Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1559. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.154
Cevap
275
Favori
3.119.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15571558155915601561
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FRANCE24 kanallari hic HD gibi degil.Bosuna frekans kaybi Sd goruntu de ayniydi.Resmen haber platformu..Eglence kanali gelmeli.Ulusal yabanci kanallar.

Bir de RTG kanalinda Turkce seslendirme sonlandirildi mi?Ben hic denk gelmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sir June8 -- 29 Ocak 2018; 0:11:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle teşekkür ederim.

Bence kablo lisansi var olan tüm kanallar gelmeli,evet tüm lisansi olan yayinlar haber hariç gelmeli.tabi hd yayin yapanlar getirilmelidir.

Üst paket çok basit ve dar.üst olması için,hiçbir platformda olmayanlar var olsa tamamda şuan çok yetersiz içerik.Üst pakette dizitv hd yerleştirilmeli,Fox kanalları gibi.Filbox hd getirilmeli,

Önceden var olup şimdi olmayan tüm rtl rtl2,vöx hd,

bbc hd, geri getirilmeli ve altyazi desteğine getirilmeli.Travel tarzi yayin açiği var.Histöry channel travel tarzi yayinlari gelmeli.En az 10 kanal açiği var üst pakette.

• claudecan kullanıcısına yanıt
    Çok Dogru kesinlikle katılıyorum,gerçekçi bakmak bu işte kaliteli kanallar bu?
    Bu kanallar gelsin üst pakete ve abone sayısı inanılmaz artar!!
    Kanal istesi kıskanalıcak olur.

Türksat kablo TV yeterki İnansın Bu kanalları getireceğine .hem vizyonu artar ,hem kalitesini konuşulur ,hemde ismini sıkça duyurmuş olur.

Türksat bir kere Volesini sağlam vursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 29 Ocak 2018; 0:30:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar...forumda bilen yokmu ya merak ediyom dijital kablo tv şebekesinin tekniken maksimum kanal kapasitesi kaç daha cevap bekliyom sizce 1000 kanal kapasiteyi kaldıramazmı sistem?...
  • Tv 8,5'un gelememesi kanalın kablo lisansı olmamasından kaynaklanıyor. Kanal kablo lisansı olmadan Turksat ile anlaşsa bile eklenemez. Kablo lisansı başvurusu yaptıysa sorun RTÜK'ten kaynaklanıyor.
  • Teşekkürler bilgilendirdiğiniz için. Euronews'in Kablo TV'ye eklenmesi zor gibi. Yine de belli olmaz. TRT'lerin HD'lerinin anında Kablo TV'ye geleceğini düşünürken eklenmedi. Euronews'in eklenmeyeceğini düşünürken sürpriz yaşanabilir,eklenebilir.
  • Yayın olan 885 numaralı test kanalı yayın kesilmiş,kanal listeden de çıkarılmış. 300 numaralı sırada yer alan Planet Çocuk Test kanalı da listenin ortasında yer alıyor. O da çıkarılsa iyi olacak. 970 numaralı test kanalı listenin sonunda yer aldığı için listeyi karıştırmıyor. Sorun değil.

Kanal değiştirirken fark ettim. Yaban TV'yi izlemediğim için fark etmemiştim. Büyük ihtimal yeni liste sonrası oldu. Ankara'da kanalda donma sorunu var. Kanal sürekli donuyor.
  • NTV Spor Frekanslarını Dmax kullanacak. Peki yeni kanal hangi kategori ve sırada yer alacak sizce?

KABLO TV   [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

Yayın olan 885 numaralı test kanalı yayın kesilmiş,kanal listeden de çıkarılmış. 300 numaralı sırada yer alan Planet Çocuk Test kanalı da listenin ortasında yer alıyor. O da çıkarılsa iyi olacak. 970 numaralı test kanalı listenin sonunda yer aldığı için listeyi karıştırmıyor. Sorun değil.

Kanal değiştirirken fark ettim. Yaban TV'yi izlemediğim için fark etmemiştim. Büyük ihtimal yeni liste sonrası oldu. Ankara'da kanalda donma sorunu var. Kanal sürekli donuyor.

İstanbul' daki 885. TEST kanalıda listeden çıkartıldı. Tüm illerde bu test kanalı mevcuttu. Sanırım bütün illerden çıkartıldı. Belki listenin sonuna tekrar eklenebilir.

• Zor gözüküyor, belki eklenebilir. Yine de belli olmaz. Türkçe dil desteği olan başka uluslararası haber kanalı da yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 29 Ocak 2018; 15:14:34 >
  • panasonicman kullanıcısına yanıt
    gderebasi kullanıcısına yanıt
    970 test kanalı 300 numaralı test kanalı İstanbul'da var mı? ediğiniz gibi listenin sonunda tekrardan eklenebilir. Listenin arasında yer alması doğru değil. Çıkarmakta iyi ettiler.

Dmax kanalının spor magazin kısmı da var. Trace Sports gibi spor kategorisinde yayınlarına devam eder yeri değiştirilmez de kanlın moda,stil kısmı da varmış. Belki kanal yaşam kategorisine taşınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

970 test kanalı 300 numaralı test kanalı İstanbul'da var mı? ediğiniz gibi listenin sonunda tekrardan eklenebilir. Listenin arasında yer alması doğru değil. Çıkarmakta iyi ettiler.

Dmax kanalının spor magazin kısmı da var. Trace Sports gibi spor kategorisinde yayınlarına devam eder yeri değiştirilmez de kanlın moda,stil kısmı da varmış. Belki kanal yaşam kategorisine taşınır.

1 tane test kanalı vardı İstanbul' da. O da 885. kanaldı ve listeden çıkartıldı. Diğer test kanalları sadece Ankara' da mevcut sanırım. Merkez Ankara olduğu için herhalde.

1014. TRT Radyo 4 radyo listesinden çıkartıldı.

Frekansı: 434.0 MHz di.

• Siyasi analizlere önem verilen bir kanal değil. CNN,BBC World News,RT tarzı habercilik yapmıyor. Daha o gün gündemde olan Dünyadan ve Türkiye'den haberleri yayınlıyor. Bazı haberlerde canlı yayınları yorumsuz(no comment) olarak yayınlıyorlar.
  • panasonicman kullanıcısına yanıt
    Merkez Ankara olduğu için olabilir. Test kanalları çoğunlukla Ankara'da test yayını yapıyor. Ankara'da 3 test kanalı vardı. 2'ye düştü. 300 numaralı Planet çocuk Test kanalı da çıkarılsa iyi olacak. Bir tane test kanalı yeterli bence.

Ankara'da 1010 numaralı sırada Radyo 4 yayın yapıyordu. Çıkarıldıysa iyi olmuş. Keşke yeni oluşturulurken çıkarılsaydı. O zaman da yayın yapmıyordu. Listede boş yer oldu. TRT'ler sıralıydı. 1004'e TRT dışında radyo kanalı eklenirse sıralama bozulacak.
  • bursalı963 kullanıcısına yanıt
    Güncelleme eninde sonunda olacak bana soracak olursan yap güncellemeyi hemde kanal sıralamasına alışırsın. Gayet iyi olmuş haber, spor kanalları falan hep arka arkaya alınmış
  • kimican37 kullanıcısına yanıt
    Kekemon güncellemeden sonra kaldırılan kanal bildiğim kadarıyla yok hatta eklenen kanal var.
    • 31. sıra A2 HD
    • 33. sıra 360 TV HD
    • 34. sıra TLC HD
    • 59. sıra 24 TV HD
  • Guzelyali kullanıcısına yanıt
    Genel sorun var ben konuştum çağrı merkezi ile durumu iletmişler kontroller yapılıyormuş
  • Ara çağrı merkezini kanal talebinde bulun keke ben NBA TV için talepte bulunmuştum ortalama 2-3 dakikamı aldı
  • Test kanalı kaldırıldı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kekemon arayın çağrı merkezini talepte bulunun. Olumlu veya olumsuz en azından değerlendirilir.
  • 
Sayfa: önceki 15571558155915601561
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.