Şimdi Ara

Kaan N1 32 GB-3 GB Ram-Fhd-Parmak İzi- Metal Kasa 629 TL+Kargo(N11)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
4
Favori
6.805
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başarı firmasının ilk çıkartmış olduğu model. Ben kendim kullanmıyorum fakat bu fiyat bandında makul geldi arkadaşlar. Kupon ve banka kombolarıyla daha uygun fiyata satın alabilmek mümkün.

Cihazın artıları:

FHD Ekran
    Bildirim Ledi
    7.0 Nougat (Kısmen yeni bir sürüm)
    7.3 mm kalınlık günümüz standartlarına gayet uygun.
    Sar değeri düşük. Baş 0.223 Vücut 0.984
    165 gr metal olduğu halde kabul edilebilir bir ağırlık.
    Parmak izi- 3 Gb Ram, 32 Gb ROM bu fiyat segmentinde iyi.
    Cat6 modem
    Kılıf ve Ekran Koruyucu kutudan çıkıyor.

Cihazın eksileri:

Mediatek işlemci (Ben bu işlemciyi Lenovo K5 Note'de kullandım gayet güzel aslında.)
    Ekran Gorilla Glass değil Dragontrail
    NFC yok, Radyo yok.

Kaan N1

Düzenleme: Arkadaşlar konu içerisinde Türk malı propagandası yaparak telefonu yerden yere vuranlar olmuş. Telefonun Türk malı olmadığını biz zaten biliyoruz. Amacımız uygun fiyata iyi özellikte bir akıllı telefon almanıza yardımcı olmak. Doların fiyatı malum. Alan arkadaş Aliexpress'ten telefon sipariş etmiş gibi düşünsün. Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hepsi manyak bunların -- 22 Mayıs 2018; 22:36:43 >

• Bu telefona bu fiyat bile fazla, ürün özelliği için değil yedek parça ve servis sıkıntısı için diyorum.

Bu telefona göre kılıf yok, aksesuar yok, yedek parça yok. Bunu ben quatroda yaşadım. Milliyetçilik yaptık sağa sola 5 telefon alırdık.

İlk başta her şey güzeldi, sonra her telefon servise gitmeye başladı. Toplama telefonların kronik sorunları bitmek bilmiyor. Aldıktan 27-28 ay sonra ekranı kırılan telefonun ekranı satıcıda yok. Meğer antin kuntin çin malını almışlar marka basmışlar markanın sonuna 1461 eklemişler. Telefonun ekranı dünyada yok, şirket üretimi durdurmuş. Direk çöp oldu.

Bu telefonu alırsanız bugünden itibaren kılıf&aksesuar bulamayacaksınız. 2 yıl boyunca bu telefonun kronik sorunları bitneyecek. 2 yılın ardından bozulan ve eskiyen aksamlar için parça bulamayacaksınız.

Kaan, Ali, Ahmette değilim ben size olacakları söylüyorum. Yedek parça yok, servis kötü. Kötü değilsede kötü olacak.
    Çöpe f/p değeri verilmez. Parası olmayan buna verip parayı çöpe atana kadar ikinci el tel alacak ya da 600 lirayla aleminyum kasa, çift kamera, parmak izi, android 7 şekli yapmayacak.
  • Kac cigolayt?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 22 tl kupon hocam 500/50 elektronik dışında geçerli.

• Kullanıcı yorumu bekleniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: netkral42

22 tl kupon hocam 500/50 elektronik dışında geçerli.
    Doğrudur hocam bir ara vardı sanki öyle bir şey. Yine de fiyat güzel diyorum ben.
  • Guzel kesinlikle ama n11 yamuk yapıyor elektronik te oranlar çok düşük

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir seneden fazla oldu kullanalı. İphone 5ten geçtim. gayet memnunum. Bir telefona 3000-5000 vermeye gerek yok. Bu tlf da her işinizi görür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • marka ismi daha iyi olabilirdi.
  • Prof.Matematik kullanıcısına yanıt
    adam oğlunun adını vermiş.

bence ismin önemi yok. ama toplum olarak marka adına önem verdiğimiz için iphone x e deli gibi para bayılmaya meraklıyız.
  • fiziki tuş olmaması ve snapdragon işlemci olmaması eksisi onun dışında alınır.sanırım kart desteği yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

adam oğlunun adını vermiş.

bence ismin önemi yok. ama toplum olarak marka adına önem verdiğimiz için iphone x e deli gibi para bayılmaya meraklıyız.
    Aynı şey değil bence.Adım kaan olmadıktan sonra bu telefonu kullanmak çok saçma olur.

• ÇÖP değil bu fiyata bu özelliklerde(Kağıt üstünde)sıfır cihaz yok boşa rüzgar yapmayın.

Bu cihaz ilk çıktığında bu fiyata çıksaydı bayağı satardı.Bu firma eski bif firma ve bu isim yeni değil.İsme boş yere takılanlar var.Kaan ismi hem Türk ismi hem firmanin sahibinin küçük yaşta kaybettiği oğlunun ismi.

Dooge,Vernee,Bluboo vb bunlar çok mu güzel isim çok boş yapanlar var forumda cevap vermesen olmaz.

Başka bir örnek bu konudan ayrı Xiaomi çıktığında ismine ve kalitesine pok atanlar şimdi xiaomi xiaomi diye bir yerlerini yırtıyorlar.
    Son olarak APPLE anlamı ne ???ELMA dimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabus87 -- 18 Mayıs 2018; 4:38:7 >
  • Kronik sarj soketi bozulmasi sorunu var, aman diyeyimhttps://www.sikayetvar.com/kaan-telefon
  • k5 note dan memnun olan birini ilk kez görüyorum. ben iki senedir kullanıyorum şimfdiye kadar kullndığım en rezil telefon diyebilir. şimdi mi max2 aldım rahatladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

k5 note dan memnun olan birini ilk kez görüyorum. ben iki senedir kullanıyorum şimfdiye kadar kullndığım en rezil telefon diyebilir. şimdi mi max2 aldım rahatladım
    Hocam işlemci adına yazdım onu ben. Telefonu birkaç ay sonra satmıştım

• Valla ben iki sene işkence çektim. Bedava versen kimse almaz o kadar dandik bir cihaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gecen konusunu gördüm motorola e4 plus ikisini kıyaslayınca fiyatta yakın motorola alınır
  • Başarı elektronik kelek bu firma değil fakat cep tel isinden çekilme ihtimalleri yüksek. Telefon elde patlayabilir.

Parmak izi okuyucusu yerine 4000 mah pil koysa telefoncular keşke. 3000mah ve MTK işlemci pilin erken biteceği anlamına geliyor.

• sakın bulaşmayın. işyerinden hizmetli arkadaşa 10 ay önce türk markası yerli malı Türkiye'de üretiliyor diye 1500 gibi bir fiyata itelemişler. birkaç ay sonra şarj soketi bozuldu. müşteri hizmetleri, servis ara ki bulasın. güç bela servise gönderdi ekranı kırık bunun deyip 500tl gibi bir ücret çıkardılar. arkadaş ekranı boşverin ben ekrandan memnunum siz sadece şarj sorununu halledin dese de yapmadılar. thh ne verdi. savunma vermemesine rağmen thh firmayı haklı buldu firmanın böyle bir hakkı vardır gibi bir nedenle. arkadaş da lanet olsun deyip kendi değişdirtti soketi telefoncuya ama hala problemli doğru dürüst şarj olmuyor.

• Alınmadan önce malum sitelerdeki yorumları okuyup karar verilebilir

Yorumlardan anlaşılacağı üzere iyi değil

Bu fiyata f/p diyenler verdiğin fiyatı bile karşılamiyor ki

Bir kaç olumsuzluğu

Bataryanın mah ina bakmayın yüzde 15 den sonra beş dk dayanmıyor Muş

Bu ne demek stabilite yok

Dokunmatigin hassasiyeti kötü deniyor

Her an kırılacak mis hissi veriyormus

Piyasadan çekilme ihtimalleri varmış garanti olayı kötüymüş

Belki sağlıklı olabilir ama böyle yorumlar dolaşıyor sitelerde

Ayrıca bu fiyat çoğu sitede böyle ekstra bir indirim göremedim

Belki çek ve kart avantajı ile bir şeyler olabilir

Bidi bidi yapma ne onerebilirsin diyenlere doğru bu fiyata özellikle dolardan ötürü pek bir şey kalmıyor ama xiamio yada ikinci el bundan daha sağlıklı olur

Yada az bir şey daha eklenebilir

Kısacası f/p diye buna verilen para çöpe atmaktan farksız

Siz bilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosunpasa- -- 20 Mayıs 2018; 10:7:25 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.