışan ondan biliorum. Telekomla bir alakıs yok 2 ay önce gerçekleşti bu olay

• sımdı ben 26 ıle ındırıyorum

26 x 2 = 52
    sen 52 ıle mı ındırıyorsun

quote:

Orjinalden alıntı: enemy1980

daralcan keçiorendeysen alfa telekoma baglisin demektir istersen telefon numarasini vereyim ara gorus eryamanda 16 kullanici var toplam düşün yok oyle apt. yarisi filan geyigi.

• istanbul ataköyde oturuyorum bizim buraya siemens firması bakıyor (0212)266 80 66-67 no yu aradım ve sordum adam 512 kablo 72 ytl dedi ve hizmet bedeli almıyorlarmış hat açtırma 37 ytl modem 67$ mış ve hızda düşme olmaz dedi çünkü kullanıcı sayısı ataköyde 300 civarıymış . Valla 512 adsl kullanıyorum ona 99 ytl vereceğime kabloya 72 ytl veririm daha iyi hem gerçek 512 kullanırım hem dns problemi yaşamam hemde uploadım downloadımı etkilemez . Ama aklımda bir soru var kabloya geçince emulede port açmak sorun olmaz dimi?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.