Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1660. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: marmara68
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.162
Cevap
275
Favori
3.120.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16581659166016611662
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar...pazar günü 24 saat boyunca kablolu yayındaki bütün kanallar şifresiz yayın yapıcakmış abonelik sahipi ablamın telefonuna yeni mesaj gelmiş bizim gibi üyelere müjde...
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Bu öz veriyi ,kanalları getirmek içinde yapsınlar.arkadasim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: panasonicman

Zaten bütün kanallar şifresiz yayın yapıyor günlerdir. Çözemediler sorunu Bir ara şifrelemeye kalktılar 5dk boyunca kablo info seyredebildik. :)
  • dediğiniz gibi sinema paketi almamama rağmen sinema kanallarını seyredebiliyorum
  • Tüm kanallar şifresiz. Şifrelemeye çalıştıklarında sorun yaşanınca test kanalları da şifresiz yayın yaptı.Bugün şifrelendi. 970'teki test kanalı tv 8,5 971'deki test kanalı 8(Russia), 973 TRT 4K televizyonum desteklemediği için ses var görüntü yoktu. Şifrelenirken dolby seste gitti. Farklı kanal test yayınına başlamış olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 14 Temmuz 2018; 17:42:15 >
  • Türksat saçma sapan işlerle ugraşıyor ,test kanalları haricinde icraat yok.habire test kanalları açılıp kapanıyor?

Bence kendilerini test kanalı açıp kendilerini test etsinler.

Bir faydaları olur kendilerine!!

Eklemeyen kanalları getirsinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 14 Temmuz 2018; 22:20:3 >
  • Kanal değiştirme de sorun yaşıyorum ok tuşuna basıyorum 5 saniye içerisinde liste geliyor yön tuşları ile değiştirmeye çalışıyorum yine geç okuyor numara tusluyorum yine geç okuyor çok sinir bozusu neden böyle acaba fabrika ayarlarına döndürdüm ama yine aynı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar...gederebaşı forumdaşımın mesajında yazdığı gibi aynen bizde öyle günlerdir dijital kablo tv şebekesi full şifresiz yayın yapıyo arızayı niçin çözemiyolar anlıyamayıp şaşırıyom bizde üst paket+vizyon paketi abonesiyiz şifreleme sistemi arızası nedeniyle sinema tv paketinide şimdi seyredebiliyoz fırsattan istifade geçen gece 13.cuma jason dönüşü korku filimini izledim ecnebiler mütiş yapım sergilemişler zira sinema baştan sona aşırı sürükleyiciymiş etkilendim esas şoke edici vaziyet filimde rtük zoruyla sadece sigara ve uyuşturucu sansürü yapmışlar korkunç ve çıplaklık sahnesi sansürsüz gösterildi buğulayış yöntemi yapmayı unutmuşlar sanırım aslında bu durum benim hoşuma gitti çünkü sansüre karşı vatandaşım özellikle astra uydusundaki yabancı kanalları sansürsüz yayın yaptıkları için severek izlerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartilkisi -- 15 Temmuz 2018; 0:35:8 >
  • arkadaşlar...şimdi yukarıdaki odama çekildiğim için ve astra uydusunu seyrettiğimden dolayı güncel bilgi veriniz dijital kablo tv şebekesinde bütün kanallar şifresiz yayına devam ediyomu zira sistemin bağlı olduğu aşağıdaki salondaki televizyonda evdekiler netflix izliyo gürültüyü merak edip bi ara indim aşağıya mütiş kaliteli görüntü vardı yani netflix kablolu yayından daha parlak görüntü sağlıyo bence acilen yeni kanallar şebekeye gelsin...
  • Xnet X kullanıcısına yanıt
    Haklısın dostum yıldık artık.bu platform adam olmaz.benim tahattütüm var ,daha öncede belirttigim gibi fx kanalları için tutuyorum ama sabrında bir sonu vardır?

Valla belli olmaz sözleşmem biter bitmez bende ayrılırım.

Gerçekçi düşünemeyen vizyon sahibi olmayan kişilerin elinde oldugu sürece,bir şey olmaz?

• Bilen yok mu acaba bu sorunun sebebini ok tuşu ile basıyorum ama geç okuyor uydu

• Hocam bu bilgilendirici post için çok teşekkürler. Benim biraz konu dışı bir sorum olacak, ben iptv destekli bir cihaz arıyorum taahhüdüm bitince yenilemeyeceğim çünkü kablo tv’yi artık, 20 sene sonra kapatıcam. Bu cihazlarla iptv cihazları farklı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

Tüm kanallar şifresiz. Şifrelemeye çalıştıklarında sorun yaşanınca test kanalları da şifresiz yayın yaptı.Bugün şifrelendi. 970'teki test kanalı tv 8,5 971'deki test kanalı 8(Russia), 973 TRT 4K televizyonum desteklemediği için ses var görüntü yoktu. Şifrelenirken dolby seste gitti. Farklı kanal test yayınına başlamış olabilir.
    Modülden test kanallarını görüntüleyemiyoruz sanırım?

• Saiki kullanıcısına yanıt
    Görüntüleyebiliyoruz. Şifrelemeden önce görüntülenebiliyordu. Test kanalları Ankara'da var. Diğer illerde yok.
  • Xnet X kullanıcısına yanıt
    Bazı şeyler degişe iyi olacak.yoksa içi boş platforma para odemeye devam edilir.herkez bazı şeyleri biliyor ama ne yazkki birlik yok bizde.toplu halde herkez kablo tv iptal etsek pasa pasa istenilen kanalları getirirler.

• serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler.İstanbul'da mevcut olsaydı TRT 4K nın performansını değerlendirebilirdim. Dünya kupası yalan oldu zaten =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

Tüm kanallar şifresiz. Şifrelemeye çalıştıklarında sorun yaşanınca test kanalları da şifresiz yayın yaptı.Bugün şifrelendi. 970'teki test kanalı tv 8,5 971'deki test kanalı 8(Russia), 973 TRT 4K televizyonum desteklemediği için ses var görüntü yoktu. Şifrelenirken dolby seste gitti. Farklı kanal test yayınına başlamış olabilir.
    TRT 4K yı kapalı devre test kanalı olarak şebekeye eklediler. Kendi çalışanları izleyebilsin diye sanırım. Bu saatten sonra TRT 4K gelsede çok ses getireceğini düşünmüyor.

İdman Tv de test yayını yapıyor demiştiniz. Test yayını devam ediyor mu o kanalın.

Bu arada İstanbul' da;

* 133. CGTN Documentary kanalında yayın yok.

* 674. Trace Urban HD kanalında EPG bilgisi yok.

* 344. FilmBox Arthouse kanalında Türkçe altyazı yok.

* 1012. NR1 FM kanalında yayın yok.

Bu kanallardaki sorunları sosyal medyadan yada müşteri hizmetlerinden bildirmek lazım. Yoksa haberleri olmayacak.

@gderebasi
    1 haftadır şehir dışındaydım. Dün gece geldim. Kanallar doğal olarak şifresiz yayın yapıyordu. 15 Temmuz için bir çalışmamıydı bu, yoksa başka bir sorun mu vardı bilemiyorum. 16 Temmuz' da kanalların hepsi şifrelenirse bunu anlamış oluruz.

Benim kanal isimleride eski halini almış. Cihaz resetlemiş kendini. Yada şebekeden yapılan güncelleme sonucu eski halini aldı. Allah' tan sadece kanal isimlerini düzeltiyorum artık. Favori kanal sıralasam hepsi uçacaktı. Onun için bıraktım artık favori kanal sıralamasını.

Bakalım yarın belli olur diye düşünüyorum şifreleme sorunu.

• Saiki kullanıcısına yanıt
    TRT4K kısa bir süre şifresiz yayın yaptı. Bür günü bulmadı. Diğer test kanalları iki üç gün şifresizdi. İtanbul'da test yayını olsaydı görüntü kalitesini bizimle paylaşırdınız:)
  • panasonicman kullanıcısına yanıt
    Digitürk'te TRT4K yayını başlamayınca Digitürk 4K ile dönüşümlü yayın yapınca şebekeye eklenemedi. Ankara'daki yayın merkezindekiler bir tek izleyebilmiştir. İdman Azerbaycan HD test yayını devam etmiyor. TRT4K yayını şifrelendi mi yoksa farklı bir kanal mı test edilmeye başlandı emin değilim.TRT4K'da yayınında Dolby ses vardı. Şifrelemeden sonra ses teke düştü ve dolby değil.

Ankara'da da dediğiniz sorunlar aynı. Söylediğiniz kanallrda yayın bulunmuyor,EPG bilgisi bulunmuyor. Filmbox ArtHouse'da da herhangi bir dilde altyazı bulunmuyor.
  • Bu platformda her şey yalan zaten ,TRT 4k test kanalı yayın yaptı oda uçtu türksat gibi😂😂😂 .

• 
Sayfa: önceki 16581659166016611662
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.