Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Max Kruse Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil
40.469
Cevap
244
Favori
2.637.810
Tıklama
Giriş
    1832 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    weise

Teşekkürler ,Keşke bu kadar etkilenmese?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    panasonicman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4222 Mesaj

Fil TV'den ücret isteniyor olabilir. Vizioon'ların yayına başlamasıyla Sinema TV paketini satın abone sayısında düşüş olmuştu. vizioon'ların çıkarılmasıyla abone sayısı artış,ilişkileri yeniden gelişmiştir.

Filbox,Turkcell TV'de Sinema TV kanalları dışında Fil TV'de var. Sinema TV'lerin çıkarıldığı D-Smart'ta bile var. Getirillmek istense getirebilir. Kampanyamız altın Sinema olduğu için bizim için fark etmiyor da, Temel Paket aboneleri için gelmesi iyi olur. Dream TV HD'nin de kablo lisansı var. HD'si getirilebilir. Bir de SD'si bulunup HD'si bulunmayan TRT Diyanet HD var. O da getirilebilir. 2 kanal kaldı. HD'si olmama sorunu çözüldü.

Çoğu abonenin forumda ve sosyal medyada talep ettiği S Sport HD ve BBC Earth HD üst pakete getirilse eksiklikler giderilmiş olacak.
    |
    |

133. CGTN Documentary HD geldi. Onun da EPG'si yok.

Ankara'da Vizioon Festival 2 HD,Fox HD ve TRT Çocuk HD'de şifre yok.
    |
    |
    weise

Kablo tv'de beklenilen kanallar bunlar olmalı.

S sport HD ,FB HD ,GS HD,BJK HD, HALK TV ,PRO 7 HD ,HİSTORY HD.

Türksat görene kadar yazalımda görsunler akıllarına kazıyalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 18 Temmuz 2018; 21:48:50 >
    |
    |
    |
    |
    Bu herkeste böyle mi?
    quote:

Orijinalden alıntı: King Kong İstanbulda

Bende sinema 1001 ile sinema aile 1 kanalları açık. Alt paket abonesiyim. Bir hafta oldu farkına vardım, belki daha önce de açıktı, bilmiyorum.
    Bu herkeste böyle mi?
    Ben de tam bunu yazmak için girmiştim foruma,siz önce yazmışsınız,ancak dün sinematv+sinema2+sinema aksiyon ve sinema aksiyon2 kanalları da yani tüm sinema tv ler açıktı bugün bu kanallar kapalı bende.Şuan sinema aileler sinema 1001 ve sinema komediler açık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recebim59 -- 18 Temmuz 2018; 23:38:49 >
  • Yüzbaşı
    359 Mesaj

Tesekkur ederim, defalarca aramama sorunu bilmelerine ragmen teledunya geri dönüş yapmadı son kez baska bir sorun uzerine aradigimda sansa soyledim ve bu sekilde cozum gelmiş, neden haber vermiyorsunuz dedim ama umurlarında degil tabiki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Trace Urban HD kanalının EPG'si gelmiş,teşekkürler.
    |
    |
    Bahsedilenler: panasonicman , Açık3Şekerli

• Şu anda TLC HD diye bir kanal yok. Discovery Grubu hem HD hem de SD versiyonlarını vermeyi planladıkları için 2 kanalda birden veriliyormuş. Bahsettim kendilerine, söylediklerine göre HD ibaresini gerçek kanal gelene kadar kaldırmaya ikna oldular :)
    360 Tunebox konusuna gelince;
    başta yayıncının bu yönde bir vaadi söz konusu imiş. Fakat Kablo TV'ye verdikleri uyduda yayın SD'den HD'ye geçilememiş.
    Karşılıklı bir mutabakat sağlanmış. orta-uzun vadede HD'ye geçilmesi planlanıyormuş.
    Hepinize iyi günler.
    |
    |
    serdar_ayberk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Merhaba,

sorun çözüldü.
    Gerçi kanalın epg'sinde Platlist, %100 Music, 100% videos'tan başka bir şey yazmıyor ama olsun, hizmet hizmettir :)
    |
    |

Evet EPG bilgisi geldi. Teşekkürler yardımlarınız için. EPG bilgisi eksik olan kanal olmasın derdimiz yoksa EPG bilgisinde çok açıklayıcı birşey yok aslında.

Birde Kablo İnfo kanalına logo bassalar çok iyi olacak. Logosuz yayın yapıyor kanal. :)

|
    |
    Açık3Şekerli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İlginize teşekkürler.

HD ibaresinin kaldırılmasına ikna etmeniz de iyi olmuş :)

Size de iyi günler.
    |
    |
    Açık3Şekerli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Anladım hocam. Neyse birşekilde sorununuz çözüldü ya. Biraz sıkıntılı oldu, ama sorunun çözülmesine sevindim.

Selamlar.

|
    |
    Bravemurder kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bugün bende 1001'de gitti sadece aile kaldı.
    Ne yaptıklarını bir anlayabilsem?
    |
    |
    recebim59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fil Tv bana görede Temel pakete eklenmeli. Sonuçta grupla ilişkileriniz oldukça iyi durumdayken getirilmeyecekte ne zaman getirilecek?

TRT Diyanet HD eklenecek büyük olasılıkla. TRT' ler biraz geriden geliyor KabloTV' ye. Dream Tv' nin HD sinin gelmesini isterim, ama grup buna sıcak bakıyor mu bilemiyorum? Kanal el değiştirmesine rağmen bu konuyla ilgili olumlu bir bilgi yok.

133. CGTN DOCUMENTARY HD kanalına yayın verildi. Kanal şifrelendi. Sadece bu kanalda EPG bilgisi bulunmuyor.

İstanbul' da bütün kanallar şifrelendi. Şifresiz kanal bulunmuyor.

S Sport ve BBC Earth kanalları çoğu abonenin istediği iki kanal. Bu iki kanal eklenmiş olsa aboneler mutlu olacak. Kablo TV' de daha güçlü hale gelecek. İnşallah bu yönde somut adımlar atılır artık.

Sinema Yerli kanalının tanıtımları Kablo İnfo kanalında dönmeye başladı. Ya Ağustos başı yada lisans çıkar çıkmaz KabloTV' ye eklenecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panasonicman -- 19 Temmuz 2018; 15:1:14 >
    |
    |
    serdar_ayberk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    533 Mesaj
    Animaux kanali da keske HD yayin olarak verilse. Dream Hd de gelmeli. Bir italyan bir ispanyol kanali da gelse super olurdu.

quote:

Orijinalden alıntı: panasonicman

Fil Tv bana görede Temel pakete eklenmeli. Sonuçta grupla ilişkileriniz oldukça iyi durumdayken getirilmeyecekte ne zaman getirilecek?

TRT Diyanet HD eklenecek büyük olasılıkla. TRT' ler biraz geriden geliyor KabloTV' ye. Dream Tv' nin HD sinin gelmesini isterim, ama grup buna sıcak bakıyor mu bilemiyorum? Kanal el değiştirmesine rağmen bu konuyla ilgili olumlu bir bilgi yok.

133. CGTN DOCUMENTARY HD kanalına yayın verildi. Kanal şifrelendi. Sadece bu kanalda EPG bilgisi bulunmuyor.

İstanbul' da bütün kanallar şifrelendi. Şifresiz kanal bulunmuyor.

S Sport ve BBC Earth kanalları çoğu abonenin istediği iki kanal. Bu iki kanal eklenmiş olsa aboneler mutlu olacak. Kablo TV' de daha güçlü hale gelecek. İnşallah bu yönde somut adımlar atılır artık.

Sinema Yerli kanalının tanıtımları Kablo İnfo kanalında dönmeye başladı. Ya Ağustos başı yada lisans çıkar çıkmaz KabloTV' ye eklenecektir.

|
    |

• Yüzbaşı
    533 Mesaj
    Sinema 1002 de 11. Kanala gelecek anlasilan. Bu arada keske logoyu (Yerli yazisi)ni da kirmizi yapmasalarmis.Aksiyon da kirmizi.Mor falan olabilirdi.Neyse icerigin Tivibu kadar iyi olacagini dusunmuyorum ama uzun zamandir beklenen bir adimi atmis olacaklar.Bu iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sir June8 -- 19 Temmuz 2018; 18:14:40 >
    |
    |

Cok cok arap kanali gelir, ne italyani :))

|
    |
    Sir June8 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bey Azura
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.