Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1577. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: lazzaro
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.162
Cevap
275
Favori
3.120.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15751576157715781579
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bakalım nasıl bir strateji yola devam edecekler.

Zaten giriş paketi ve üst paketi hareklendiremedi.

giden kanallar geri gelmedi haklısın.teorık olarak gene kanallar gıderse ,şapkaların onune koyup düşünmeleri gerekir.zaten kaliteli pek kanallar kalmadı gitmesinde saçmalık olur.

Türksat kablo TV hem üst paketi hemde giriş paketini hareketlendiremedi.

S sport HD. PRO 7 RAİ 1 BBC HD gibi kanallarla hareketlilik saglaya bilir.

claudecan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 17 Şubat 2018; 21:50:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • claudecan kullanıcısına yanıt
    sansüre kesinlikle gerek yok sanki sansür ister ibi halin var...
  • Teve2 de aksamlari ne oluyorsa sinyal yok diyor surekli !

• imhotep_of_grudge kullanıcısına yanıt
    Platformda yayinlanan sinema paketinin tamaminda sansür var.Getirseler bile sansür uygularlar demek istemiştim. Sigara cesitli markalar kiyafetler, sesler sansurlu olmasi seyiri bozuyor ancak aile ile izlendigi zaman cinsel icerikte sansur gerekiyor, aile ile olmuyor.Ben iki turlu secenek sunulmasini isterdim.Altyazi dil gibi kumandadan sansurlu veya sansursuz olarak kumandadan aktif yada deaktif secilme imkani olmalidir.Herkes memnun olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 17 Şubat 2018; 23:13:44 >
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    İptv nerden satin aldiniz acaba

• Tvde bi ozellik keşfettim. Uydu listemdeki kanallar ile kabli tv kanallari ayni listede gozukuyo. Tv hizli sekilde normal kanal degistirir gibi gecis yapip sorunsuz kullaniyorum. Kanal eklenecek diye beklemeye son 😀

Listemde tv 8.5 hd beinsports hd tivibuspor hd dream turk nr1 turk hd tv4 hd fil tv hd akilli tv var artik 😊

Mukemmel goruyorsunuz anlatmaya gerek yok 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: levoank

İptv nerden satin aldiniz acaba

arkadaşım...beleş iptv kullanırım...
  • trtunski T kullanıcısına yanıt
    TV marka ve modeliniz nedir?

• Kablotv web uygulaması önceden LG Webos sistemli tvde vardı ama artık gözükmüyor. Nedenini bilen veya kullanan var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: dulcet

Kablotv web uygulaması önceden LG Webos sistemli tvde vardı ama artık gözükmüyor. Nedenini bilen veya kullanan var mı acaba?

LG den sırf bu yuzden nefret ettim.Hic bir sey kalmadi Webos da.Spotify instagram facebook twitter her gecen gün bosaldi...

• dulcet kullanıcısına yanıt
    Samsung smart tv ama model bilmiyorum 4 sene once almistim.

• dulcet kullanıcısına yanıt
    Açıkcası pek kurcalamamıştım uygulama kısmını bayadır. Uygulamayı silip yeniden yükleyim dedim baktım yerinde yeller esiyor.

LG'nin telefonlarında böyle kendinden bezdirmişti :-) Huawei TV çıkarsa onu düşünürdüm...

• arkadaşlar...kablo tv şebekesini satın alım imkanım ve param olsaydı beğeniyle seyrettiğim seksi kanallar fashion tv ve victoria secret channel yayınlarıyla anlaşma sağlayıp ekleyebilirdim...
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Kartilkisi arkadaşım bizler bunları aştık yanliş anlama😀 Önemli olan Türksat kablo TV kaliteli hizmet vermesi,istenilen kanallar gelmeli.

İsteyen istediğini zaten izliyor?
    Türksat bu kanalları getirsin yeter.
    S sport HD Tv8,5 HD PRO7 HD RAİ1 BBC HD Gibi kanallar gelmeli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maczone

quote:

Kablotv web uygulaması önceden LG Webos sistemli tvde vardı ama artık gözükmüyor. Nedenini bilen veya kullanan var mı acaba?

Benim bir TV'de LG ve aynı işletim sistemini kullanıyor. Artık hiçbir uygulama çalışmıyor, TV sözde akıllı ama akıllı uygulamaları çalışmadığı için akılsız TV'den bir farklı kalmadı. Zaten uygulama özellikleri hiç kullanılmıyordu ama LG'nin bu kadar sorumsuz davranması hoş değil.

Samsung'da bundan farklı değil. Televizyonlarını Tizen işletim sistemine geçirdikten sonra önceki kullandığı kendi işletim sistemini unuttu. Bazı uygulamalar çok yeni TV'lerde çalışmaya devam ediyor ama artık cihazdaki işletim sistemi tizen değilse Samsung'da pek işe yaramıyor.

Güney Kore ürünlerine pek güvenim kalmadı gibi... Çinliler daha iyi yazılım konusunda telefonlarda vs.

Galiba tv'de android işletim sistemliler avantajlı olacak geleceğe yönelik olarak.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: maczone

quote:

Benim bir TV'de LG ve aynı işletim sistemini kullanıyor. Artık hiçbir uygulama çalışmıyor, TV sözde akıllı ama akıllı uygulamaları çalışmadığı için akılsız TV'den bir farklı kalmadı. Zaten uygulama özellikleri hiç kullanılmıyordu ama LG'nin bu kadar sorumsuz davranması hoş değil.

Samsung'da bundan farklı değil. Televizyonlarını Tizen işletim sistemine geçirdikten sonra önceki kullandığı kendi işletim sistemini unuttu. Bazı uygulamalar çok yeni TV'lerde çalışmaya devam ediyor ama artık cihazdaki işletim sistemi tizen değilse Samsung'da pek işe yaramıyor.

Güney Kore ürünlerine pek güvenim kalmadı gibi... Çinliler daha iyi yazılım konusunda telefonlarda vs.

Galiba tv'de android işletim sistemliler avantajlı olacak geleceğe yönelik olarak.

Tizen sistemleri de fena değil. Android ile aynı temele sahip. Yeni televizyon satabilmek için bilerek eski modelleri eskitiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gderebasi

Vizioon sinema kanallarında rahatsız edici değil ama ara ara mozaiklenme oluyor.

Edit: KobloWebTV üzerinden de kontrol ettim aynı sorun var. Ara ara mozikleniyor.

Aynı sorun özellikle 360 HD kanalında rahatsız edici şekilde devam ediyor.
  • Sırf bu mozaiklenme için kayıt oluşturdum ve ekip geldi. Apartman ve ev içi tesisatta sorun görünmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frécoß

Sırf bu mozaiklenme için kayıt oluşturdum ve ekip geldi. Apartman ve ev içi tesisatta sorun görünmüyor.

Mozaiklenme sorunu iç tesisat veya apartman tesisatı ile alakalı bir durum değil. Ekstra durumlar haricinde tamamen yayını aldığınız yayın merkezi ile alakalı bir durum. Eve gelen ekiplerin bu sorun hakkında yapabilecekler bir iş bulunmuyor.
  • maczone kullanıcısına yanıt
    Şikayetim üzerine kontrol amaçlı yine de ekip gönderildi hocam. Özellikle sinema kanallarında daha çok yaşanıyor bu sorun. "Son zamanlarda bu şikayeti sinema kanallarından çok fazla alıyoruz" cevabını aldım gelen ekipten.

Aslına bakarsanız çok fazla TV izleyen birisi değilim. Sorunu da annemin ve babamın şikayeti üzerine kontrol ettim ve seyir zevkini çok fazla bozmayan mozaiklenme mevcuttu. Hâlâ devam ediyor.
  • 
Sayfa: önceki 15751576157715781579
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.