Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1006. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.161
Cevap
275
Favori
3.120.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10041005100610071008
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    önemli değil
  • serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    anladığım kadarıyla conax kullanılabiliyor ama mpg2 yani sadece sd kanallar çıkıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lektem
    Yurtdışından bulup getirteceğimiz set top box'lar bizim Teledünya ile çalışır mı peki?

DVB-C desteği olan her standart cihaz çalışır. Kaliteli cihazlar çok pahalı olduğu için değmeyecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsch

anladığım kadarıyla conax kullanılabiliyor ama mpg2 yani sadece sd kanallar çıkıyor.

dvb-t (dijital karasal yayın öyle) dvb-c yi araştırmak lazım. herhangi bir açıklama yapmamışlar sadece var yazmışlar.
  • bu hafta eklenir mi acaba?
  • Bu hafta Eklenir Fazla uzatmazlar sanırım.

• D-Smart da DVB-C kullanıyormuş? D-Smart cihazları Teledünya'ya uyar mı demek oluyor bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzanAkkor -- 26 Ekim 2014; 19:57:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: night owl

Bu hafta Eklenir Fazla uzatmazlar sanırım.

Aslında kendinde inanmıyorsun buna[:)

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saati aylar sonra düzelterek büyük iş başaran! teledünyayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum!
  • kartal59 kullanıcısına yanıt

Hayranım bu teknik kadrosuna teledünyanın!
  • dsmart kablo tv için test yayını yaptı. ama sonra vazgeçti zannederim siteler için düşünüyordu smart city uydu yayını olarak sunuyor.
  • Hiç bir cacık olmaz bu Teledünya'dan, daha adam gibi müşteri hizmetleri bile yok. HD kanalların halleri malum. Daha yeni kanallar gelecekte ohooo
  • Kanal A ve Beyaz TV yi HD izleyeniniz var mi?? Bende hala SD görüntü!!
  • Bu başlık altındaki mesajlarımızı niye silemiyoruz? Diğer başlıklarda silme imkanı var halbuki? Kim niye böyle ayarladı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaslan76

Kanal A ve Beyaz TV yi HD izleyeniniz var mi?? Bende hala SD görüntü!!

Sanirim herkesin keyfi HD, Cevap gelmediğinde göre!!!

• quote:

Maalesef SD görüntüyü HD liste ismi ile veriyorlar şimdilik (Teledünya değil yayıncı kuruluşlar)
    ''Yakında teledünyada'' kısmında bekleyen TVNET HD de öyle olacak eklendiği zaman.Yayın kalitesini uydu çanak yayından gördüğüm için biliyorum.
    Beyaz HD
    Kanal A HD
    TVNET HD

Başka bir forumda okumuştum,bu 3 kanal Türksat 4A dan ileride yer sorunu olmasın diye şimdiden HD yayın için yer almışlar.
    Fakat HD yayın için gerekli ekipmanları olmadığı için şimdilik SD yayın yapıyorlarmış.
    Yani sadece isimleri HD
  • Yaslan76 Bu kanalları İzlemem ama Izleyenlere saygım var.Bu Kanallar Çakma HD.

• quote:

Orijinalden alıntı: night owl

Yaslan76 Bu kanalları İzlemem ama Izleyenlere saygım var.Bu Kanallar Çakma HD.

İzleyecegimden değilde, bangır bangır HD diye Teledunya web sayfasında geçiyorda, bendemi sorun var diye merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: memory61

quote:

Maalesef SD görüntüyü HD liste ismi ile veriyorlar şimdilik (Teledünya değil yayıncı kuruluşlar)
    ''Yakında teledünyada'' kısmında bekleyen TVNET HD de öyle olacak eklendiği zaman.Yayın kalitesini uydu çanak yayından gördüğüm için biliyorum.
    Beyaz HD
    Kanal A HD
    TVNET HD

Başka bir forumda okumuştum,bu 3 kanal Türksat 4A dan ileride yer sorunu olmasın diye şimdiden HD yayın için yer almışlar.
    Fakat HD yayın için gerekli ekipmanları olmadığı için şimdilik SD yayın yapıyorlarmış.
    Yani sadece isimleri HD

Adidas olmuş. Addidas misali :)

• 
Sayfa: önceki 10041005100610071008
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.