Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 6 Mobil Kullanıcı ( 6 Mobil Cihaz )
40.292
Cevap
242
Favori
2.620.612
Tıklama
Giriş
    779 Mesaj
    CNN Türk KabloWebtv kanal listesine eklenmiş.
    |
    |

Su haliyle Discovery ve Nat Geo kanallari ve Eurosport'lar yeterli geliyor. Fox grubu kanallari icin 10 lira daha fazla odemek mantikli degil. Ust Pakete donmek icin yeni icerikleri takip edecegim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

kalktı.
    |
    |
    pikalos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Baytilki

Bursa'da kanalların epg bölümü boş gözüküyor sizde de durum bu şekilde mi arkadaşlar ?

İstanbul'dayım. Benim için de durum aynı ne yazık ki. Bir süredir devam etmekte olan bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The DayDreamer -- 31 Ocak 2018; 13:58:1 >
    |
    |

1 Ocak tarihinde Discovery Showcase HD ve DTX HD yayından kaldırıldı. Bir de Discovery kanallarının SD'leri. Discovey Channel HD,Animal Planet HD,Discovery Science HD ve İD HD Kablo TV'de yayınlarına devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 31 Ocak 2018; 14:25:45 >
    |
    |

Ben internetle birlikte taahhüt verdiğim için tüm kanallar açık da üst paket 30 TLlilk içeriğe sahip değil. S Sport HD,BBC Earth HD gibi kanallar gelirse fiyatını karşılayacak içeriğe sahip olur. Üst Pakete talep artar. Şu anki içerik fiyatı karşılamıyor. Üst pakete abone sayısında artış olacağına sizin gibi iptallerle sayıda azalma olacaktır. Discovery'in 2 HD kanalı platformdan ayrıldı, 2'si de temel pakette. 2 kanalı üst pakette. 24 Kitchen ve Fox Grubunun dizi kanalları var. Viasat History,Trace Urban,Filmbox HD var. Onlar dışında Trace Sports,Chasse&Peche ve diğer Box kanalları üst paketlik içeriğe sahip değil. Abone çekmeleri zor. Söylediğim kanallar gelirse 10 lira fazla ödeyip abone olan olur. Şu anki içerik fiyatı karşılamıyor.
    |
    |
    Albus Dumbledore kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Türksat digital kablo TV , platformu üyeleri tarafından yapılan açıklamalar hep aynı olmuştur.Mail yollarsin kanal çalışmalarımız ve gorusmelerimiz devam etmektedir.diye kopyala yapıştır aynı şeyleri soylemisi komedi.

TVE İspanya kanalından başladılar VOX HD RTL HD RTL VE Diğer kanalları çıkara çıkara bu gulere geldik Üniversal channel kanalıda gıttı.

Yıl 2018 Digital çagdayız , Maalesef Bu yönetim ve yönetim kurulu bizim çağımızda değiller onlar başka şeyleri yaşıyorlar içlerinde? Bu aboneleri nasılsa tepki yok hem kanalları ellerinden alalım ,hemde zam yapalım! Ve başarili oldular ağzımıza bir parmak bal çalıyorlar hangi kanalı verirsek susuyorlar diyorlar.

S sport HD ,BBC HD ,Tv8,5 HD RTLHD RTLII HD kanalını Getirsene Üst pakete?

AKİT GİBİ Benim İçin Anlamı olmayan bir kanal getiriyorsun.Arap ,Kore, Kırgızistan,gibi kanallar var.Yandaş kanallar var.

Yazık aslında kendilerini ortaya koyuyorlar yaptıklarıyla hiç özel Avrupa kanalı kalmadı elimizde. Hayata gerçekçi bakamayan bir Türksat var Karşımızda.

Bir gün bu platformda teledunya ismı gıbı kaybolup gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyah Asalet -- 31 Ocak 2018; 16:12:26 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    586 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

Ben internetle birlikte taahhüt verdiğim için tüm kanallar açık da üst paket 30 TLlilk içeriğe sahip değil. S Sport HD,BBC Earth HD gibi kanallar gelirse fiyatını karşılayacak içeriğe sahip olur. Üst Pakete talep artar. Şu anki içerik fiyatı karşılamıyor. Üst pakete abone sayısında artış olacağına sizin gibi iptallerle sayıda azalma olacaktır. Discovery'in 2 HD kanalı platformdan ayrıldı, 2'si de temel pakette. 2 kanalı üst pakette. 24 Kitchen ve Fox Grubunun dizi kanalları var. Viasat History,Trace Urban,Filmbox HD var. Onlar dışında Trace Sports,Chasse&Peche ve diğer Box kanalları üst paketlik içeriğe sahip değil. Abone çekmeleri zor. Söylediğim kanallar gelirse 10 lira fazla ödeyip abone olan olur. Şu anki içerik fiyatı karşılamıyor.

Bence hocam Sinema kanalları üst pakete alınmalı..

• Yarbay
    4180 Mesaj

Sinema kanalları ayrı satıldığı için tüm paketlerin taahhütsüz fiyatı 49,98 tl oluyor. birleştirilmesi mantıklı olabilir. Diğer platformların (Digiturk dışında) taahhütsüz fiyatlarından daha yüksek oldu. Yalnızca televizyon için abone olacak abone ödediği ücretin karşılığı olarak S Sport HD'yi BBC Earth HD ve birkaç kanalın daha platformda yer almasını isteyecektir. Kimsede de Lig TV o tarz bir kanalın getirilmesi gibi gerçekçi olmayan getirilmesi imkansız olan bir kanal beklentisi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 31 Ocak 2018; 19:31:10 >
    |
    |
    engineer.man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

tahüt varken paket değişikliği yapılıyor mu ?
    |
    |
    DEMİRCİEFE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: diyar_21

tahüt varken paket değişikliği yapılıyor mu ?

valla ben 2001 den bu yana kablo kullanıyorum.hiç taaahhutlu kullanmadım.o yuzden istediğim zaman tarife değiştiriyorum. tabii ayda bir defa tarife değişebiliyor.bu gun saat 24,00 de hem int. tarifesini hem tv tarifesini değiştireceğim.

Anladim hocam teşekkürler

|
    |
    DEMİRCİEFE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Vizioon dergide yayınlanmıyor artık dijital ortamda. Nereden takip edicez yayınlanacak filmleri bilen var mı?

Birde şu EPG olayını 1 Şubat itibariyle halletseler hiç fena olmayacak hani.

|
    |

Orijinalden alıntı: maczone

quote:

Orijinalden alıntı: panasonicman

Vizioon Festival kanallarının işletmecisinde bir sıkıntı mı var? 3 aydır film tanıtımları yapılmıyor. Bir sıkıntı var ama çözemedim.

Vizioon dergide yayınlanmıyor artık dijital ortamda. Nereden takip edicez yayınlanacak filmleri bilen var mı?

Birde şu EPG olayını 1 Şubat itibariyle halletseler hiç fena olmayacak hani.

Vizioon kanallarının web sitesi kapandı ve kullanıcı destek e-posta adresi kapandı.

Sinema kanallarını izlemiyorum bence gereksiz ama paketimde var diye ara sıra bakıyorum. 6 kanal var ama 3 kanal diğer 3 kanalın tekrarından oluşuyor.

Festival kanalında kaliteli ama eski filmleri gösteriyorlar. Yayınladıkları filmlerin tamamı zaten şifresiz kanallarda yıllar önce gösterilmiş filmlerden oluşuyor. Premier kanalında ise uzun yıllar önce yayınlanmış yine eski filmleri gösteriyorlar, bu filmlerde şifresiz kanallarda yıllar önce yayınlanmış filmlerden oluşuyor.

Yeni film verdikleri Aile kanalında ise yine büyük eksiklikler söz konusu. Filmler genelde kalitesiz ve yine 4-5 sene öncenin filmlerinden oluşuyor.

Bu konu hakkında Türksat Kablo'ya görüş bildiren bir e-posta attım ama net bir cevap alamadım. Değerlendirmeye alınacağı ve yayıncı kuruluşa bildirileceği iletildi. Tabi değişen bir şey olmadı. Direk yayıncı kuruluşa ulaşabilsek belki derdimizi azda olsa anlatabilirdik ama ulaşamıyoruz.

@maczone Vizioon Aile kanalında şubat ayında tv'de ilk 2017 yapımı filmler var.. Kablo İnfo kanalında tanıtımlarda görmüştüm.
    |
    |

• Yüzbaşı
    586 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gderebasi

Vizioon kanallarına da bir değişim gerekiyor artık. Böyle devam edecekse yayınları üst pakete eklesinler. Kalabalık yapar en azından.

Katılıyorum Hocam..
    |
    |

Vizioon Premier ve Aile kanalları Power TV grubu ihaleyi kazanmıştı. Bir değişiklik olmadıysa işletme hakkı onlarda. Onlar tarafından yönetiliyor. Vizioon Festival kanalı ise Set Görsel Yayıncılık adlı şirket tarafından yönetiliyor. Yayıncı kuruluşun web sitesi de var. setfilm.net . İzleyici temsilciliğinin mail adresi de var. Sitenin güncellediğini Kablo TV'de 6. ve 7. kanal yazmasından anladım. Sitede yayınlanan filmlerin adları var da hangi gün yayınlacağına dair bilgiler yer almıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 1 Şubat 2018; 0:42:4 >
    |
    |
    Bahsedilenler: panasonicman , gderebasi , maczone , engineer.man
üniversite
SEO
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.