Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1903. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.154
Cevap
275
Favori
3.119.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19011902190319041905
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnsanları madur etmekten başka bir şey yapmıyorlar ben doğruları söledimmi ters düşüyorum. Herkez hayatından memmun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    İnsanları madur etmekten başka bir şey yapmıyorlar ben doğruları söledimmi ters düşüyorum. Herkez hayatından memmun.

• Yönetimin özelleştirilmesi gerekiyor bencede.Artık fiyatlarda bir espirisi kalmadı önceden daha ucuzdu.Altın simema paket bile çok pahalı aksiyon kanalında hep kore ve çin fransız filmleri.

• claudecan kullanıcısına yanıt
    İçi boş bir platform PTT zamanında analog yayınlar bile ,şimdiki kanal listesindeki kanallardan iyiydi.
    Türksat kendisinde öz eleştiri yapmaz.yapamaz devletin ya 😏😏😏 bence bu işi beceremediler devretsin kurtulur. Sinema kanalları alsınlar kendileri seyretsin.işleri güçleri para almak ,ama yenilik yok ne alâ ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 30 Temmuz 2019; 17:54:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: claudecan

Yönetimin özelleştirilmesi gerekiyor bencede.Artık fiyatlarda bir espirisi kalmadı önceden daha ucuzdu.Altın simema paket bile çok pahalı aksiyon kanalında hep kore ve çin fransız filmleri.
    Herşeye rağmen en hesaplı ve kaliteli platform bence. Siz özelleştirilen devlet kurumlarının kucağına oturmaya zorlanan insanları görmediniz sanırım yıllarca (Telekom) yada yurt dışında yaşıyorsunuz.

İçeriği yetersiz bulup beğenmemeniz doğal fakat özelleşmesi intihar olur bu kurumun.

İçerikler madem mutsuz ediyor özel bir kuruma geçin devam edin .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni kanal taleplerimizi Turksat Genel Mudurune yazsak olmazmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marmara68 -- 30 Temmuz 2019; 18:2:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marmara68

Yeni kanal taleplerimizi Turksat Genel Mudurune yazsak olmazmı ?
    okuduklarını sanmıyorum
  • Hepsi hikaye otomatik cevap veriyorlar kaideye bile almıyorlar.

• .

• Saiki kullanıcısına yanıt
    10 senedir bu platformu kullanıyorum.Ta analog kablo zamanından beri platformun ucuzlugunu ve kanal içeriklerini bunca zamandır, olan biteni biliyorum.İçerdekı bürokratik memur zihniyetini de biliyorum.Başkan degistikce,eskisinden evvel ucuzluk durumu kalmadı. Kablonet ve kablo tv kampanyası dışında, yalnızca tv icin pahali oldu.10 yıllık kullanıcı olarak soyluyorum.İki yıldır bi iki kanal dışında yaprak kimildamadi rtl ve rtl 2 vox bbc ve daha nice kanallar getirildi.Buna rağmen kısa sürede yine kaldırıldı. Bu yüzden ozellesmesi belki daha iyi olabilir.Fakat sizin begenmiyorsan git demeniz doğru bir davranış değil. Sizde görüşünüzü soyleyebirisiniz fakat yinede begenmiyorsan başka platforma git deme hakkınız da yok.Ben de bilirim başka platforma gitmeyi yalnızca eski ye nazaran oluşan gerilemeyi söylüyorum.Bir şeyi fanatik şekilde savunmak ta doğru değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 30 Temmuz 2019; 21:48:27 >
  • Televizyon için ödenen ücretler eskisi gibi düşük değil. En yüksek fiyata sahip ikinci platformuz. beIN Sports paketini de ilave edersek birinci bile olabiliriz. Çok eksik yok, eksikler giderilse herkes memnun olacak. Çok eksik yok, ama diğer platformlarda kanalların olup da bizim platformda olmaması abonelerin tepki göstermesine neden oluyor. Özelleştirme ile de sorun çözülmeyecektir. Eksik gördüğümüz kanalların bir kısmı eklenir, daha çok kanal kaybı da yaşayabiliriz. Özelleştikten sonra daha düşük fiyata Kablo TV satışı yapabilirler. Asıl fiyat artışı internet kısmında yaşanır. İnternet ile birlikte ekonomik fiyatlara taahhüt veriyoruz. Televizyon gibi de değil evde internet ihtiyacını çoğumuz hissediyoruz. Kablonet diğer internet servis sağlayıcılarının fiyatlarını çok arttırmasını da engelliyor. Özelleşmemesi bu açıdan da önemli.

Türksat kişisel mail adreslerine mail atılmasını istemiyormuş. Yasal yollara da başvuruyorlarmış. Bu konuda hassaslarmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 31 Temmuz 2019; 1:50:44 >
  • Türksat 5A uydusu 2020 yılının ilk çeyreğinde uzaya fırlatılacakmış.

Türksat 5B uydusu 2021 yılının ikinci çeyreğinde uzaya fırlatılacakmış.

Türksat 6A uydusu 2022 yılında fırlatılacakmış.

Tarihler sarkabilir tabi.

Türksat Kablo'nun maddi kazancı uydu yapımlarına aktarılıyor arkadaşlar. Bu uydular uzaya fırlatılmadığı sürece, içerik anlamında kalite işler beklemeyelim.
    @aesenel KabloWebTV, Türksat Kablo'nun öncelikleri arasında değil demişti. Öncelikleri uydu yapım işi onu anladık artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-218469438

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    drupal hocam aynı dertten muzdaripim bende docsis 3 modem var 100 mbps hız olan kampanyaya taahhüt verdim.Dediğiniz gibi kablo ile 95 -96 mbps geliyor.
    Kablosuz maximum 55 mbps hızı görebiliyorum aynı odada. (o da sürekli değil 35-40 mbps ye kadar düşüyor) Arıza yazdırdım gelip baktı teknik ekip kutuya baktılar bağlantılara baktılar modemi resetleyip ayarlarına baktılar.ve verdikleri cevap abi bu modemin kablosuz verebileceği maximum hız bu kadar Gülermisin ağlarmısın
  • Fatih te yaşayan var mı?

Sürekli kopuyor bu zıkkım internet ve televizyon

Ikisi gene gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-218469438

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Türksat AŞ Genel Müdürü Cenk Şen, "Türksat 5A uydusu, bir aksilik olmazsa 2020 yılının ikinci çeyreğinde, ABD'nin Florida eyaletindeki fırlatma rampasından uzaya gönderilecek" açıklamasında bulundu.

Türksat 5B uydusunun 42 derece doğu yörüngesinde işletileceğine dikkati çeken Ertok, uydunun 50 Gbps üzerinde Ka bant kapasitesi sağlayacağını kaydetti.

Uydunun, internet ve veri haberleşmesinde önemli bir boşluğu doldurmasının amaçlandığına işaret eden Ertok, 2021'in ilk çeyreğinde uzaya fırlatılmasının hedeflendiğini de sözlerine ekledi.

AA 08.05.2019

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/dort-gozle-bekleniyordu-tarih-belli-oldu-41207126

• Sinema TV kanallarında Ağustos ayında özellikle Yerli kanalında yeni filmler yayınlanacak.

Sinema TV'nin bu ay öne çıkan filmleri Marvel's Thor: Ragnarok ve Blade Runner 2049

Eylül ayının öne çıkan filmi ise Marvel's Black Panther

Umarım geçmiş Marvel filmlerini ve X-Men serisini de yayınlarlar. Sadece 2. gösterim hakkı ile bağımlı kalmasınlar.

(Tahmin) Ekim ayının öne çıkan filmi sanırım Justice League olur. Kasım veya Aralık'ta da Avengers: İnfinity War filmini izleriz.

Sinema Yerli için sanırım yeni anlaşmalar yapılmış. Ağustosun ilk 5 günü Çakallarla Dans film serisi yayınlanacak. 5. film TV'DE İLK KEZ yayınlanacak. Her ne kadar çoğu şifresiz kanallarda yayınlanmış olsa da, belli olan yayın akışında Deliha, Hükümet Kadın 1-2 gibi yeni Türk filmleri var(Sinema Yerli için). Aynı filmlerden sıkıldık umarım filmler yenilenir, Arzu Filmin, Erler Filmin restorasyonlu yeşilçam filmleri falan yayınlansa güzel olur.

Sinema TV internet sitesinde dergi yayınlanmış bakabilirsiniz.https://sinematv.com.tr/content/E-Dergi.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engineer.man -- 31 Temmuz 2019; 17:57:54 >
  • TRT SPOR Kanalında Yayınlanacak Canlı Karşılaşmalar

ÇARŞAMBA (31.07.2019)
    20:30 Futbol Hazırlık Karşılaşması "AEK - Başakşehir"

PERŞEMBE (01.08.2019)
    21:00 UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme Turu Futbol Karş. "NK Olimpija - Yeni Malatyaspor"

CUMA (02.08.2019)
    15:00 FIVB Kıtalararası Olimpiyat Elemeleri Kadın Voleybol Karş. "Türkiye - Almanya"
    21:45 Futbol Hazırlık Karşılaşması "Bournemouth - Lazio"

CUMARTESİ (03.08.2019)
    10:00 FIVB Kıtalararası Olimpiyat Elemeleri Kadın Voleybol Karş.''Türkiye-Çek Cumhuriyeti''
    16:00 Futbol Hazırlık Karşılaşması "Werder Bremen - Everton FC"
    19:30 Uluslararası Şampiyonlar Kupası Futbol Karş. M.United - Milan

PAZAR (04.08.2019)
    15:00 FIVB Kıtalararası Olimpiyat Elemeleri Kadın Voleybol Karş.''Çin - Türkiye''
    17:00 Uluslararası Şampiyonlar Kupası Futbol Karş. "Tottenham - Inter"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engineer.man -- 31 Temmuz 2019; 17:54:42 >
  • TV8 kanalında gün içinde en az 3 Yerli Film yayınlanıyor. Bazıları önceki günün tekrarı da neyse. İzlemek isteyenlere iyi seyirler.

ÇARŞAMBA (31.07.2019)
    16:00 Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
    18:00 Yerli Sinema
    20:00 Bir Kahramanın Rüyası / TV'de İlk
    22:15 Yerli Sinema

PERŞEMBE (01.08.2019)
    16:00 Bir Kahramanın Rüyası
    20:00 Kolpaçino 3.Devre

CUMA (02.08.2019)
    16:00 Kolpaçino 3.Devre
    20:00 Deliormanlı

CUMARTESİ (03.08.2019)
    20:00 Sebahat ve Melahat
    22:15 Deli Aşk

PAZAR (04.08.2019)
    17:45 Sebahat ve Melahat
  • Modemin:netmaster infinity.Kablolu bağlantıda en ufak bir hız düşüşü yok.Fakat wifi çok kötü.Ev 70 m2 2 duvar arasından bağlantı tamamen gidiyor.Bende tp link wa850re ile kullanıyorum. Odada 21 mb görüyor.Hız 24 mbit.Fakat 5 metre ötedeki salonda 16 bazen 12 ye kadar düşüyor. Tv nin yanında 9 a kadar hız düşüyor. Haliyle videolar takılıyor. Bende ne denediysem olmadı. Router i her yere koyup denedim.Yine aynı.Fakat modemi en çok kullanılan yere yerleştirince tam hız aldım ama bilgisayara bağlı olduğu için odadan alamıyorum. Belki çok iyi bir router tam hızı verir 5ghz ile bende denedim.Daha çok hız düşüşü yaşadım.Birde modem aktif kullanılmasa bile çok isiniyor.Bu yüzden de düşüş oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: claudecan

Modemin:netmaster infinity.Kablolu bağlantıda en ufak bir hız düşüşü yok.Fakat wifi çok kötü.Ev 70 m2 2 duvar arasından bağlantı tamamen gidiyor.Bende tp link wa850re ile kullanıyorum. Odada 21 mb görüyor.Hız 24 mbit.Fakat 5 metre ötedeki salonda 16 bazen 12 ye kadar düşüyor. Tv nin yanında 9 a kadar hız düşüyor. Haliyle videolar takılıyor. Bende ne denediysem olmadı. Router i her yere koyup denedim.Yine aynı.Fakat modemi en çok kullanılan yere yerleştirince tam hız aldım ama bilgisayara bağlı olduğu için odadan alamıyorum. Belki çok iyi bir router tam hızı verir 5ghz ile bende denedim.Daha çok hız düşüşü yaşadım.Birde modem aktif kullanılmasa bile çok isiniyor.Bu yüzden de düşüş oluyor.
    zaten teknik ekibin söylediği de bu yönde 50 mbps ye kadar fazla sıkıntı olmaz Ama 50 nin üzerindeki hızlarda modemin dibinde bile düşüyor hız.Bu modemler kablosuz bu kadar verebiliyor diyorlar.Açıkçası çokta inandırıcı değil (netmaster docsis 3.0 modem)
  • 
Sayfa: önceki 19011902190319041905
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.