Şimdi Ara

KABLO TV VEYA D SMART

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    KABLO TV ALIK 7 YTL
    D SMART TEK SEFER DE 300 YTL
    HANGİSİNİ TERCİH EDEYİM

• d smart
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrhunKobe -- 19 Mayıs 2012; 16:17:07 >
  • sadede uydu 150 ytllik bi reciver olay tamamdır
    ayda 1 de gider yazılım attırsın yada kendin atarsın multivision nba vs.kanalları izleyebilirsin
  • Ben kablo tv yi iptal ettirdim. Çünkü yayın kaliyesi berbattı. Şimdi Next 2000 cx super plus usb uydu alıcısı kullanıyorum. Kalite mükemmel. Uydu alıcısını tavsiye ederim kablo tv den uzak durun derim......
  • bende hem çanak hem kablo tv var ikisindende çok memnunum.seçim yapacaksan çanak al derim ama uyduda seyredemeyeceğin bazı kanallar senin için önemliyse kablo tv al.
  • quote:

Orjinalden alıntı: oktayd

sadede uydu 150 ytllik bi reciver olay tamamdır
    ayda 1 de gider yazılım attırsın yada kendin atarsın multivision nba vs.kanalları izleyebilirsin

Multiler tamam da NBA TV yazılımla izlenemiyor mualesef sadece kablo tvde var NBA TV.
    Buna rağmen ben yine de normal uydu derim özellikle de paylaşım yapabilmeye uygun olanından ...
  • Evde birden çok tv kullanılacaksa ve ana tv niz LCD yada Plazma değilse kablo,

Evde tek tv var ve bu TV plazma veya LCD ise ya da yakınca alınacaksa D-Smart

Evde tek tv var ve tüplü ise her ikisi de alınabilir tek fark yerel kanallar + national geopgrapich falan.
  • en ideali d smart...
  • D-SMART
  • d smart
  • d smart
  • dsmart
  • kablo tv aldım
    sadece discovery gibi kanallar için
    ilginize tesekkur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.