Şimdi Ara

Kaan N1 32 GB-3 GB Ram-Fhd-Parmak İzi- Metal Kasa 629 TL+Kargo(N11) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
4
Favori
6.805
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu telefona bu fiyat bile fazla, ürün özelliği için değil yedek parça ve servis sıkıntısı için diyorum.

Bu telefona göre kılıf yok, aksesuar yok, yedek parça yok. Bunu ben quatroda yaşadım. Milliyetçilik yaptık sağa sola 5 telefon alırdık.

İlk başta her şey güzeldi, sonra her telefon servise gitmeye başladı. Toplama telefonların kronik sorunları bitmek bilmiyor. Aldıktan 27-28 ay sonra ekranı kırılan telefonun ekranı satıcıda yok. Meğer antin kuntin çin malını almışlar marka basmışlar markanın sonuna 1461 eklemişler. Telefonun ekranı dünyada yok, şirket üretimi durdurmuş. Direk çöp oldu.

Bu telefonu alırsanız bugünden itibaren kılıf&aksesuar bulamayacaksınız. 2 yıl boyunca bu telefonun kronik sorunları bitneyecek. 2 yılın ardından bozulan ve eskiyen aksamlar için parça bulamayacaksınız.

Kaan, Ali, Ahmette değilim ben size olacakları söylüyorum. Yedek parça yok, servis kötü. Kötü değilsede kötü olacak.
    Çöpe f/p değeri verilmez. Parası olmayan buna verip parayı çöpe atana kadar ikinci el tel alacak ya da 600 lirayla aleminyum kasa, çift kamera, parmak izi, android 7 şekli yapmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soyken -- 20 Mayıs 2018; 10:38:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kabus87

ÇÖP değil bu fiyata bu özelliklerde(Kağıt üstünde)sıfır cihaz yok boşa rüzgar yapmayın.

Bu cihaz ilk çıktığında bu fiyata çıksaydı bayağı satardı.Bu firma eski bif firma ve bu isim yeni değil.İsme boş yere takılanlar var.Kaan ismi hem Türk ismi hem firmanin sahibinin küçük yaşta kaybettiği oğlunun ismi.

Dooge,Vernee,Bluboo vb bunlar çok mu güzel isim çok boş yapanlar var forumda cevap vermesen olmaz.

Başka bir örnek bu konudan ayrı Xiaomi çıktığında ismine ve kalitesine pok atanlar şimdi xiaomi xiaomi diye bir yerlerini yırtıyorlar.
    Son olarak APPLE anlamı ne ???ELMA dimi
    Telefonun gerçek ismi “mobiistar prime x max”.Yerli diye boş yapmayın

• piyasadan çekilecek olsalar n2 yi neden çıkarsınlar bir kaç ay önce. teknik servis büyük illerin hepsinde var, başarı teknik servis bakıyor.

marka takıntısı olmayan, ihtiyaç görecek cihaz arayanlar için fiyat uygun, yakından görüp karar vermek daha mantıklı tabii

• quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

piyasadan çekilecek olsalar n2 yi neden çıkarsınlar bir kaç ay önce. teknik servis büyük illerin hepsinde var, başarı teknik servis bakıyor.

marka takıntısı olmayan, ihtiyaç görecek cihaz arayanlar için fiyat uygun, yakından görüp karar vermek daha mantıklı tabii
    N1 e güncelleme verdiler mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonu kullanmayanlar yorum yapmış.ilk çıktığında aldım bir süre kullandım.kronik sorunu yok.kamera orta ayarda,batarya sorunsuz.1 günü yoğun kullanımda çıkartıyor rahat.malzeme kalitesi iyi.metal zaten.cihazı yeğenime verdim 1 seneden fazladır kullanıyor hiçbir sıkıntı yaşamadı.ayrıca android 6 ile çıktı ve 4-5 ay sonra 7 nougat aldı.bence bu fiyata alınır hertürlü.bu saatten sonra güncellme almaz o ayrı ancak bu fiyattaki cihazlardan hangisi güncellme alıyor.gm demeyin gm den üstün ve ucuz..
  • mehmetyilmaz77 M kullanıcısına yanıt
    Güncelleme almış

• MR.BİG-77 kullanıcısına yanıt
    Şuan ne kullaniyorsunuz acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mediatek işlemci lafını benim oğlan duymasın çok sinirleniyor :)
    daha önce ki telefonu Mediatek idi ve illallah etmişti
    pardon ya 4g. varmış millet beni topa tutmadan önce gördüğüm iyi oldu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.CEMİL -- 21 Mayıs 2018; 3:2:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soyken

Bu telefona bu fiyat bile fazla, ürün özelliği için değil yedek parça ve servis sıkıntısı için diyorum.

Bu telefona göre kılıf yok, aksesuar yok, yedek parça yok. Bunu ben quatroda yaşadım. Milliyetçilik yaptık sağa sola 5 telefon alırdık.

İlk başta her şey güzeldi, sonra her telefon servise gitmeye başladı. Toplama telefonların kronik sorunları bitmek bilmiyor. Aldıktan 27-28 ay sonra ekranı kırılan telefonun ekranı satıcıda yok. Meğer antin kuntin çin malını almışlar marka basmışlar markanın sonuna 1461 eklemişler. Telefonun ekranı dünyada yok, şirket üretimi durdurmuş. Direk çöp oldu.

Bu telefonu alırsanız bugünden itibaren kılıf&aksesuar bulamayacaksınız. 2 yıl boyunca bu telefonun kronik sorunları bitneyecek. 2 yılın ardından bozulan ve eskiyen aksamlar için parça bulamayacaksınız.

Kaan, Ali, Ahmette değilim ben size olacakları söylüyorum. Yedek parça yok, servis kötü. Kötü değilsede kötü olacak.
    Çöpe f/p değeri verilmez. Parası olmayan buna verip parayı çöpe atana kadar ikinci el tel alacak ya da 600 lirayla aleminyum kasa, çift kamera, parmak izi, android 7 şekli yapmayacak.
    ya hocam bu ülkede zaten telefon üreten var mı :)
    Çin'den getirt topla sat ,yada komple getirip sadece logo basıp gönderenler daha fazla

sadece telefon değil ,tüm teknolojik ürünler bu şekilde yani :)

birde dediğiniz gibi parça desteği falan yoksa bu iş çok sakat ,tabi bunları göze alıp almak isteyen kendisi bilir
    bu ülkede insanların iyiliğine laf söylesen çok fazla tepki alıyorsun

biz teknosistem denilen site için olumsuz bir şeyler söylediğimizde bir sürü hakaret yedik
    normaldir yani :)

• Şayomi alin o fiyata garantisiz redmi 4x

• Merhaba bu telefonu cuma günü sipariş ettim. cumartesi elime ulaştı. telefon parasına göre gayet iyi.

şarj soketine gelince micro usb kablosunu takarken tırnaklı kısım yukarı bakacak şekilde takmanız gerekiyor. aksi halde şarj soketini istemeden bozabilirsiniz.

parmak izi sensörü kılıf takılıyken kullanması biraz sıkıntı olabiliyor yani iyice sensöredenk gelecek şekilde koymanız lazım.

hoparlör kalitesi çok yüksek deyil babamın eski samsung s5 mini cihazına göre ses seviyesi ve bas düşük ahize seside çok yüksek deyil ancak anlaşılıyor. en azından yinede yanınızdaki kişilerede yayın yapacak şekilde ses çıkartmıyor.

ekran dokunmatiği ve kalitesi bence güzel. ancak koruma camı kullanmanızı tavsiye ederim biraz parmak izi bırakabiliyor.

cihazın malzeme kalitesine gelirsek eldeki metal hissiyati genel olarak gayet iyi.

şuan için bu paraya göre olumlu izlenim bıraktı.

• Fiyatına göre iyi diyeceğim ama malzeme kalitesi berbat ebelik ki almayın şöyle şeyler de batsın böyle is yapanlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ellekem

Şuan ne kullaniyorsunuz acaba
    lenovo p2
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.