Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (2061. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Max Kruse
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
46.154
Cevap
275
Favori
3.119.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20592060206120622063
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Maverick_77

Bursa ‘dan İstanbul a taşındım hafta başında. Bu sebeple de kablotv üyeliğimi taşımak istedim ama artık taşıyamayacağım da tescillendi :)

Hocam o zaman size hayırlı olsun diyeyim. İkametgah adresi değişince cayma bedeli alınamıyor, aboneliği cayma bedeli ödemeden iptal edebilirsiniz.
  • serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    Wakanda W kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
    Aynen Cayma bedeli alınmayacak,
    Telefon ile iptal için yardımcı olunacak dendi. Farklı bir prosedür çıkacak mı bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maverick_77 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

Çıkacağını zannetmiyorum. Oturduğunuz yerde Kablo TV yokmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maverick_77

Teşekkürler.
    Aynen Cayma bedeli alınmayacak,
    Telefon ile iptal için yardımcı olunacak dendi. Farklı bir prosedür çıkacak mı bakalım
    Hocam ben üye olmadan önce ne kadar sözleşmesi varsa indirip okudum, aklıma takılanları not alıp müşteri hizmetlerine sordum. Bir işe başlamadan önce detaylıca iyice araştırmak gibi bir huya sahibim. Okuduğum tüm belgelerde ikametgah adres değişikliğinde gidilen yerde hizmet yok ise cayma bedeli alınmayacak şeklinde maddeler mevcuttu. Eğer sizden cayma bedeli alırlarsa BTK sitesinden şikayette bulunabilirsiniz ama alacaklarını sanmıyorum.
  • Toplantı olunca kendi adıma bır kullanıcı olarak ümitlenmistim,yeni kanallar getirilir diye fakat bır anlaşma söz konusu yokmuş gibi duruyor. Bır kaç kanalın hd si gertirilince diğer sd lerin de hd olanları getirilir diye ümit etmistim.En azından sd olanların hd leri ile değiştirilmesi sd lerin cikarilmasi zor olmasa gerek.Zaten mevcut yayın ile anlaşma var sadece hd olan yayınlar donusturulecek. SD ler de çıkarılır böylece bır masraf olmaz diye düşünüyorum.En azından;
    Viasat explore
    Animaux
    Chasse peche
    Gibi kanallarin ve çizgi film kanallarının hd olması gerekiyor.Görüntü sırıtıyor.Ayrıca viasat yayın gurubu yüksek bitrate li yayın yapıyor.Örneğin viasat nature/history kanalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 23 Haziran 2020; 10:34:21 >
  • Türksat digital platformunda yayınlar yok.
    Her yağmurda böyle oluyor?

Çanak antenide geçti.

Astrada yayınlar var , Digiturk'te yayınlar var ,Ne hikmetse Kablo TV platformunda hiç yayınyok.

Yazıklar olsun size hiç hak etmiyorsunuz.

Verdigimiz parçalarla alt yapıyı kuvvet lendirirdiniz şimdiye kadar.Zaten kanal getirmiyorsunuz bari alt yapı çalişmalarına önem verin dimi. Ama oda yok.😡😡😡😡😡

• claudecan kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/144176356 Kablo TV ve KabloNet'e yönelik taleplerimiz 16 Haziran'da iletilmiş. İletide tüm taleplerimizde var. Dünde iletikleri mesajı paylaştılar. İletide Kablo TV'den yeni kanal isteklerimiz de SD yayın yapan ücretli kanalların HD olması isteğimiz de var.

Baby TV dışında ücretsiz yayın yapan Cartooon Network,Disney Channel gibi kanalların HD yayın yapması zor olabilir de Viasat Explore,Animaux gibi platformun ücret ödediği kanallar HD yayın yapabilir. Baby TV diğer platformlarda HD yayın yapıyor Kablo TV'de SD yayın yapıyor. Nat Geo People,Fox Sports kanallarının yayını sona erdi,o frekanstan Kablo TV Baby TV'nin HD yayın yapması talebinde bulunabilir.
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 23 Haziran 2020; 23:7:7 >
  • claudecan kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Keşke yazdığımız isteklerden gerçekleşenler olsa.
    Keşke,ama ümitliyim bu sefer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 23 Haziran 2020; 23:30:16 >
  • Odamdaki tv kablosunu iptal ettiğim için kabloweb kullanıyordum. Ama tarayıcıda çalışması, zırt pırt donması falan deli ediyordu. Adamlar yıllar geçti, bilgisayar için bir uygulama çıkartamadılar gitti. Eskisi gibi kısıtlı da değil çoğu kanal olmasına rağmen, pc de izleyecek programları yok.

Neyse, geçen mobil hattımdaki sözleşmemi yeniledim. Bana prime teklifi sundular kabul ettim cazip geldi. Üstelik 24 ay muud premium ve 24 ay tivibu go süper paket hediyeli.

Hemen pc programını kurdum, kanal geçişleri anında oluyor tv gibi, kalite seçimi ön tanımlı olarak otomatik, ama isterseniz yüksek kalite olarak seçebiliyorsunuz. Şu konuma getiremedi internet yayınını kablo tv.

Kablotv nin avantajı biraz daha kaliteli görüntü sunuyor nette. Ama stream ise çok gecikmeli. Ana yayın ile arasında baya fark var. Tivibu da bu fark biraz daha düşük, ama stream kalitesi yüksek kalitede bile kabloweb'in netliğine tam anlamıyla ulaşamıyor. Tabi uzaktan izlerseniz problem yok fark görmüyorsunuz.
  • TRT SPOR HD'de şifresiz futbol ekranı

24 Haziran Çarşamba
    20:00 İNGİLTERE PREMİER LİG FUTBOL KARŞ. "Newcastle United - Aston Villa"

25 Haziran Perşembe
    20:00 İNGİLTERE PREMİER LİG FUTBOL KARŞ. "Burnley - Watford"

27 Haziran Cumartesi
    16:30 ALMANYA BUNDESLİGA FUTBOL KARŞ. "Borussia Dortmund – Hoffenheim"
    19:30 İNGİLTERE FA CUP ÇEYREK FİNAL KARŞ. "Norwich – Manchester United"

28 Haziran Pazar
    18:00 İNGİLTERE FA CUP ÇEYREK FİNAL KARŞ. "Leicester City – Chelsea"
    20:30 İNGİLTERE FA CUP ÇEYREK FİNAL KARŞ. "Newcastle United - Manchester City "

SPOR SMART HD'de şifresiz futbol ekranı (D-Smart YouTube kanalından izleyebilirsiniz.)

27 Haziran Cumartesi
    18:00 İSPANYA LA LİGA FUTBOL KARŞ. "Celta Vigo - Barcelona"

• engineer.man E kullanıcısına yanıt
    SSport1 ve SSport2 programlarını da ekleseydiniz
    Keşke

• Sabah saatlerinde Osmangazi / Hamitler bölgesi aktarma merkezinde kapsamlı arıza söz konusuydu. Arızaya müdahale edildi ancak bölgesel olarak bazı semtlerde kırılmalar devam ediyor.
  • marmara68 kullanıcısına yanıt
    Kanallar üst pakette olsaydı paylaşırdım, BundesLiga yeniden başladığında bayramda açık olduğunda falan paylaşmıştım herkes izliyor diye, şimdi kim abone kim değil bilemediğim için sadece herkesin izleyebildiği maçları paylaşıyorum.

S Sport ve S Sport 2 yarın üst pakete eklense çoğunluk izleyebileceği için hemen hazırlar paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engineer.man -- 25 Haziran 2020; 22:26:26 >
  • engineer.man E kullanıcısına yanıt
    Haklısınız ama premier lig ve Bundesliga'yı takip edenler bir şekilde ssport kanallarına abone oluyor zaten

• Yahu bu nasıl bir platform kafasıdırki , Hâlâ Üst paket ve giriş paket hareketlenmiyor bir kaç kanal getir be arkadaş.

Zaten sinema kanalları fiyasko.

BeİN spor kanalları malum pahalı.

Spor paketi eklendi oda el yakıyor.

• Max Kruse kullanıcısına yanıt
    Operatörlere talepler iletildi ancak Türksat yönetimi soruları cevaplayacak mı bilmiyoruz maalesef, güzel gelişmeler görmek dileğiyle...

• mnihatgokcek M kullanıcısına yanıt
    Müdürüm ben yoruldum artık Türksat yöneticisi beni hiç uyutamaz yıllardır taleplerimiz bildiriyoruz ,hiç bu güne kadar taleplerimiz isteklerimiz gerçekleştirdimi hayır koskocaman bir hiç Ben hep bir dönem iyimser davrandim ama olmuyor hep olumlu bakmaktan bıktım yeri geldi taktır ettim ,yeri geldi eleştirdim .Ama son hadde 5 sene içerisinde inanılmaz kallar elden gitti .Türksat paltformuna nasıl iyi dileklerle bakabiliriz. Yeri dolduralamaz kanallar gitti ve hiç kanal eklenmedi .habire almayı bildiler vermeyi bilemediler halada alıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 27 Haziran 2020; 19:39:49 >
  • Bi tane xiaomi mi box aldim, kablo tv nin yuzune bakmiyorum artik :)) bambaska bi dünyaymış.

• 
Sayfa: önceki 20592060206120622063
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.