Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1905. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Savisvasa
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
46.163
Cevap
275
Favori
3.120.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19031904190519061907
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu platformda heycan kalmadı.(TÜRKSAT BİTMİŞTİR)
    DİGİTÜRK platformu da bitti.
    D smart bir nebze işte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kablotv diyince aklıma çöl geliyor
  • O halde hiz ne olursa olsun yüzde 80 hız düsusu oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-218469438

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Fatih'le alakalı şunları söyleyebilirim, Aksaray,Fevzi paşa,millet caddesi gibi yerlerdeki altyapı çok eski, ve bütün dağıtım noktaları havai olduğu için hepsi tabela altında kalmış, yani sorunu buluyorsun ama müdahale etmeye kalkıyorsun bu kez esnafla kavga dövüş durumuna düşüyorsun tabelamı ellettirmem diye, ve bu led tabelalar akşam yandığı zaman direk sistemde snr sorunlarına sebep oluyor.

dönüyorsun belediyeye, buralardaki kabloları yeraltına almam lazım diyosun bana kazı ruhsatı ver, bu kez belediye ana arterlere kazı ruhsatı vermiyor.

Öte yandan ana dolabın olduğu yerde bitmek tükenmek bilmeyen bedaş çalışmalar yüzünden sürekli elektrik kesintileri oluyor, bu da tüm fatihin etkilenmesine sebep oluyor, bunlara rağmen fatihte fiber çekilip iyileştirme yapılan yerler olacak, kabloları çekildi gelecek haftadan itibaren devreye alınmaya başlanacak.
  • pisburun44 P kullanıcısına yanıt
    Aksaray mahallesinde yenileme çalışması olacak mı?

• panasonicman kullanıcısına yanıt
    Aksaray mahallesinde 2019 yılı içerisinde yenileme çalışması yok, millet caddesinin diğer tarafında çalışmalar olacak,atikali,hırkai şerif, akşemsettin, zaten fiberler çekildi aktif edilecek.
  • marmara68 kullanıcısına yanıt
    Değerli forumdaşım, kablo TV tek başına alınarak değerli olan bir firma değildir. Genellikle aboneler diğer forumdaşlarımızın da söylediği gibi hepsini tek pakette kullanıyorlar. Bahsettiğiniz fiyatlar ile Türksat Kablo karşılaştırıldığında, Türksat'ın üstünlüğü görülüyor. İşin en önemli detayı da şu; her hangi bir hava muhalefeti durumunda sistem etkilenmiyor. Size kesintisiz bir seyir zevki sunuyor (bölgesel arızalar dışında).

• Değerli forumdaş bende diyorumki kablo tv dahada iyi bir platform olacakken fiat olarak yüksek, internet olarak elbette memnunum ama daha dunku platform yarı fiyatına hemde türksat kablo tv abonelerinin istediği kanalları verince kahroluyorum.Aslinda turksat genel mudurune ulaşıp taleplerimizi iletebiliriz.Bence talepler üst yönetime ulaşmıyor.Saygılar..

• Yalova'da KabloTv saat sorunu dün itibarıyla düzeltildi.Haziran ayının 24 ünde online işlemlerden bildirmiştim.İki gün önce de sosyal medyadan bildirim yaptım.

Nihayet dün baktım saati düzgün hale getirmişler.
    5 dakika 31 saniye geriden geliyordu kutu ve modül saatim.Ne zaman Türksat Kablo'ya durumu bildiren bir ileti yollasam ya da çağrı merkezini arasam bana verilen cevap; "Cihazınıza sinyal gönderilmiştir.Fabrika reset, kanal araması yapın." şeklinde oluyordu.

Dam üstünde saksağan, vur beline kazmayı...

• quote:

Orijinalden alıntı: pisburun44

Aksaray mahallesinde 2019 yılı içerisinde yenileme çalışması yok, millet caddesinin diğer tarafında çalışmalar olacak,atikali,hırkai şerif, akşemsettin, zaten fiberler çekildi aktif edilecek.
    Bizden yukarıda kalıyor o saydığınız yerler. Fatih'in merkezi sayılabilecek noktalar zaten oralarda. Önemli olan millet caddesinin diğer tarafı; Aksaray, Haseki, Cerrahpaşa. İnşallah 2020 de bizim taraftaki kablolarda yenilenir. Yoksa sıkıntılarla, aynı tas aynı hamam devam ederiz.

Birde Fatih'teki bu ana dağıtım dolabı nerede acaba? Yolum düşerse görmek isterim.

• Bu platformun neyi düzgün çalışıyorki?

• Bilgi için sağol tek yöntem modem degistirmek oldu.Fakat 700 lirayı geçiyor fiyat suan almam mümkün değil fakat modem çok kaliteliymis zaten gigabit ağ çipi kullanılmış.Gigabit çok iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 3 Ağustos 2019; 22:14:45 >
  • tv100 ne zaman eklenecek bilgisi olan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Modem icin firmware bile yok bugün baktım. infinity 401

• quote:

Orijinalden alıntı: AdvocatusDiaboli

tv100 ne zaman eklenecek bilgisi olan var mı?
    önümüzde ki seneler içinde bir zaman diliminde
  • Türksat platformu hipnozite etmiş aboneleri.
    Hersene aynı şeyler,kandırmaya unutulmaya devam...?

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    hangi modeminde bu kayıpları yaşıyorsunuz -hangi modeli
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    dsmart 16lık sözleşmem biteceği için kablonet 50mbit yada 100mbit tarifelerinden birine geçeceğim fiyatı rakiplere göre uygun olduğu için.

ve evim çok çok büyük. bu çekim olayını kesin ve kesin bi şekilde hangi modem + router yada access point hangisiyle çözeceğimi bilemiyorum

100lük internetin kablosuz ile 20'ye düşmesi rezalet bir durum
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ubee - EVW32C Kablonet Modem
    Netmaster Infinity 401 Kablonet Modem
    Netmaster CBW-383ZN Kablonet Modem
    Netmaster CBW-383Z4 Kablonet Modem

bu modemlerin hiçbirinde WAN portu yok sanırım :S

superonline fiber altyapım da var ama malesef hem fiyatları çok yükseliyor , hem de sözleşmeleri 1 yıl sadece. 1 yıl sonra süper zamlardan etkileniriz kötü olur.

bu kablosuzda en az kayıbı görmemiz gerekiyor
  • Bende netmaster 401 infinity modem var modemle ilgili bir sorun dolayısıyla bridge moduna almak istedim.Sakın ha çakışma olur verim alamazsanız diye vazgeçirdiler.Sizde buna benzer sorun oldu mu?

• 
Sayfa: önceki 19031904190519061907
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.