Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (2062. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: marmara68
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.162
Cevap
275
Favori
3.120.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20602061206220632064
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum iyi günlerde kullan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Max Kruse kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim 🙏🏼

• quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

Bi tane xiaomi mi box aldim, kablo tv nin yuzune bakmiyorum artik :)) bambaska bi dünyaymış.
    Guzel gunlerde kullanin, Bende aldim 3 hafta falan oldu fiyat performans cok iyi bende aldigim gunden beri kablo tv yi hic acmadim hicte ihtiyac duymadim, ustelik kablo tv den memnun olmama ragmen aldim.

• GESTAPO51 G kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim sizde guzel gunlerde kullanin. Evet bende cok memnunum simdilik, performansı falan gayet tatmin edici ve yeterli, dizi film tv izlemek icin iyi bir cihaz.

• Vodafone TV'ye Sinema TV kanallarının 1.'leri eklendi. Kaliteli platform olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bizim 39.98 TL ek ücret vererek izlediğimiz kanalları(Altın Sinema+Premium Spor) Vodafone TV'liler çok daha fazlası ile 9.90 TL'ye izliyor.
  • engineer.man E kullanıcısına yanıt
    Haber verdiğiniz için teşekkürler. Faturalı GSM olanlara bu kanal da bedava.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denile

Değil HD, 4K bile izlenebilir. HD izlemek için alıcının kutusunun üzerinde full hd yazması yeterli. Ben dahili uydu kullanıyorum. Vestel TV'de kayıt özelliği var, ama siz kayıt etmek istiyorsanız kutunun üzerinde PVR yazısı yazmalı. Her alıcıda kayıt türü ve kalitesi farklı olabilir.
    Ama bu zamana kadar Digiturk kayıt özelliğini kullandıysanız o kadar sorun olmaz.
    Hocam önerebileceğiniz kayıt özellikli olan ve kayıt özelliği olmayan alıcı tavsiyeniz var mıdır bide bunların televizyona bağlantı şekli nedir?

Bende eski tip 720 P Pioneer plasma televizyon var modeli PDP-507XA buna uygun önerebileceğiniz kutu varsa tavsiye edebilirseniz çok makuble gçer.
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    Harici uydu alıcılarını net bilmiyorum, forumda konusu vardı ama konuda biraz daha yüksek fiyatlı üst düzey ürünler konuşuluyordu. Tel kaliteli bildiğim marka Next. Kayıt özelliği olmayan bir model buldum Hepsiburada'da. Ama tekrardan söyleyeyim hiçbir fikrim yok.
    Editleyebilirim yeni bir cihaz gördüğümde.

https://www.hepsiburada.com/next-2023-hd-uydu-alicisi-p-HBV00000L6SIW?magaza=Kalyoncu+Elektronik

Edit: Bu cihazı hep eski hem de yeni televizyonlara bağlayabilirsiniz.
    Kayıt özelliği istiyorsanız "uydu alıcısı PVR" şeklinde aratabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denile -- 2 Temmuz 2020; 16:59:5 >
  • denile kullanıcısına yanıt
    Cok sagol hocam mesela bu attiginiz urunu direkt oalarak scarta ve hdmi a baglayip kullanabiliyor muyuz yoksa lnb in girisine de o ince sivri uclu kabloyu takmak gerekiyo mu ?

Attığım ürünü hem scart ile hem de hdmi ile kullanabilirsiniz (kutusunda öyle yazıyor onun yalancısıyım)

Bir de şu incelemede de sizin sorunuzun cevabını vermişler.https://www.youtube.com/watch?v=QKn0qU7Wtb4&feature=youtu.be&t=88
    Lnb ( bina ortak uydu ) cikisina bisey takmamiza gerek yok yani hocam dogru mudur bu tarz harici uydu alicilarinda

Merkezi sistemlerde bir bilgim yok, zannetmiyorum ama gerekirse uyducularda da mutlaka cüzi bir miktara satılıyordur.

Rica ederim. Forumda Vodafone TV ile ilgili bir konu bulamadım, siz kullanıyorsunuz, diğer arkadaşlardan özür dileyerek buradan sormak istiyorum.

Vodafone TV'yi Wi-Fi üzerinden web ve cepten izlediğimizde herhangi bir sorun olur mu? Kullanıcı sözleşmesinde wi-fi ile alakalı bir şeyler yazıyordu(ek ücret çıkar gibi) kafamı karıştırdı. Sanırım kotalılar için bahsediyor.
    Ana konusu var, ben açmıştım ama biraz yanlış yerde olmuş sanırım.
    WiFi ile girme konusu kotalı ev internetleri ile ilgili. Ek ücret yok.

Ayda 9.90tl lik paketi kullanıyorsanız webden de izleyebilirsiniz. Fakat ücretsiz olan Eğlence Paketi'ni (GSM ile beraber gelen) kullanıyorsanız sadece telefon ve tabletten izleyebilirsiniz. Diğer türlü full pakete (9.90tl) geçmelisiniz.

Edit:
    Konu burada, isterseniz bakabilirsiniz. https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/142996877

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denile -- 2 Temmuz 2020; 17:51:42 >
    Forum yönetimi ile görüşüp konuyu Vodafone TV ana sayfası ile birlikte platformların bulunduğu kısma taşımaları mümkünse oraya taşıyabilirler.

Bilgi için teşekkür ederim. Faturasız kullanıyorum herhangi bir tarife almadığım için(kolay paket kullanıyorum) paket tanımlaması olmadı bu yüzden full pakete üye oldum.

Vodafone hattı kullanan Kablo TV üyesi varsa bence düşünsün Vodafone TV'yi özellikle futbolseverseniz. Birbirlerini tamamlıyorlar Kablo TV İle beraber.
    Size yazdıktan sonra destek bölümünden yazdım, bakalım ne olacak.

• arkadaşlar...vodafone tv üzerine sürekli yeni kanallar ekleniyo bravo,darısı kablo tv başına diyelim...
  • Kablo TV ana konusu Vodafone TV ana konusuna dönmüş. Vodafone TV ile ilgili ayrı bir konuda konuşulsa daha hoş olur kanısındayım.
  • Diğer platformlar gelişir ,Bir bu platform gelişmeeeeeezzz
    Unutun bu platformu.😂😂😂😂

• Arkadaşlar

Bugün KabloTV aboneliğimi resmi olarak sonlandırmış oldum.

Çok temiz kullanılmış olan Dijital uydu alıcı ile, netmaster modemi satacağım.

İstanbul ya da Bursa dan tesllim edebilirim.
    İşgilenen arkadaşlar PM ile irtibata geçebilir.

• 
Sayfa: önceki 20602061206220632064
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.