Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1661. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.162
Cevap
275
Favori
3.120.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16591660166116621663
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar...kablo tv şebekesinden geçici yayın yapan almanyanın özel kanalı süper rtl elindeki imkanıyla hemen anlık fotoğrafını çeken ve foruma yapıştıran siyah asalet forumdaşım sence resmini paylaştığın şebekeden uçup giden kanalla anlaşma sağlıyabilirmi yönetim düşünüyomda aceba karışıklık filanmı olmuş veyahut platforma eklemekten vazgeçmişmi kablo tv...zira astra uydusu üzerinden şuan televizyonu ve alıcıyı açıp bakıyom kanala çoğunlukla nostalji yapımlarını ekrana sürüyo yani seksenli ve doksanlı yılların dünyaca meşhur dizilerini ve filimlerini gösteriyo...
  • Yaz boyu tüm kanallar şifresiz kampanyası devam ediyor. :)
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Kartilkisi forumdaşım,süper RTL kanalı anlaşılan türksat isterse bu kanalı ve ya başka bir kanalı getirebilir.anlaşılan türksat ya test yaptı yada anlık aktarım yapıldı.bunu bilemem.

Ama isterimki bu platform ilerlesin ama gözle gorulen tek şey var?

Sabit kalan bir platform.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xnet X kullanıcısına yanıt
    Bunu bilemem ama kablo tv hiç iç açıcı degil durumu.internet ise başka bir sistemlede aktarılabilinir.bu nasıl olur bilemem ama ben fazla umutlu degilim artık batacak platform çıtasını yükselmedi gitti.

• 344. FilmBox Arthouse kanalına Türkçe altyazı tekrar eklendi.
  • 133. CGTN Documentary kanalında hala yayın yok. Platformdan çıkarılacak mı acaba?
  • NR1 FM'in de radyo yayınları başladı. Forumda yazmamız işe yarıyor. Panasonicman belki sosyal medyadan da arızaları iletmiştir.

CGTN Documentary'i de yakında düzeltirler. CGTN Documentary ile farklı bir sorun yoksa. Hotbird'den aktarılıyorsa SD yayınları sona ermiş. HD yayına başlamış. Sorun bundan kaynaklanıyor da olabilir. Anlaşması SD ise.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

NR1 FM'in de radyo yayınları başladı. Forumda yazmamız işe yarıyor. Panasonicman belki sosyal medyadan da arızaları iletmiştir.

CGTN Documentary'i de yakında düzeltirler. CGTN Documentary ile farklı bir sorun yoksa. Hotbird'den aktarılıyorsa SD yayınları sona ermiş. HD yayına başlamış. Sorun bundan kaynaklanıyor da olabilir. Anlaşması SD ise.
    KABLO TV   [ANA KONU]

Öğlen yazmıştım facebooktan, ondan sonra el attılar sanırım. Biz yazmazsak göremiyorlar herhalde bu sorunları yada umursamıyorlar. Tuhaf gerçekten tuhaf.

• Bunlardan hala medetmi umuyorsunuz.neyı gorebilmişlerki bunlarıda gorsunler.

• Önereceğiniz paket var mı arkdaslar

• panasonicman kullanıcısına yanıt
    Düzelince sizin yazdığınızı düşünmüştüm. Biz yazmazsak sorunları düzetmiyorlar. Kablo TV'ye abone çalışanı yok mu Bu işlerle ilgilenen çalışanlarının olması gerekiyor. Aesenel forumu takip ettiği dönem hızlı şekilde arızalar düzeltiliyordu. Aesenel'e teşekkürler de tek kişinin forumla arızalarla ilgileniyor olması da sorun. İlgilenmeyince sorunların giderilmesi çok zaman alıyor.
  • arkadaşlar...gündüz bütün kanallarda şifresiz yayın devam ediyodu gece son durum nedir şifreleme sistemi arızası sürüyomu türkiyedeki dijital kablo tv altyapısı mevcut şehirlerimizde...
  • serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    Forumu takip eden bir aesenel vardı. Onunda işi olmadığı halde, sağolsun haber ediyordu gerekli yerlere. Onun dışında Türksat Kablo' dan forumu takip eden yok zannedersem. Onun için sosyal medyadan sorunları bildirmek şart oldu. Yoksa müdahale çok gecikiyor.

Yeni kanal isteklerinide iletiyoruz. İstenilen kanallar içinde bu kadar olumlu ve hızlı dönüş yapsalar süper olacak.

Filmbox Live ekibinede altyazı sorununu iletmiştim. Onlar çözdü sanırım sorunu. Bugün geri dönüş yaptı onlarda.

KABLO TV   [ANA KONU]

İstanbul / Fatih' te Türksat Kablo hizmetlerinde sinyal yok. Sabahtan bu yana sinyal yok. 1 ay içerisinde ikinci uzun kesinti oluyor bu. Daha önce hiç sorun yaşamazdım. Ama son zamanlarda sürekli sinyal kesintileri yaşamaya başladım. Sıcaklardanmıdır bilmiyorum, ama çok sinir bozucu bir durum. Umarım kısa zamanda çözerler.

Müşteri hizmetlerin demesine göre "optik sinyal" sorunu varmış bölgemde. Sorunla ilgili başka bilgi veremiyorlarmış. Daha kaç saat bekleyeceğiz bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panasonicman -- 17 Temmuz 2018; 14:11:15 >
  • TRT 4K geldi mi:))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xnet X kullanıcısına yanıt
    Forumdan,ayrımanıza üzüldüm gerçekten tartışmalarımız olsun fikir ayrılıklarımız olsun güzeldi hepsi yazılandan ibaret zaten beni gerçekci görmenize memmun oldum.ben hep gerçekleri yazdım.

Her şey gönlünüzce olsun.tekrar sizi forumda görmek isterim kendi adıma soylüyorum.

Saglıcakla kalın.Siyah asalet.

• MÜJDE!!! Aylar, yıllardır istediğiniz 1 kanal geldi!

CGTN Documentary HD, doya doya izleyin! teşekkürler! kablotv
  • Şifreleme sorunu da giderilmiş her şeyi bir günde hallettiler :)

iki tane 133. kanal var bu arada biri HD biri SD yayın yok hala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gderebasi -- 17 Temmuz 2018; 15:0:59 >
  • panasonicman kullanıcısına yanıt
    FilmBox Live ekibi ilgili. Sizin sayenizde sorun düzelmiş.Altyazıyı da siz getirmişiniz. Teşekkürler. Çalışanı olmadığımız halde Kablo TV sorunlarıyla ilgileniyoruz. Son zamanlarda arızalar daha çok yaşanmaya başladı. Kış aylarında da Ankara'da uzun kesintiler yaşandı. Taahhüt bitince altrnatif arayışına yöneleceğiz.

Aesenel sağ olsun. Çok igileniyordu. Bizim gerekli yerlerle irtibat kurma şansımızda yok. Aesenel ilgilendiği dönem çok hızlı çözülüyordu. Arızanın yayın merkezinden kaynaklandığını söylüyorsunuz sosyal medyadan siyal gönderdim cevabı gelebiliyor. İlgilenen birimde çalışana ulaşıp sorunun çabuk çözülmesini sağlıyordu.
  • serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Biz sadece oturduğumuz yerden gördüğümüz sorunları dile getiriyoruz. Çözüm sağlayan yine Türksat Kablo.

Bu arada 12 saattir İstanbul Fatih' te sinyal yok. Hala soruna çözüm bulmuş değiller. Arızalar kısmından bakıyorum, ama arızaya ilişkin bir bilgilendirme göremiyorum.

Garip bir kurum bu Türksat Kablo. Bir arıza oldu mu çözülmesi saatler alıyor. Ve abonenin mağduriyeti hiçbir şekilde önemsenmiyor. Bir özür mesajı yada bilgilendirme diye birşey yok adamlarda. Bende nereye kadar dayanırım bilemiyorum. Sabır çekerek bekliyorum.

• Süper bir kanal eklenmiş vay ve abonelerin gonlünü aldı.😂😂😂

• 
Sayfa: önceki 16591660166116621663
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.