Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1576. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.163
Cevap
275
Favori
3.120.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15741575157615771578
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi geceler Rumeli tv kaçıncı sırada çıkıyor Listede 888 yazıyor ama bende yok istanbul acıbadem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul'da diğer bölgelere yayın verildiğine göre büyük ihtimal yarın eklenir. Ankara'da Sinema TV yayını 2-3 saat yoktu. Sonra yayın geldi.

Tek Rumeli 442 Mhz 6900 256qam'da yayın yapıyor. Sitede 888 numaralı kanaldan yayın yaptığı gözüküyor. Çıkarılmadıysa tabi. İstanbul'da yaşayanlar çıkarılıp çıkarılmadığıı bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 16 Şubat 2018; 1:39:18 >
  • KABLO TV   [ANA KONU]

Avrupa yakasında 888. Tek Rumeli kanalında sıkıntı yok.

Pozitekler taş gibi cihaz gerçekten. Ne Next ne de Neta kutular yanında bile geçemez. Benim modelden sonra OHC 1600C modelini çıkarttılar. 1600 lerde kasa biraz daha küçüktülmüştü. Ve yayın formatına 1080p seçeneği eklenmişti. KabloTV de 1080p formatta yayın yapan kanal yok zaten. Onun için çok bir kaybım yok. Benim modelde kasa biraz büyük, çok yer kaplıyor. Onun dışında maşallahı var valla.

Pozitek gibi HD kutu gelir mi bir daha merak ediyorum.

Ocak 2018 de HD kutu ihalesi yapıldı. İhaleyi hangi firma kazandı merak ediyorum. Ama bu sefer Neta olmayacağı kesin gibi.

• arkadaşlar...gederebaşı rumuzlu forumdaşımızın topikte verdiği linkteki sony gurupu sitesini şimdi inceledim astra 1 kr uydusundan şifreli şekilde yayın yapan ispanyolca axn ve axn white dizi ve filim kanalları şuan uydu alıcımdaki card sharing yöntemiyle açık anladığım kadarıyla bunlar demekki sony gurupu kanallarıymış size bilgi vereyim firekansları şöyle;...astra 1 kr doğu uydusu...axn espana:...10729 V 22000...axn white espana:...11318 V 22000...şahane görüntü kalitesi ve yayın akışına sahip yayınlar imkanı olanların izleyişini tavsiye ederim...keşke bunlar ülkemizin dijital kablolu yayınına anlaşılıp eklenebileydi fakat bence hayal çünkü pahallı kanallar...donanım haber uydu teknolojilerine saygılarımı sunarım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartilkisi -- 16 Şubat 2018; 4:25:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: panasonicman

KABLO TV   [ANA KONU]

Avrupa yakasında 888. Tek Rumeli kanalında sıkıntı yok.

Pozitekler taş gibi cihaz gerçekten. Ne Next ne de Neta kutular yanında bile geçemez. Benim modelden sonra OHC 1600C modelini çıkarttılar. 1600 lerde kasa biraz daha küçüktülmüştü. Ve yayın formatına 1080p seçeneği eklenmişti. KabloTV de 1080p formatta yayın yapan kanal yok zaten. Onun için çok bir kaybım yok. Benim modelde kasa biraz büyük, çok yer kaplıyor. Onun dışında maşallahı var valla.

Pozitek gibi HD kutu gelir mi bir daha merak ediyorum.

Ocak 2018 de HD kutu ihalesi yapıldı. İhaleyi hangi firma kazandı merak ediyorum. Ama bu sefer Neta olmayacağı kesin gibi.

Tesekkürler Bende yeni akıllı kutudan var 888.de bu numarada kanal bulunamamaktadır diye uyarı çıkıyor Aldığıma pişmanım bu yeni kutudan En iyisi pozitek

• Kablo tvden rumeli tv için gelen cevap ist acıbadem

Merhabalar, İle münhasır kanallar i-kutuda çıkmamaktadır. Buna istinaden ilgili kanalı izleyememektesiniz.

• gökhan72 kullanıcısına yanıt
    Yeni kutu ile münhasır kanalları göstermiyormuş Bunu özellik olarak bana söylüyor Salonda pozitek kutuda tüm kanallar mevcut Ben böyle şey görmedim Yeni kutu al kanal göstermesin

• Önemli değil. İnşallah düzelir. Sizin yayın merkezi farklı bir uydudan mı aktardı yoksa bana mı biraz da olsa daha net geldi,bilemeyeceğim.
  • Vizioon sinema kanallarında rahatsız edici değil ama ara ara mozaiklenme oluyor.

Edit: KobloWebTV üzerinden de kontrol ettim aynı sorun var. Ara ara mozikleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gderebasi -- 16 Şubat 2018; 17:24:12 >
  • Türksat kablo TV'nin kronik sorunu?

Çözülemedi gitti bu sorunlar.

• Bir müjde veriyim, almanyayla ilişkilerimiz düzeldi.

Türksat artık anlaşmaya başlar gibime geliyor.

En azından ( PRO7 HD VEYA RTL GELİR UMARIM)

• Yeni tarifeyle yeni modem sahibide olduk İnfinity 401 baya şekilliymiş
  • Rica ederim.

Ankara'da da Animaux kanalında Türkçe dilde Fransızca yayın var,İngilizce dil seçeneğinde de Türkçe yayın var. Umarım bir an önce düzelir.
  • dostum,bu yil sadece tv8,5 birde trt yayınlari gelir.2018 bitişinde grup yayınlari gelir.Bu zamana dekte bir kaç yayın daha gider.Tecrübedir.

• claudecan kullanıcısına yanıt
    Değerli dostum Doğru söze nedenir bilmem.

Ben zaten trt kanallarını zaten izlemem ( sadece TRT 1 Şampiyonlar ligi için izliyorum)

gidicek kanallar konusunda hem fikirim ama hangi kanallar gidecek kestıremiyorum.

Gidecek kanallarda kalmadı gerçi ( sadece FX kanalları kaldı elimizde) bunlarda giderse hiç şaşırmam.

Gurup kanalları derken hangi gurubun kanalları biraz açarsan konuyu sevınırım dostum.

• Sadece discovery channel kalabilir.Büyük ihtimal dc id ve science yil sonu sözleşme yenileme durumu olucaktır.Fx ler gitmez gibi platformun fox yayın grubuyla arasi iyi 24 kitchen fx fox life crime gibi bunlar kalır.Aralari iyi kaldığı müddet.Viasat yayınlari gidebilir,grup kanallarindan spi yayinlari bir kaçi daha gelebilir.Altin sinema yada üst pakete box grubunun bir kaç yayini gelebilir.Ancak giden kanallar genelin üstünde hiç geri getirilmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: claudecan

Sadece discovery channel kalabilir.Büyük ihtimal dc id ve science yil sonu sözleşme yenileme durumu olucaktır.Fx ler gitmez gibi platformun fox yayın grubuyla arasi iyi 24 kitchen fx fox life crime gibi bunlar kalır.Aralari iyi kaldığı müddet.Viasat yayınlari gidebilir,grup kanallarindan spi yayinlari bir kaçi daha gelebilir.Altin sinema yada üst pakete box grubunun bir kaç yayini gelebilir.Ancak giden kanallar genelin üstünde hiç geri getirilmedi.

viasatlarda kaliteli kanallar gitmemeli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: claudecan

Sadece discovery channel kalabilir.Büyük ihtimal dc id ve science yil sonu sözleşme yenileme durumu olucaktır.Fx ler gitmez gibi platformun fox yayın grubuyla arasi iyi 24 kitchen fx fox life crime gibi bunlar kalır.Aralari iyi kaldığı müddet.Viasat yayınlari gidebilir,grup kanallarindan spi yayinlari bir kaçi daha gelebilir.Altin sinema yada üst pakete box grubunun bir kaç yayini gelebilir.Ancak giden kanallar genelin üstünde hiç geri getirilmedi.

arkadaşım...dünyaca meşhur spi paketindeki filmbox extra,filmbox plus,erox,eroxx vesayire gibi çeşitli şifreli kanallarını uydu alıcıma özel iptv sayesinde izlerim şahane yayın akışı mevcut beğenirim mesajımda yazdığım kanalların ülkemize gelmeleri imkansıza yakın bence çünkü akışlarında erotizim sahneli yapımlara oldukça yer veriyolar zaten anlayacağınız üzere isimlerini yazdığım son iki kanal erotik ve yetişkin yayınları türkiye üzerine ve kablolu yayın şebekesine eklenmelerine izin verileceğini asla zannetmiyom...bilginize sunarım...
  • bir gün gelecek türksat da sadece bir kanal kalacak oda info kanalı
  • Evet erotikler hariç,diğer ikisi geitrilebilir tabi sansürlü olarak.Çünki box yayınları mevcut 2 adet daha getirilebilir.S sport kanalıda yıl sonu getirilebilir.
    ssbrc
    Bencede oldukça kaltieli kanallar.Fakat platform kalitelileri kaldırıyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 17 Şubat 2018; 16:22:44 >
  • 
Sayfa: önceki 15741575157615771578
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.