Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: marmara68 , engineer.man Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil
41.390
Cevap
240
Favori
2.677.125
Tıklama
Giriş
    4400 Mesaj

Bazı programlar çevrilmemiş olabiliyor.
    |
    |
    panasonicman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hangi cihazı kullanıyorsunuz?
    |
    |
    panasonicman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Pozitek OHC 3700C HD Set Top Box

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Hümiyettin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba .HD yayın frekansımız TURKSAT 3A 42E 11054V 30000 3/4 BATI olarak hizmet vermektedir. Kablo Tv, Dsmart, Digiturk gibi servis sağlayıcılarıyla da adım adım geçiş sağlanıyor.

|
    |
    İyi geceler Rumeli tv kaçıncı sırada çıkıyor Listede 888 yazıyor ama bende yok istanbul acıbadem

İstanbul'da diğer bölgelere yayın verildiğine göre büyük ihtimal yarın eklenir. Ankara'da Sinema TV yayını 2-3 saat yoktu. Sonra yayın geldi.

Tek Rumeli 442 Mhz 6900 256qam'da yayın yapıyor. Sitede 888 numaralı kanaldan yayın yaptığı gözüküyor. Çıkarılmadıysa tabi. İstanbul'da yaşayanlar çıkarılıp çıkarılmadığıı bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 16 Şubat 2018; 1:39:18 >
    |
    |
    Bahsedilenler: gökhan72 , maczone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Avrupa yakasında 888. Tek Rumeli kanalında sıkıntı yok.

Pozitekler taş gibi cihaz gerçekten. Ne Next ne de Neta kutular yanında bile geçemez. Benim modelden sonra OHC 1600C modelini çıkarttılar. 1600 lerde kasa biraz daha küçüktülmüştü. Ve yayın formatına 1080p seçeneği eklenmişti. KabloTV de 1080p formatta yayın yapan kanal yok zaten. Onun için çok bir kaybım yok. Benim modelde kasa biraz büyük, çok yer kaplıyor. Onun dışında maşallahı var valla.

Pozitek gibi HD kutu gelir mi bir daha merak ediyorum.

Ocak 2018 de HD kutu ihalesi yapıldı. İhaleyi hangi firma kazandı merak ediyorum. Ama bu sefer Neta olmayacağı kesin gibi.

|
    |
    Bahsedilenler: maczone

• Yarbay
    5298 Mesaj
    arkadaşlar...gederebaşı rumuzlu forumdaşımızın topikte verdiği linkteki sony gurupu sitesini şimdi inceledim astra 1 kr uydusundan şifreli şekilde yayın yapan ispanyolca axn ve axn white dizi ve filim kanalları şuan uydu alıcımdaki card sharing yöntemiyle açık anladığım kadarıyla bunlar demekki sony gurupu kanallarıymış size bilgi vereyim firekansları şöyle;...astra 1 kr doğu uydusu...axn espana:...10729 V 22000...axn white espana:...11318 V 22000...şahane görüntü kalitesi ve yayın akışına sahip yayınlar imkanı olanların izleyişini tavsiye ederim...keşke bunlar ülkemizin dijital kablolu yayınına anlaşılıp eklenebileydi fakat bence hayal çünkü pahallı kanallar...donanım haber uydu teknolojilerine saygılarımı sunarım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartilkisi -- 16 Şubat 2018; 4:25:1 >
    |
    |
    hiremco zapper uydu ve iptv yayını...netmaster kablonet modem...schaub lorenz plazma televizyon...samsung laptop...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...vodafone tv...sony dream machine alarm radio clock...lg lcd tv...tv exe online world tv programı...next hc 12 teledünya settopbox üst paketi+vizyon paketi...playstation oyun makinası...canon video kamera...samsung dijital fotoğraf makinası...amazon prime...bmw 2017 model...opel 2020 model...
  • Teğmen
    128 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: panasonicman

Avrupa yakasında 888. Tek Rumeli kanalında sıkıntı yok.

Pozitekler taş gibi cihaz gerçekten. Ne Next ne de Neta kutular yanında bile geçemez. Benim modelden sonra OHC 1600C modelini çıkarttılar. 1600 lerde kasa biraz daha küçüktülmüştü. Ve yayın formatına 1080p seçeneği eklenmişti. KabloTV de 1080p formatta yayın yapan kanal yok zaten. Onun için çok bir kaybım yok. Benim modelde kasa biraz büyük, çok yer kaplıyor. Onun dışında maşallahı var valla.

Pozitek gibi HD kutu gelir mi bir daha merak ediyorum.

Ocak 2018 de HD kutu ihalesi yapıldı. İhaleyi hangi firma kazandı merak ediyorum. Ama bu sefer Neta olmayacağı kesin gibi.

Tesekkürler Bende yeni akıllı kutudan var 888.de bu numarada kanal bulunamamaktadır diye uyarı çıkıyor Aldığıma pişmanım bu yeni kutudan En iyisi pozitek

• Teğmen
    128 Mesaj
    Kablo tvden rumeli tv için gelen cevap ist acıbadem

Merhabalar, İle münhasır kanallar i-kutuda çıkmamaktadır. Buna istinaden ilgili kanalı izleyememektesiniz.

Yeni kutu ile münhasır kanalları göstermiyormuş Bunu özellik olarak bana söylüyor Salonda pozitek kutuda tüm kanallar mevcut Ben böyle şey görmedim Yeni kutu al kanal göstermesin

|
    |
    gökhan72 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Önemli değil. İnşallah düzelir. Sizin yayın merkezi farklı bir uydudan mı aktardı yoksa bana mı biraz da olsa daha net geldi,bilemeyeceğim.
    |
    |
    maczone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Edit: KobloWebTV üzerinden de kontrol ettim aynı sorun var. Ara ara mozikleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gderebasi -- 16 Şubat 2018; 17:24:12 >

Çözülemedi gitti bu sorunlar.

|
    |

Türksat artık anlaşmaya başlar gibime geliyor.

En azından ( PRO7 HD VEYA RTL GELİR UMARIM)

İşlemci : İntel Core i7 4790 \\ Anakart : Msi Z97 Pc Mate \\ Ekran Kartı : Sapphire Nitro+ Amd RX 580 \\ Ram : Corsair Vengeance 16 Gb \\ Hdd : 2.5 TB Sata 3.0 \\ Ssd : Sandisk ssd plus 120gb \\ Monitör : Lg Flatron 19" \\ Ses Sistemi : Creative x-fi xtreme gamer sound card -- Creative T6160 5+1 \\ İşlemci soğutucu : Xigmatek Red Scorpion
  • Yarbay
    4400 Mesaj

Rica ederim.

Ankara'da da Animaux kanalında Türkçe dilde Fransızca yayın var,İngilizce dil seçeneğinde de Türkçe yayın var. Umarım bir an önce düzelir.
    |
    |
    maczone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

dostum,bu yil sadece tv8,5 birde trt yayınlari gelir.2018 bitişinde grup yayınlari gelir.Bu zamana dekte bir kaç yayın daha gider.Tecrübedir.

|
    |
    Siyah Asalet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Değerli dostum Doğru söze nedenir bilmem.

Ben zaten trt kanallarını zaten izlemem ( sadece TRT 1 Şampiyonlar ligi için izliyorum)

gidicek kanallar konusunda hem fikirim ama hangi kanallar gidecek kestıremiyorum.

Gidecek kanallarda kalmadı gerçi ( sadece FX kanalları kaldı elimizde) bunlarda giderse hiç şaşırmam.

Gurup kanalları derken hangi gurubun kanalları biraz açarsan konuyu sevınırım dostum.

|
    |
    claudecan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sadece discovery channel kalabilir.Büyük ihtimal dc id ve science yil sonu sözleşme yenileme durumu olucaktır.Fx ler gitmez gibi platformun fox yayın grubuyla arasi iyi 24 kitchen fx fox life crime gibi bunlar kalır.Aralari iyi kaldığı müddet.Viasat yayınlari gidebilir,grup kanallarindan spi yayinlari bir kaçi daha gelebilir.Altin sinema yada üst pakete box grubunun bir kaç yayini gelebilir.Ancak giden kanallar genelin üstünde hiç geri getirilmedi.

|
    |
    Siyah Asalet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,807
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.