Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1007. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.154
Cevap
275
Favori
3.119.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10051006100710081009
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ocağa kadar anca gelir daha analog yayından kanal çıkıcak falan filan en az bence bir ay en geç iki ayı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: night owl

Yaslan76 Bu kanalları İzlemem ama Izleyenlere saygım var.Bu Kanallar Çakma HD.

aynen öyle.çokta tın gelse ne olur gelmese ne olur.bir şeyi başarmış sayılmazlar bunları yayınlamakla
  • bybursa.Turksat'ın Yaptıgı hiç hoş degil Hala bizlerı bekletıyorlar Abonelere gosterılen ilgi bu .listeye sus olsun dıye bekletıyorlar.Tarıhını acıklayamayan turksatı Kınıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memory61

quote:

Orijinalden alıntı: yaslan76

Kanal A ve Beyaz TV yi HD izleyeniniz var mi?? Bende hala SD görüntü!!

Maalesef SD görüntüyü HD liste ismi ile veriyorlar şimdilik (Teledünya değil yayıncı kuruluşlar)
    ''Yakında teledünyada'' kısmında bekleyen TVNET HD de öyle olacak eklendiği zaman.Yayın kalitesini uydu çanak yayından gördüğüm için biliyorum.
    Beyaz HD
    Kanal A HD
    TVNET HD

Başka bir forumda okumuştum,bu 3 kanal Türksat 4A dan ileride yer sorunu olmasın diye şimdiden HD yayın için yer almışlar.
    Fakat HD yayın için gerekli ekipmanları olmadığı için şimdilik SD yayın yapıyorlarmış.
    Yani sadece isimleri HD

Bende 3 platformun hd yayınları full açık,Beyaz tv d smart ta hd yayın yapıyor digitürk ve teledünyayı açtığımda belirgin bir fark var, ayrıca tv net hd diyor ama yayın hala 4:3 kanal a yı görmedim yorum yapamıcam ama beyaz tv d smartta hd yayın yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SK8KEMAL -- 27 Ekim 2014; 23:43:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, Digitürk bünyesinde Beyaz TV HD bulunmamaktadır. Digitürk'ü Türksat üzerinden izliyorsanız 36 Numara Beyaz TV HD ilgili platforma ait değil.

Kıyaslama yaptığınız televizyonlar ve uydu bağlantıları aynı olmadan kıyaslamak zor ki Kanal A ve Beyaz TV HD yayın yapmıyorlar. Sadece HD yayın için frekans alınmış upconvert yayın yapıyorlar..

• YENİ KANAL BEKLEYENLER MÜJDE! ; 2015'TE GELİYORLAR!

ŞAHSEN BEKLEDİĞİM BİR KANALDAN SORUMA CEVABEN; ŞU AN YER YOK, YENİ YILDA YER AÇACAKLAR.

SENE BAŞINDAN BERİ YENİ KANAL BEKLİYORUZ, 2015'E NE KALDI Kİ; 2 AY DAHA BEKLEYİN, ADAMLAR ÇALIŞIYOR! RAHATSIZ ETMEYİN.

ÇOK YAKINDA GELİYOR DİYELİ DE YAKLAŞIK 40 GÜN OLDU, BARİ YALAN SÖYLEMESEYDİNİZ!

• Bir Başka Platform Olsa Bu Kadar Tepki Alacagını Bilse Çoktan Kanalları ve Yeni Yapılanmayla İlgili Bilgi Verırdi.Çunku Abonelerıne Deger vererek Adımlar Atılırdı?Bu Platform Bu Gibi Gelişmelerden Uzak...

• samsung h 6270 tvsini almayı düşünüyorum teledünya kartını direk bu cihaza takabilirmiyim ?
    hd kanallar acılırmı kanalları istedigim gibi dizebilirmiyim acil yardımmmm
  • baba1993 kullanıcısına yanıt
    Modul sorunsuz çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: MEVLANA CELALETTİN

Modul sorunsuz çalışıyor

Peki hocam Kanalları istediğimiz gibi dizebiliyormuyuz HD kanallar açılıyormu

• baba1993 kullanıcısına yanıt
    Hd kanallar sorunsuz kayit bile yapiliyor siralama yapilmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: MEVLANA CELALETTİN

Hd kanallar sorunsuz kayit bile yapiliyor siralama yapilmiyor

Çok teşekkürler Son sorum tvnin yanımda modül geliyor öyle degilmi artı bişey almak gerekmiyor

• Modul. Girisi var modulu siz alip td kartini takip tanıtıyorsunz modul 80 ile 120 tl arasi

• quote:

Orijinalden alıntı: night owl

Bir Başka Platform Olsa Bu Kadar Tepki Alacagını Bilse Çoktan Kanalları ve Yeni Yapılanmayla İlgili Bilgi Verırdi.Çunku Abonelerıne Deger vererek Adımlar Atılırdı?Bu Platform Bu Gibi Gelişmelerden Uzak...

"Abonelerine değer vererek" mi dedin??? Evet, en azından ben biliyorum dsmartın mesela ne kadar değer verdiğini.
  • Konu ne tam anlamadım ama ek bilgi olarak yazayım,

DVB- T karasal yayın Şu anda T2 standardı kullanılmaktadır. Ama tr de yoktur T ve T2.

DVB- S Uydu yayunu şu anda onunda S2 si kullanılmaktadır HD yayınlar için.

DVB- C ise kablolu yayın içindir. C2 standardı 2008 den beri var ama izim teledünya C2 mi kullanıyor ya da C2 hangisini kapsıyor bilmiyorm o konuda bilgim yok şu anda.
  • Cumhur45 formdasım anladıgım Kadarıyla d smart kullanıyorsun eyer bu platform da Boyleyse şaşırmamak lazım.

• Bir arkadaşımı aramışlar dün. Demişler uzun süredir abonemizsiniz. Size 3 aylık altın sinema paketi hediye ediyoruz demişler. Arkadaş da kabul etmiş:) Dedim taahhütü vermişsin. Yok dedi öyle bir konuşma olmadı. Hadi bakalım dedim online islemlerden. Baktık ve bingooo :) 1 yıllık taahütümüz hayırlı olsun... Yazıklar olsun Türksat'a. Devlet de artık üçkağıtçı olmuş...

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Konu ne tam anlamadım ama ek bilgi olarak yazayım,

DVB- T karasal yayın Şu anda T2 standardı kullanılmaktadır. Ama tr de yoktur T ve T2.

DVB- S Uydu yayunu şu anda onunda S2 si kullanılmaktadır HD yayınlar için.

DVB- C ise kablolu yayın içindir. C2 standardı 2008 den beri var ama izim teledünya C2 mi kullanıyor ya da C2 hangisini kapsıyor bilmiyorm o konuda bilgim yok şu anda.

teledünya dvb-c kullanıyor diye biliyorum.c2 almanya'da geçen sene test yayınına başlamış. bu sene başlamış olabilir. c2 olsa bizim modüller işe yaramaz diye biliyorum.
  • bir sorum olacaktı

şimdi bu teledünya ve uydunet kampanyalı 24 ay taahhütlü paketlerden birini aldık diyelim

sonra kampanya süresi bitmeden evden taşındık ve taşındığımız yerde de kablo tv alt yapısı yok.

o zaman ne yapıyorlar yani iptal edince yine cayma bedeli alıyorlar mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: skynet

bir sorum olacaktı

şimdi bu teledünya ve uydunet kampanyalı 24 ay taahhütlü paketlerden birini aldık diyelim

sonra kampanya süresi bitmeden evden taşındık ve taşındığımız yerde de kablo tv alt yapısı yok.

o zaman ne yapıyorlar yani iptal edince yine cayma bedeli alıyorlar mı

anında taahhütü devreye sokuyolar ve türksat hiç olmadığı kadar hızlı oluyor o konuda ve paranı alıyolar senin.
  • 
Sayfa: önceki 10051006100710081009
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.