Şimdi Ara

kablo toplama kit mod

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bicontac -- 24 Aralık 2010; 19:53:20 >

• biraz daha açık kablo gözüküor sanki onlar bozuoor onlarada el at
  • Arkadaşa katılıyorum oralar kötü duruyor .

quote:

Orjinalden alıntı: System_muro

biraz daha açık kablo gözüküor sanki onlar bozuoor onlarada el at
  • çıplak kalan kablolarıda halletBide Uv Işık Alırsan Daha İyi Parlar
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bicontac -- 24 Aralık 2010; 19:54:02 >
  • BENDE AYNI GÖRÜŞ İÇERSİNDEYİM,AMA KONU AÇMAYA DEĞMEZDİ,UFAK ŞEYLER BUNLAR
    NEYSE RESİMLERİ BEKLİYORM GENEDE
  • O kagıtla yaptıgın seyıde sok bence hos durmamıs dıgerlerı gıbı kablo toplama kıtıyle yaparsan daha sık gorunur..
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bicontac -- 24 Aralık 2010; 19:54:21 >
  • Siyahlar sanki biraz sırıtmış gibi geldi bana o siyah yerleride kablo toplama kiti ile yapsan daha güzel durur.
  • o siyah yerler ide kabloları..malesef oraları yapamadım ama yakın zamanda uv duyarlı ide kabloları alacam daha güzel durur

kablo toplama kit mod
  • evet uv ide kablosu çok güzel durur
  • güzel olmuş üstte hal çıplak kablo görüyorum kullanmıyosan arkaya sakla
    bide geceleri parlaması için uv ışık alhttp://www.firebal.net/asp/listgroup.asp?group=COLD%20KATOT
    istersen uv boyayla kasayı veya fanları boyayabilirsin uv ışık takınccada çok güzel parlar
    http://www.firebal.net/asp/listgroup.asp?group=UV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylpc -- 11 Mayıs 2008; 9:50:56 >

• ewt kardeş şimdi daha güzel gözüküor eski haliyle şimdiki hali arasındada çok büyük fark war güzel olmuş eline sağlık
  • teşekkürler şimdi diğer açık olan kablolarıda modladım yakında resim koyarım
  • kasanın markası ne?
  • kasa Feel Hurricane I
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bicontac -- 24 Aralık 2010; 19:55:27 >
  • kaplolar kablo toplama kitiyle toplandı die bukadar göz önüne konulmaz

uv özellikli toplama kitini sıradan toplama kiti olarak kullanmışsın

kesildiği yerler iplik iplik çok çirkin

nasıl yaptın anlamadım ama kit genişlemiş
  • en son gönderdiğim resimde iplik iplik diye tabirlediğin yerler yok !
    Bence mod denilen olay kişiden kişiye göre değişir.Ben böyle beğendim..Uv ler parlıyor aslında ama bu resmi çektiğim laet W810İ olduğu için fazla iyi gözükmüyor ama buradan yani yakından baksanız bence güzel gözüküyor...yani fotolar gerçeği pek yansıtmamış.Kit denilen şey zaten genişleyen birşey...
  • quote:

Orjinalden alıntı: bicontac

@BODYGUARDS
    yanlış anlama ama en fazla sinirlendiğim şeylerden biriside budur..benim açtığım konu şu an yardım amaçlıdır.yani yourumlarınızla birşeyleri düzeltmek amacındayım.konu ile ilgili gerekli şeyler bitsin konu silinebilir.o önemli değil ama yardım için konu açmak bir üye olarak benimde hakkım... YANLIŞ ANLAMA SIRF SENİN İÇİN DEMEDİM BUNU DİYEN HERKES İÇİN.

tmm kardeşim açmışsın sadece konuyu,birşey demedim sadece uyarıydı,benmde sözüm sadece sana değl,ıwır zıwıra çok konu açılıyorda,senki onlardan görünmüyor,ama başda ole gelmişdi,gereksiz birşey gibiydi,amacn yardım sa tabiyki açabilirsin,hepimiz yardm ederiz,amaç o zatn

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.