Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1561. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.162
Cevap
275
Favori
3.120.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15591560156115621563
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Daha önce 4 Test Kanalı ekleyen KabloTv Platformu 12685 V 30.000 Frekans 2 HD 3 SD Tanıtım Kanal'ı daha ekledi

Facebook ta böyle bir haber var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yayınlarına devam ederse iyi olur. Çok maliyetli değil. Bir Türkçe dil maliyeti var. Yayınlar uluslararası olduğu için uydu kirası dışında büyük bir maliyet yok. Şifresiz haber kanalı olduğu için ekonomik getirisinin çok olduğu kanal değil.
  • Kablo Web TV'yi Chrome tarayıcı ile izleyebilen var mı ?
  • Şimdi bir güncelleme aldı cihazım değişen bir şey olmadı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • silverlight eklentisi tarih olunca gördüğün durum oldu güya 2018 yılında düzelecekti... html5 ile yayın yapacaklardı...
  • Arkadaşlar sakın olaki akıllı kutuyu alayım demeyin ben ettim siz etmeyin sürekli sorunlar ve gelmeyen yazılım güncellemesi seç izlede ses sekronizasyon sorunları kumandayı sürekli tanıtma olayı daha bir sürü şey sayabilirim size inanın ayda 9 lira olarak almasaydım çoktan geri iade edicektim ama biraz daha beklemek istedim ancak ne bir gelişme var ne bir haber yukarda arkadaşında dediği gibi sözde akıllı kutu ama eski tip cihazların yaptığı favoriyi istediğin gibi düzenlemeyi bile yapamayan bir cihazdan bahsediyoruz neyse sakın olaki alayım demeyin gidin o parayla bi apple tv veya android box alın daha iyidir.

• arkadaşlar...fx,foxlife ve fox crime türkiye versiyonları kaliteli yayın akışı sağlıyo...gündüzleri yapımların erotizim sahnelerini sansürlüyo fakat geceleri sevişme görüntüleri açık şekilde ekrana yansıyo üstelik dizilerin ve filimlerin rol icapı korku sahnelerinde bile sözde kanlı görüntüleri aynen gösteriyo...ayrıca görüntü kaliteside fox paketinin şahane şekilde başarıyla gerçekleşiyo...donanım haber uydu teknolojileri forumu aboneleri bilginize sunarım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartilkisi -- 30 Ocak 2018; 22:44:42 >
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    FX gurubunun kanallarıda olmasa , kaliteli kanal izleyemeyecegiz.

• Kablo tvnin uydu uzerinden yayina gecmeyi planladığını okudum bi kac yerde. Enteresan olur eger uyduya gecerse.

• trtunski T kullanıcısına yanıt
    Bir kaç gün sonra ot çöp kanalları eklenir o frekanslara zaten kadırgatv eklenmiş birisine. İyi ki tanıtımını gördüler Türksat Kablonun uyduyada çıkarlar platformda kurarlar :)
  • gderebasi kullanıcısına yanıt
    TCL kanalı HD yayına Ne zaman geçecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türksat Kablonun tarih konusunda bir bilgisi var ki şimdiden listeye eklemiş. Bu gerekçeye dayanarak yakındır diyorum :)
  • trtunski T kullanıcısına yanıt
    10 numara olur hocam heryerde kablo tv altyapısı yok cünkü uyduda olması zaten mantık dışıydı.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Belki de kablo tvyi uydudan verip altyapinin olmadigi yerlerde turk telekomdan altyapi kiralayip tum sehirlerde hizmet vermeyi planliyo olabilirler. Uydudan yayin yapmasi su acidan iyi olabilir. Uyduda olup kablo tvye eklenmeyen kanallari manuel olarak ekleyebilir kullanicilar. Mesela ben de dsmart vardi. Ona bein haber sports ekleyebiliyodum siralama olarak 1000den sonraya ekliyodu. En azindan boyle kanallari da izleme firsati olur. Senelerdir tv8.5 hd gelecek diye bekliyo insanlar. Gelmese de kendimiz ekleriz olur biter.

• Bursa'da kanalların epg bölümü boş gözüküyor sizde de durum bu şekilde mi arkadaşlar ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baytilki B kullanıcısına yanıt
    Çoğu kanalda durum aynı.

• CNN Türk KabloWebtv kanal listesine eklenmiş.
  • Ust paket 30 lira fiyati karsilayacak icerige sahip degil. İki senedir tum kanallar acik 27 tl'den kullaniyordum. Dun taahhutum bitti altin sinema ve ust paketi iptal ettirdim.

Su haliyle Discovery ve Nat Geo kanallari ve Eurosport'lar yeterli geliyor. Fox grubu kanallari icin 10 lira daha fazla odemek mantikli degil. Ust Pakete donmek icin yeni icerikleri takip edecegim.

• Aylardir ust pakete birşey eklenmiyor.

• Kanal güncellemeden sonra Dİscovery'in diğer kanalları kayboldu bende.Yayından mı kaldırıldı,benmi bulamıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 15591560156115621563
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.