Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1560. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
46.154
Cevap
275
Favori
3.119.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15581559156015611562
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dünya kupası ile ilgili açıklama henüz yapılmadı bende takip ediyorum. Kanalın gelmesi için talep edin keke çağrı merkezini arayıp
  • gökhan72 kullanıcısına yanıt
    448. Kanala alındı güncellemeden sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: KekemoN

Dünya kupası ile ilgili açıklama henüz yapılmadı bende takip ediyorum. Kanalın gelmesi için talep edin keke çağrı merkezini arayıp

birçok farklı yolla talebimi ilettim zaten. maçlar içinse aşağıdaki haberde gösterileceği yazıyor.
    http://www.trtspor.com.tr/haber/futbol/2018-dunya-kupasi/dunyanin-futbolu-4k-kalitesiyle-trtde-146433.html
  • classlord kullanıcısına yanıt
    Şebeke talebinde bulun keke adresini İl, İlçe, Mahalle, Sokak / Cadde, Bina no / Bina adı, Daire no şeklinde ilet incelesinler
  • Keke ne bu sinir biraz sakin varsa bir talebin ara çağrı merkezini veya mail adamlara ilgilensinler sonuçta bu hizmete para ödüyorsun. Para ödediğin gerçeği fırça atabileceğin anlamına gelmez o ayrı:) Ben 2011 den beri kullanıyorum türksat şunu net bir şekilde söyleyeyim bu fiyata böyle bir hizmet hayatta bir daha bulamayız çağrı merkezi 7/24 açık arıza kaydı ücretsiz , 5 saat içinde müdahale ediyor bide. Kanal sıralamasında ki amaç aynı içerikte olan kanallar arka arkaya sıralamak. Bunu digitürkte yaptı yani. Ben kendime göre fav listemi tekrar yaptım sende yap sinirin geçer belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: KekemoN

Şebeke talebinde bulun keke adresini İl, İlçe, Mahalle, Sokak / Cadde, Bina no / Bina adı, Daire no şeklinde ilet incelesinler

aga bulundum 10 sene önce bir kaç defa , halen gelecek. dün face den ve kendi sitelerinden tekrar talepte bulundum. altyapı çalışmaları il müdürlükleri ilgilenmektedir. net bilgilendirme yapamayız. diye mesaj attılar.

gönülsüz iş yapıyorlar
  • Tivibu Ev i bilmiyorum ama Tivibu uydudan çıkartıldı, Euronews kanalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ID (Investigation Discovery),KabloWebTV kanal listesine eklendi.

• Ankara'da iki tane 1010 numaralı kanal bulunuyor. Radyo 4 listeden çıkarılmamış. Yaban TV'de de donma sorunu devam ediyor. Turksat'ın sitesinden de Radyo 4 çıkarılmış.
  • İstanbul, Şirinevler'in sokaklarına döşendi kablo. Binamızın içine kutu da koymuşlar ama Türksat Kablo ana sayfasındaki "Binamda Hizmet var mı?" bölümünden kontrol ettiğimde hâlâ yeni eklenen sokaklar görünmüyor. Kutu takıldıktan ne kadar sonra abone almaya başlıyorlar?
  • panasonicman kullanıcısına yanıt
    Beklenen haber...

• quote:

Orijinalden alıntı: panasonicman

ID (Investigation Discovery),KabloWebTV kanal listesine eklendi.

Yakında KabloWebTV ücretli olursa şaşırmam.

KABLO TV   [ANA KONU]
  • Teşekkür ederim.Güzel düşünüyoruz,çünki dijide daha az ücrete,daha çok ve olmasi istenen tüm yayinlari var,Fox grubu hariç,bunlarda giderse artık dijiye geçerim.

• Maltepe tarafında tamamen gitti . Ne internet var ne tv. Sadece analog yayın var. Dijital kalite %10 gösteriyor

• claudecan kullanıcısına yanıt
    Ben çok doğru bir seçim yaptım Digiturk üyesi olmakla .Türksat kablo tv de şu ana kadar güzel gelişmeler olmasına rağmen hala beklediğimiz kanallar var maalesef bu kanallar gelmedi getiremediler. tavsiyem Digiturk'e geçmen Türksat'ta bulamadığını digitürk bulacaksın , emin olabilirsin s Sport izle biliyorsun HD olarak pro 7 izleye biliyorsun BBC HD izle biliyorsun ve rai1 kanalında izleyebilirsiniz.dostum 25 TL ailenin yıldızı paketinde hem spor ,hem çocuk ,hem dünya kanalları ,belgeseller,hemde lig TV izleyebilirsiniz.dostum keyif alacağından şüphem yok bu konuda.FX kanalları seni yanıltmasın.benim turksatta tek izlediğim FX kanalları beni bu platformda tutan onlar bu kanallar gıderse zaten durmam bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 29 Ocak 2018; 20:22:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KekemoN kullanıcısına yanıt
    Favori liste eski kutularda tüm sorunu çözüyor ama yeni akıllı kutularda favori liste yapsanız bile bunlar kablo tv sıralamasının dışına çıkamıyor Bununla ilgili bir güncelleme inşallah gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: gökhan72

Favori liste eski kutularda tüm sorunu çözüyor ama yeni akıllı kutularda favori liste yapsanız bile bunlar kablo tv sıralamasının dışına çıkamıyor Bununla ilgili bir güncelleme inşallah gelir

Eski kutular daha akıllı demekki

• Evet Euronews kanalından bahsediyordum. Farklı bir kanal. Digiturk'te Eutelsat'tan yayın yaptığı için yayınları devam ediyormuş.

Ankara'da Radyo 4 listeden çıkarıldı. Donma sorunu olan kanal da kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 30 Ocak 2018; 1:31:8 >
  • Euronews TV+'dada kesilmiş... olabilir "yayıncı kuruluştan kaynaklı kanal geçici olarak yayınlanamıyor" mesajı var...
  • Sosyal medya hesabından Türksat ile görüşme halindeyiz diye açıklamada bulunmuşlar. TRT ile ortaklığı bitti. TRT frekansından yayın bitti. Büyük ihtimal TRT frekansından yayın yaptığı için ücret ödemiyordu. Türksat uydusundan yer kiralaması gerekiyor. Uydu görüşmmelerinde rus kanalları gibi kablo içinde anlaşma olursa iyi olur. Eutelsat'ta yayın devam ettiği için sürece kapanmaz. Eutelsat'ta da yayın kapanırsa dediğiniz gibi internetten yayınla bir süre sonra Türkçe yayınına son verirler.
  • 
Sayfa: önceki 15581559156015611562
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.