Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1438. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.161
Cevap
275
Favori
3.120.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14361437143814391440
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...kablo tv üzerine telefon açıp sansürden yana muzdarip olduğumuzu açıkladım kadın rtüke şikayet edin deyince aynen öyle yaptım geceleri sansürü kaldırın aksi halde avrupa insan hakları mahkemesine gidip şikayet edebilirim tehditini yaptım...!!!...yazıklar olsun sansürlü yayın...!!!...

Hocam müşteri hizmlerindeki bayanlara söylemeseydiniz keşke bu isteklerinizi
  • ne trollü be adam haklı reklamlarlada dizileri sansürlüyorlar...
  • arkadaşım...helal sana yahu taktir ettim bravo doğru diyon rütüke yazıklar olsun...!!!
  • kartilkisi abi alış yeni Türkiye böyle birşey
    Vay be bir zamanlar Kırmızı noktalı yayın kuşağı olan ülkede şimdi nereden nereye
  • Bu turksat ,bizleri iyi kandiriyor.bizlere müstehak çok övdük zamanında!! şimdide alın size kablo tv neyinize yetmiyor diyor ,size verdiklerimle yetinin diyor. ben sadece şunu savunuyorum her avrupa kanali olsun bu kadar zormu hayir digil.

ama işlerine gelmiyor apaçık ortada'dır bizleri bu kanallara mahkum etmek istiyorlar. vizyonu olmayan bir platform..

( Eski ptt' deki o denemin kablo tv'si gercekten 10 numaraydı helal olsun verdigim o zamanki üçretlere)

(Eski kablo'lu yılları arar olduk.)

Eski kablolu tv'nin yayını gelişmiş halinde muhtesem kanallara sahipti ne günlerdi.,simdiki ismiyle digital kablo tv eski kablo tv'nin icerinden kotudur.

(Belgesel hd ve ulusal hd ,fx gurubu haricinde bir şey yok.)

karari kamu oyuna birakiyorum.bu kadar yanılacagimizi bilmiyordum çikarilan kanallar ve kanal listesi boş halde.

Türksat abonelerini degil kendi ceplerini düşünmekte.

saygilarimla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 21 Mayıs 2017; 10:12:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar...kablo tv üzerinden yayın yapan english clup muhteşem kanal zira kaliteli yayın akışı sergiliyor üstelik görüntü şahane yüksek çözünürüklü versiyonuyla başarı kaydediyor...
  • Genel kanal sıralaması yine yalan oldu sanırım. Referandum sonrası yapılacaktı ama olmadı. Şimdi önümüz ramazan sonra bayram, yaz tatili, kurban bayramı, okullar açıldı derken bir bakmışsın eylül gelmiş.

Modül ya da I-STB çıksaydı bari. Herşey yavaş ilerliyor Türksat'ta.

• 2. ve 3. kanal neden NG ? Belgesel kanalları sırasında değil de ayrı bir sıradalar?

Kanal sıralaması gerçekten kötü ve şu sd kanalları da hdlerle beraber koymaları çok kötü.

Çok eleştiri var. Ben sadece şuan taahütlüyüm ve fiyat internetle beraber bedava diyebileceğim bir fiyat ondan fazla birşey diyemiyorum.

Belgesel kanalları sanıyorum tüm platformlardan daha fazla o konuda da bir sıkıntı yok. Fox kanalları ve belgeseller dışında da bir şey yok.

Şu da var digitürk alıp tüm kanalları toplasak aylık 150 tl fiyat çıkar ondan o kulvarda değil. Digitürk üst paketleri dışında kablotv yi turkcell tivibu ve dsmartla kıyaslayabiliriz o zaman ne evrede ona bakmak lazım.
  • boyieee kullanıcısına yanıt
    Nat Geo'ların HD'lerinin ilk sıralarda bulunmasının nedeni ilk başta HD sayısı azdı. HD kanallar ilk sıralara konuluyordu. HD kanal sayısının artmasıyla HD kanallar belgesel kanalı ise belgesel sırasına, spor kanalı ise spor kanalı sırasına getirilmeye başlandı. Kanal sıralaması karışık hale geldi. Yeni bir düzenleme de yapılmadı. Sıralamalanın karışık olması bundan kaynaklanıyor. Show'un Atv'nin HD'si ilk sıralara geldi,Kanal D,Star,Fox'un HD'si ise SD'sinin yerine alındı. Düzenleme yapılması gerekiyor. Düzenleme de bir türlü gerçekleştirilemedi. Eurosport HD'si 5'inci sırada Fox Sports 18. sırada,AB Moteurs 140. sırada bulunuyor.
  • neta 8970 kullaniyorum goruntu kalitesi berbat bana 4k uyumlu kablo tv uyumlu cihaz tavsiye edebilirmisiniz.butce onemli degil.

• Yandaş kurum sonuçda kendilerine yakın olan tv kanalları listede ilk sırada, hade geç onu bu kadar rezil kanal sıralama yapılır

ilk sıraya HD ulusal, haber, Belgesel, spor, müzik, çocuk vs.. sonra SD kanalar şööle sıralama yapmak ne kadar zor olabilir. İşi bilen Fav liste ile işini görüyorda çoğu kişide ona zaman harcamaz yada bilmez.

NG'ler en başda Discovery'ler en sonda bu kafa yapısını toprağa ek sula en azından Fotosentez yapıp doğaya faydaları olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 22 Mayıs 2017; 21:20:3 >
  • Yandaşlaşlik olurda bukadarida pes dedirtti.

kanal,sıralamasını ona göre yapılıyor yandaş kuruluşların kanallari ilk sıralarda.yandaş kanallar bana göre degil ATV ve bu benzer kanalları izlemem rentiglerine yükseltmem.

• arkadaşlar...kablo tv 2020 yılındamı özelleşecekmiş?...
  • "Yaprak kıpırdamayan" döneme girdik sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panasonicman -- 24 Mayıs 2017; 11:22:56 >
  • Beyler merhaba. Öğlen "0 543 811 17 32" numaradan birisi aradı. Teledunya aboneliğimize zam geldiğini (13 liralık analog kablo tv 16 lira olacakmış) ve Kanal sayısını artırarak kampanyaya dahil edeceğinden falan bahsetti. Bu numara Türksat Kablo'nun 444 lü resmi hattı olmadığı için kıllandım. Sanırım bunlar anlaşmalı çözüm ortağı olarak geçen pazarlamacılar. Bilginiz var mı?

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Beyler merhaba. Öğlen "0 543 811 17 32" numaradan birisi aradı. Teledunya aboneliğimize zam geldiğini (13 liralık analog kablo tv 16 lira olacakmış) ve Kanal sayısını artırarak kampanyaya dahil edeceğinden falan bahsetti. Bu numara Türksat Kablo'nun 444 lü resmi hattı olmadığı için kıllandım. Sanırım bunlar anlaşmalı çözüm ortağı olarak geçen pazarlamacılar. Bilginiz var mı?

Teşekkürler.

Evet taseronlar aramis sizi.

Ama malesef zam olayi dogru. Turksat 1 mayistan itibaren akil almaz bir zam uyguladi. Ayni zamanda artik eski sinirsiz internet fiyatindan kotali internet satiyor.

• Türksatta ,tek degişmeyen şey aynı kafalardan oluşması.

amaçları abonelere bir yenilik kazandırmamaktır.

Uyusunda ,büyüsün. Yaz sezonu açıldı yatiş başladı.

hak ,etmeden kazanç saglayan kurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 24 Mayıs 2017; 14:6:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grimnaxx

quote:

Beyler merhaba. Öğlen "0 543 811 17 32" numaradan birisi aradı. Teledunya aboneliğimize zam geldiğini (13 liralık analog kablo tv 16 lira olacakmış) ve Kanal sayısını artırarak kampanyaya dahil edeceğinden falan bahsetti. Bu numara Türksat Kablo'nun 444 lü resmi hattı olmadığı için kıllandım. Sanırım bunlar anlaşmalı çözüm ortağı olarak geçen pazarlamacılar. Bilginiz var mı?

Teşekkürler.

Ama malesef zam olayi dogru. Turksat 1 mayistan itibaren akil almaz bir zam uyguladi. Ayni zamanda artik eski sinirsiz internet fiyatindan kotali internet satiyor.

Hocam bizde şu an analog kablo tv var sadece. KabloNET yok. Kampanyaya katılıp 24 ay taahütlü şu kampanyaya geçsem mi diyorum:

https://www.turksatkablo.com.tr/TV-Kampanyalari,525,tv-internet-kampanyasi

...veya daha yüksek AKN'li kampanya paketleri de olabilir emin değilim.

Yalnız şunu anlamıyorum. Yukarıda linkini attığım ve diğer birçok kampayada "analog kablo tv" yazıyor. Hani 2017 Haziran-Temmuz'da Analog kablo tv külliyen ortadan kalkacaktı? Demekki vazgeçtiler. Çünkü taahütlü paketlerinde analog kablo tv yazıyor...

Ayrıca paketlerde dijital Teledünya sunulup sunulmadığı da belirsiz. Çok karışık. Bir gariplik var.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Grimnaxx

quote:

Teşekkürler.

Hocam bizde şu an analog kablo tv var sadece. KabloNET yok. Kampanyaya katılıp 24 ay taahütlü şu kampanyaya geçsem mi diyorum:

https://www.turksatkablo.com.tr/TV-Kampanyalari,525,tv-internet-kampanyasi

...veya daha yüksek AKN'li kampanya paketleri de olabilir emin değilim.

Yalnız şunu anlamıyorum. Yukarıda linkini attığım ve diğer birçok kampayada "analog kablo tv" yazıyor. Hani 2017 Haziran-Temmuz'da Analog kablo tv külliyen ortadan kalkacaktı? Demekki vazgeçtiler. Çünkü taahütlü paketlerinde analog kablo tv yazıyor...

Ayrıca paketlerde dijital Teledünya sunulup sunulmadığı da belirsiz. Çok karışık. Bir gariplik var.

Aman hocam o paketler akkli falan degil turksat akkli paket satmiyor artik dumduz kotali onlar kota bitince ekstra fatura geliyor.

Interneti turksattan almak artik hic mantikli degil. Alacaksaniz da o akla en uygun pakethttps://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,519,sinir-sizsiniz-kampanyasi bu paket. Bunun interneti tam sinirsiz ama aksam 6 dan 12 ye herkesin evde oldugu saatlerde hizi her zaman 5mbps oluyor.

Baska isslerde insanlar akkyi gecince 5mbpsye dusuyor.

Evet analog artik devam edecekmis en az 3 yil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi board728 -- 25 Mayıs 2017; 13:53:51 >
  • @programmer_onur,

Aman,dikkat edin.AKN li kampanyalar artık yok.Sizin yazdığınız kotalı paket kampanyası.Kotayı yanlışlıkla geçseniz aylık 300 küsür TL gibi bir rakam ödemeniz gerekiyor maksimum.

Ya Akıllı Sınırsız alacaksınız ya da Sınırsız. Hiç olmazsa bunlarda sürpriz fiyatlarla karşılaşmazsınız...

Ya da, başka bir İss düşüneceksiniz...

Umarım,Türksat Kablo bu kota saçmalığından geri döner ve yine en kısa zamanda AKN li tarifeleri geri getirir.

@Grimnaxx,

Analog Kablo Tv nin en az 3 yıl daha devam edeceği bilgisini nereden edindiniz? Ben de mutfakta ki tv de kullanıyorum ve kapanmasını istemiyorum açıkcası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savisvasa -- 26 Mayıs 2017; 19:34:14 >
  • 
Sayfa: önceki 14361437143814391440
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.