Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1659. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.154
Cevap
275
Favori
3.119.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16571658165916601661
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Modül ile mi kullanıyorsun hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar...kablo tv şebekesi acilen özelleşsin ve yayın kalitesiyle altyapısını geliştirsin dünyaca meşhur kanallarla anlaşma sağlayıp şebekeye eklesin interaktif kutuya çeşitli uygulamalar katsın...
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Tamam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • selamlar. çok fazla paket ve kampanya var.

aradım bulamadım.

hız 16 veya 25 olsun. akk 75 gb olsun. 75 gb dolunca hız düşsün. sadece internet olursa 2 yıllık taahüte kampanya var mı ?

+ standart tv kanalları olsun. cnn türk hd gibi. trt 1 hd gibi. vs. bunu da içine katarsak ikisi bi hangi paket bize uygundur ?

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    25 mbps hız yok hocam 24 var size tavsiye edeceğim paket '' TV VE İNTERNET '' 24 mbps 50gb akn ve kablotv temel paket 24 ay 55.99 tl
  • Selamlar... Rica ederim.

Ankara'da da o frekansta sıkıntı yaşanınca şifrelemeyi kaldırdılar. Servis gelip bir baksın.Sinyalinizi yükseltsin. Şifreleme sorunları giderilmeden sorunu çözemeyebilirler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnızca televizyon için abone olan 300 bin kişi var. Eksikliklerin giderilmesi gerekiyor. Sorunlarında yaşanmaması. Ankara'da kanalların çoğu şifresiz. Şifre sorununu çözemediler. CGTN Documentary'de yayın yok,Vizioon Festival 2 de aynı şekilde. İstanbul'da yayın var mı?

KabloNet'in de aynı fiyatlara 100 mbps olmasa da 50 mbps'e çıkarmak için altyapıyı geliştirseler iyi olacak. Bu hızları sorunsuz sunarlarsa, fibere geçen olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 11 Temmuz 2018; 1:22:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

Yalnızca televizyon için abone olan 300 bin kişi var. Eksikliklerin giderilmesi gerekiyor. Sorunlarında yaşanmaması. Ankara'da kanalların çoğu şifresiz. Şifre sorununu çözemediler. CGTN Documentary'de yayın yok,Vizioon Festival 2 de aynı şekilde. İstanbul'da yayın var mı?

KabloNet'in de aynı fiyatlara 100 mbps olmasa da 50 mbps'e çıkarmak için altyapıyı geliştirseler iyi olacak. Bu hızları sorunsuz sunarlarsa, fibere geçen olmaz.
    Öncelikle bizim forumun maşallahı var size cevap yazabilmek için tam 1.5 saattir uğraşıyorum. Forumun ana sürümünden tablet sürümüne kadar tüm sürümleri 502 Bad Gateway hatası veriyor. Senelerdir şu sorunları bir türlü çözemediler gitti.

Televizyon için abone olan sayısı çok değil. Analog aboneliğe sahip aboneler dijitale geçse rahatlayacağız. Benim üyelik eski Türk Telekom Kablo TV döneminden. İlk KabloNet çıktığında hızlarımız çok yavaştı ama bizi dial-up bağlantının eline düşürmediği için çok memnunduk. Zaman içerisinde hızlar arttır aynı artık abone sayısında da oldu ve yine memnuniyet devam etti. Türksat'a devir olduğunda ufak bir duraksama döneminden sonra yine ilerleme kaydetti. Şimdi bu ilerleme yine durdu ve duraksama dönemi yeniden başladı özellikle Kablo TV bölümünde. İnşallah eski güzel günlerine geri döner.

KabloNet'in hızları artar ama aynı fiyata daha fazla hız vermezler. AKN kalktıktan sonra ciddi bir zam beklentisi var temmuzu saymazsak şurada 5 ayımız kaldı bekleyip ne olacak göreceğiz. Hızlar yükseltilir ve fiyatlar erişilebilir seviyede tutulursa yükseliş başlar tam tersi olursa aynı hızla düşüş başlar. Geçen senelerde yönetici bir arkadaş vardı hala buraları okuyorsa belki yetkililere iletiyordur. Bunları okuyup iletiyorsa belki sesimiz duyulur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MikaHakkinen

Modül ile mi kullanıyorsun hocam?
    evet modül taktılar. öncesinde belgesel kanalları hep ingilizceydi, türkçeye çevirmesini anca keşfedebildim :)
  • quote:

Yalnızca televizyon için abone olan 300 bin kişi var. Eksikliklerin giderilmesi gerekiyor. Sorunlarında yaşanmaması. Ankara'da kanalların çoğu şifresiz. Şifre sorununu çözemediler. CGTN Documentary'de yayın yok,Vizioon Festival 2 de aynı şekilde. İstanbul'da yayın var mı?

Şifreleme sorunu devam ediyor.
    CGTN Documentary kanalında yayın yok.
    Sports tv kanalında EPG yok.

Yer: Süleymanpaşa/Tekirdağ
  • enginpalabiyik E kullanıcısına yanıt
    Hocam modül ile aradığında da sd yayınlar çıkar. Ben analog yayın ile karıştırdım sorunu kusura bakma. Kanal arama bittikten sonra bir usbye kanal listesini çıkarıp bilgisayarda düzeltip tekrar geri yükleyebilirsin. Ben o şekilde yapıyorum hep

• Evet dün ben de mesajı zor gönderdim.

İnternet abone olmayıp sadece dijital kablo tv'ye abone olan sayısı da az değilmiş. Sadece televizyon hizmeti ucuzda değil. Eksikiliklerin giderilmesi gerekiyor. Ben de 128 kbps ya a 256 kbps hıza ilk abone olmuştum. Dial Up'tan hız iyiydi. Tabi şimdiki internet hızlarıyla karşılaştırınca çok yavaş. Zaten site tasarımları da şimdiki gibi değildi. Fotoğraf azdı. Video yok gibiydi.

AKN kaldırıldığında fiyatı arttırırlarsa abone kaybederler.

@gderebasi teşekkürler. Vizioon Festival 2'nin yayını sabah geldi. CGTN Documentary yayın yok. Şifresiz tüm kanallar. Dediğiniz gibi Sports Tv,Trace Urban'da EPG yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 11 Temmuz 2018; 13:41:51 >
  • quote:

Evet dün ben de mesajı zor gönderdim.

İnternet abone olmayıp sadece dijital kablo tv'ye abone olan sayısı da az değilmiş. Sadece televizyon hizmeti ucuzda değil. Eksikiliklerin giderilmesi gerekiyor. Ben de 128 kbps ya a 256 kbps hıza ilk abone olmuştum. Dial Up'tan hız iyiydi. Tabi şimdiki internet hızlarıyla karşılaştırınca çok yavaş. Zaten site tasarımları da şimdiki gibi değildi. Fotoğraf azdı. Video yok gibiydi.

AKN kaldırıldığında fiyatı arttırırlarsa abone kaybederler.

@gderebasi teşekkürler. Vizioon Festival 2'nin yayını sabah geldi. CGTN Documentary yayın yok. Şifresiz tüm kanallar. Dediğiniz gibi Sports Tv,Trace Urban'da EPG yok.

Forumda hala çok zor mesaj gönderiliyor dakikalardır size cevap vermeye çalışıyorum. Forum düzelene kadar bu mesaj forumdaki son mesajım olacak düzelene kadar girmeyeceğim. Alıntılara bakamıyorum, cevap yazamıyorum, takip ettiğim konulardan uyarı gelmiyor işler iyice karışmış durumda.

Bende sizin gibi 128 kbps kullandım sanırım daha düşüğünü de kullandığım oldu dial-up'dan çok daha iyiydi. Hizmette iyileştirme yapılırsa ve AKN kalktığında zam gelmezse KabloNet yine tutulmaya ve abone kazanmaya devam eder.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünya kupası başlarken TRT 4K gelecek görüşme yapılıyor dendi ama kanal gelmedi. Dünya kupası pazar günü saat 18'de Fransa - Hırvatistan final maçı ile son bulacak.

Dünya kupasındaki hiçbir maçı Kablo TV aboneleri 4K olarak izleyemedi. Belki dünya kupasının final maçını 4K yayınlarlar diye ümit ediyorum ama onunda olacağını sanmıyorum.

Televizyon yanını için rakip bir dijital yayın platformuna abone oldum ve Kablo TV kısmına kendi adıma son noktayı koyuyorum. Artık kullanmayacağım bir hizmet hakkında görüş beyan etmeninde gereksiz olduğunu düşündüğüm için forumdaki Kablo TV konularını bundan sonra takip etmeyi düşünmüyorum.

İnşallah Kablo TV gelişir ve bir gün abonelerini memnun etmeyi başarır.

Sağlıcakla kalın...
  • Bu platformdan her kez teker teker ,ayrılmakta.

bu platform kendi ipini çeksede herkez kurtulsa.

• hakkaten kupa bitti kanal gelmedi. ben dedim size seçimden dolayı eklemezler diye. bu arada kablo tv de reise bağlandımı ??
  • İstanbul'da yım çoğu şifreli kanal şu an şifresiz edit kablo TV temel paket

• KABLO TV   [ANA KONU]

• panasonicman kullanıcısına yanıt
    Vay be, aynı hediyeyi 30 ağustosda da bekliyoruz kendilerinden..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bırakında yapsınlar,.

• 
Sayfa: önceki 16571658165916601661
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.