Şimdi Ara

KABE KONUSU İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    nisa suresinde bi hata yok. anlamak için bir beyine sahip olmak gerekir. beyni olanlarda doğruluğunu araştırmadığı şeyi copy paste le milletin aklını karıştırmak istemez.

hud suresinde başta De Ki geçiyor. üstte yaptığım açıklama bunuda kapsıyor

tevrat konusuna gelince, biz zaten tevratın değiştirilmiş olduğunu kabul ediyoruz. Kuranda kul hakkına büyük önem verildiğinin altını çizmeme gerek yok sanırım.

bedr savaşında masum dediğiniz kervanın geliriyle müslümanlar katledilecekti.

Kuranda ebced hesabı sayesinde günümüze kadar değişmemiştir.(isteyen ebced hesabını araştırır)

İslami inanca göre 125 000 peygamber gelmiştir dünyaya. ve bunlarda Allahın emirlerini kavimlerine getrmişlerdir. bu kavimlerden de bozulanları olabilir. böylece o eski inançlarla İslam arasında benzerlikler olması doğaldır.

• o az öncekii hayvan sanırım.. yok hayvan böle yapmaz.. o bile bilir bir RAB bi olduğunu.. yazık çok yazıkk..
  • Be a swinger if you dare.
  • "...copy paste le milletin aklını karıştırmak istemez. "

Aklı karışmış olanlar için veriyorsun herhalde bu bilgileri ama böyle safsatalarla, inancında taviz verecek olanların olduğunu sanmıyorum burada.
    ALLAH(C.C.) hidayet versin diyeceğim de, "beyin yok." demişsin önce beyinden başlamak gerekir herhalde.
  • ben yinede doğrularını yazıyım dedim. boynumun borcu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.