Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1440. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.163
Cevap
275
Favori
3.120.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14381439144014411442
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne iş anlamış degilim ,bir kapanacak deniliyor bir ileri tarihe alınıyor? saçmalık gerçekten analog tv artık kapanmalı.

Türksat'ın ne yaptıgı belli bile degil eline almış çocuk gibi oynatıyor kapanacak,kapanmıycak.sız kapanın kurtulalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,

Yeni evleniyorum, tuttuğum evde uydunet altyapısı var. Malesef TTNet'ye taahhütüm olduğu için uydunet interneti şu an alamaycağım ancak sorum teledünye tv yayını için.

Teledünya Temel Paket + Altın Sinema Paketine üye olmayı düşünüyorum 30 TL ücreti var. Sadece Altın Sinema Paketinin 12 TL gibi bir ücreti var. Size sorum, Altın Sinema Paketi almaya değer mi? Film yayınları falan nasıldır? Filmleri orijinal dilde (dublajsız) izleyebiliyor muyuz? Sadece Temel Paket alırsam ücret 18 TL. Kurulum ücretsiz, HD kutu aylık 3 TL.

Kararsız kaldım bir el atın. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • devilish_ kullanıcısına yanıt
    altın sinema paketi var bende bence alma yeni filim pek yok,bundan önce digitürk kullanmıştım onun sinema kanalları çok daha güzel.hatta 10. ayda tahütüm doluyor digitürk almayı düşünüyorum film paketinden dolayı.
  • arkadaşlar...altın sinema paketi kaliteli yayın akışına sahip fakat sansürlü yayın yapıyor özellikle vizyon kanallarının yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesine hayranım ancak sansür filimleri mahfediyor...rütük korkusu yüzünden kanallar mecburen sansür yapmak zorundalar şifresiz kanallara sansüre aklım eriyor fakat şifreli kanallara sansür yakışmıyor zira para verip seyrediyoruz...
    Altyazı ve seslendirme seçenekleri var.
    bayramlarda kanalları açıyorlar, almazsanız o zaman izler bakar karar verirsiniz.
  • İyi akşamlar ,( RTÜK) 'ün tutuculukta ön planda !! Bırakında izleyenler versin kararı herkezin evinde kumanda var isteyen istedigi kanalı izleyebilmeli. Bu hak bizlerin ama malesef bu kurum karar veriyor oyüzden.. bu rtük oldugu sürece bizlere bir sey vermez.

Bari kendilerinide sansürleselerde kurtulsak bu yönetimlerden özgürlük hak getire.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 3 Haziran 2017; 19:26:23 >
  • sayın forumcular conax modül de hd olayı nedir conax modul modellerine bakarken bazı modullerde hd yazıyor butun conax moduller hd biliyorum televizyon hd yayınlara uygun icime bir sey dustu conax modul kullanıyorum uzun sure once almıstım bu conax modulun hd olup olmadıgını nasıl anlayacagız conax modulun bilgilerine baktım bilgi bulamadım televizyona bakarak hd yayını aldıgını nasıl anlayabiliriz tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasans

sayın forumcular conax modül de hd olayı nedir conax modul modellerine bakarken bazı modullerde hd yazıyor butun conax moduller hd biliyorum televizyon hd yayınlara uygun icime bir sey dustu conax modul kullanıyorum uzun sure once almıstım bu conax modulun hd olup olmadıgını nasıl anlayacagız conax modulun bilgilerine baktım bilgi bulamadım televizyona bakarak hd yayını aldıgını nasıl anlayabiliriz tesekkurler

Hocam çok yakında Türksat kendi conax modülünü satışa çıkaracak. Aceleniz yoksa biraz daha bekleyip Türksat' ın kendi modülünü alın derim. Kiralama opsiyonuda olucak sanırsam. Aslında 1 ay önce piyasaya çıkacaktı ama yapılan testlerden dolayı bu tarz bi gecikme yaşandı. Karar sizin yinede.

• Merhaba Arkadaşlar,

2 yıllık taahhütle aldığım ve 1 yıldır kullandığım kablonet + kablotv aboneliğimi taşındığım adreste kablonet altyapısı olmadığı için devrediyorum.

KabloTV (üst paket) + KabloTV Vizioon Sinema Kanalları + KabloNET (25 Mbps 150 GB AKNli Ekosınırsız)= 61 tl

Hd kutu ve kablosuz modem teslim edilecektir.

İstanbul-Beylikdüzü'nde ikamet ediyorum, devir almak isteyen olursa hemen yardımcı olacağım.

Devir işlemi ücretsizdir.

Bana ozgurcakir81@hotmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: panasonicman

quote:

Orijinalden alıntı: tasans

sayın forumcular conax modül de hd olayı nedir conax modul modellerine bakarken bazı modullerde hd yazıyor butun conax moduller hd biliyorum televizyon hd yayınlara uygun icime bir sey dustu conax modul kullanıyorum uzun sure once almıstım bu conax modulun hd olup olmadıgını nasıl anlayacagız conax modulun bilgilerine baktım bilgi bulamadım televizyona bakarak hd yayını aldıgını nasıl anlayabiliriz tesekkurler

Hocam çok yakında Türksat kendi conax modülünü satışa çıkaracak. Aceleniz yoksa biraz daha bekleyip Türksat' ın kendi modülünü alın derim. Kiralama opsiyonuda olucak sanırsam. Aslında 1 ay önce piyasaya çıkacaktı ama yapılan testlerden dolayı bu tarz bi gecikme yaşandı. Karar sizin yinede.

Hocam bu modüller, modül yuvalı standart uydu alıcılarında kullanılmaz herhalde değilmi, yine C tunerli uydu alıcıları olması lazım.
  • arkadaşlar...kablo tv şebekesine haziran ayında yeni kanallar gelir umarım ayrıca forumda niçin karşılıklı hocam diye hitap ediyonuz zira burası okul değil gıcık kapıyom sizin davranışınıza biribirinize dostum deyin dikkatinizi çekerim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...kablo tv şebekesine haziran ayında yeni kanallar gelir umarım ayrıca forumda niçin karşılıklı hocam diye hitap ediyonuz zira burası okul değil gıcık kapıyom sizin davranışınıza biribirinize dostum deyin dikkatinizi çekerim...

Anlaşıldı Hocaların Hocası @kartilkisi HOCAM
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Birbirimizin "dostu" da değiliz. Zaten "hocam" hitap şeklinin de okul vs ile alakası yok. Herkesin birbirinden öğreneceği şeyler vardır , herkes farklı konularda birbirinin hocası olabilir manasında "hocam" hitabının forumlarda en uygun hitap şekli olduğunu düşünüyorum.
  • kardeslerim tek kelime soylim turksatta diger platformlarin adamlarimi var nedir anlamiyorum bu aralar akil sir ermeyen kurallar cikariyorlar.mayis ayinda abone oldum geldigi gunden beri kendi kendine kanal degistirmemi dersin.yayin esnasinda karti takiniz uyarisimi dersin bir dunya sorun.en son iptal edecegim dedim 195tl cayma bedeli cikardilar.ugrasiyorum insallah biseyler girmeden iptal edebilirim.yoksa tuketici hakem heyetine basvuracagim.

• omfarcan kullanıcısına yanıt
    Arıza kaydı oluşturup değişim cihazı talep edin. Cihazınızdan kaynaklı bir sorun var gibi, garantisi vardır yeni aboneyseniz. Değiştirmeleri gerekiyor.
  • Arkadaşlar merhaba Samsung 55ku7000 aldım dün kuruldu ama evdeki eski samsung lcd ile kullandığım 7 yıllık biberli conax modül Teledünya dijital yayınları açamadı

servis elemanı biberliler bu yeni modellerde çalışmıyor Teknisat alın dedi. Dünden beri araştırıyorum Teknisatın bibersiz olanını bulamadım.

Hangi modülü almalıyım?

http://www.hepsiburada.com/dark-teledunya-uyumlu-smit-conax-ci-hd-modul-dk-ac-tvcamsmit-p-EVDARKCONAX

HD ve 4k yayınlar dahil linkteki modül işime yarar mı? yardımcı olursanız sevinirim.
  • demiray68 D kullanıcısına yanıt
    Modüllü tariflerin geleceğine dair bir söylenti vardı, bence onu bekleyin. O zaman direkt Türksat'tan alırsınız modülü.
  • Merhabalar, hatalarını kabullenmeyen ,bir türksat digital kablo tv.

Var karşımızda. problem üstüne, problemler bitmez digital kablo tv de.kablo tv kullanıcıları pişman galiba. Tabi bende pişmanım.

bir bunlar haklı!

• bilgehankalkan kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler Türksatın ne zaman böyle bir kampanya çıkartacağı belli değil dün yorumlara bakarak aldım modülü ağustosta Teledünya taahhütüm bitiyor o zamana kadar makul bir kampanya yaparlarsa diğer tv için onuda alabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 14381439144014411442
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.