Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1439. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.154
Cevap
275
Favori
3.119.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14371438143914401441
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar...2020 yılına kadar analog kablolu yayının ülkemizde devam edeceği kesinmiymiş söyleyin bilgi sahipi olalım?...
  • 2001 yılından beri kablo üyesiyim. Son olaylar canımı sıkktı ve Haziran ayında taahhüt doluyor. Bir türlü eklenmeyen kanallar, fahiş fiyat politikası! Devam etmek istemiyorum. Binada çanak var. Hangi marka receiver tavsiye edersiniz?
  • Arkadaşlar ev içinde tv hattını uzatıcam. Kablo tv nin kablosu farklı sanırım. Hangi özellikte kablo almam lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • helluri kullanıcısına yanıt
    Özel bir kablo değil bildiğin uydu antende kullanılan kablo, sadece alırken kalitelisini alırsan bir sorun olmaz, çünkü piyasada aynı kablonun 3-4 değişik kalitede olanı mevcut.
  • İyi akşamlar ,her keze iyi ramazanlar dilerim.

• arkadaşlar...kablo tv üzerinden yayın yapan filmbox paketinde kaliteli yapımlar oynayışa devam ediyor bugün animasyon tarzan filmini seyrettim gerçekten muhteşem yapım izleyişinizi şiddetle tavsiye ederim...donanım haber uydu teknolojileri forumdaşlarım saygılarımı sunarım...
  • 2 ay önce kablo tv bağlattım. Hd kutu ücretini peşin ödedim. 24 ay taahhütlü. Ben bu aboneliği zararım olmadan başka bir arkadaşa devredebiliyor muyum? Teşekkürler

• Saat 02:38 akk uygulanmayan saat dilimindeyiz , ben akk yi doldurdum hız 16 mbps olması gerekiyoken 22 mbps

• plus007 kullanıcısına yanıt
    02-08 saatleri arasında normal tarife hızınız dan hizmet alıyorsunuz.
  • İstanbul beylikdüzü internet acayip kötü benzer sıkıntıları yaşayan varmı? hız 16mbps olması gerekirken 2-3-5-6-7 gezinip duruyor.
  • arkadaşlar...internet şahane zira hızlı çalışıyor tarifemiz 24 mbps speed test üzerinden genellikle 20 - 22 mbps civarında sürat alıyoruz televizyon kanallarıda şuan hepsi çalışıyor...karşıyaka-izmir...hayırlı ramazanlar geçirmenizi dilerim...
  • Hayırlı Ramazanlar @kartilkisi üstadım ve @UnemployedTR (night owl) üstadım.

İkinizde bu forumun vazgeçilmezlerisiniz ve kadim ağalarısınız.

Sizleri seviyoruz,sevgiler.Saygılar.
  • nıght owlTRist ,merhaba bizde sizi seviyoruz.

Dıp not.karıştırmamak güzel olur fıkırler aynı yonde veya iyi yonde olsun doruları soylemek bızım işimiz.bizde özlüyoruz dıger arkadasları.

İyi ramazanlar.

• kablo tv ucreti 16 tl nedir ya

• ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    2002 de ilk abone olduğumuzda 7 TL idi diye hatırlıyorum. 62 kanal çıkıyordu.Şimdi 28 kanal 16 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Savisvasa

2002 de ilk abone olduğumuzda 7 TL idi diye hatırlıyorum. 62 kanal çıkıyordu.Şimdi 28 kanal 16 TL

Kablo TV anolog yayın sonlandırılacak son demlerini yaşıyor o yüzden durum bu şekilde.

• @coolman7 - Kablo TV (Teledünya) hizmetinden taahhütlü ya da taahhütsüz de faydalansan Analog Kablo TV için ücret alınmıyor.

@mabovski, @Sir June8 - Benim epg bilgilerimde sıkıntı yok ama. Fabrika reset yaptınız mı hiç?

@zucchero - Aynen devrebiliyorsun kardeşim. Yalnız devir alan 12 tl mi ne bi ücret ödüyor sanıyorum internet sayfasında görmüştüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

quote:

Orijinalden alıntı: Savisvasa

Kablo TV anolog yayın sonlandırılacak son demlerini yaşıyor o yüzden durum bu şekilde.

Analog yayının 1 Temmuz 2017 tarihinde sonlandırılması ileri bir tarihe ertelendi. Yeni kapanma tarihi bilinmiyor.

Ayrıca dikkatimi çeken bir şey de bir kampanya da sadece analog yayınla kablonet alınabiliyor.Diğer kampanyalarda da vardır belki ama incelemedim. Kablonet ve analog yayınla alınırsa fiyat Temel Paket li tarifeye göre 10 TL daha ucuz.
    Taahhüt süresi de 24 ay. Sanıyorum,analog yayın 2 sene kadar ve belki biraz daha uzun süre devam edecek...

https://www.turksatkablo.com.tr/Tum-Kampanyalar,519,sinir-sizsiniz-kampanyasi
  • arkadaşlar...analog kablolu yayın benim tahminime göre yavaş şekilde şimdilik 28 kanal sayısı azaltılıp sonunda temelli kapanarak gerçekleşecek zira kapanış tarihi ülkede ertelendiğine göre yılın sonunda elveda analog kablolu yayın diyebiliriz sanırım...
  • Başlıkta kablo yazınca aklıma kablolu tv geldi ne günlerdi be
  • 
Sayfa: önceki 14371438143914401441
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.