Şimdi Ara

k790 /k800 /k810 MENÜ /PATCH /CAM DRİVER /ACOUSTİC /YAZILIM /VERSİYON /HER ŞEY** (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.081
Cevap
9
Favori
359.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Katze

Evet biliyorum ama Ultimate serisinden bence çok daha iyi Kopritis serisi.

bu cam driver işi çok zor esato diğer siteler dede çok incelemeler var ben şuanda dediğim gibi genus tayım eksileri olursa sizinle paylaşırım veya cam

driver değiştirirsem haber verirrim
  • Testi gördüm en iyisi Genus 6.0.
  • ARKADAŞLAR BU KONUDA HEPİNİZİ CANI GÖNÜLDEN TEBRİK EDİYORUM HEPSİNİ UYGULADAIM TELEFONUMU BEN BİLE TANIMADIM .ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.....DEVAMINI BEKLERİZZ
    SAYGI VE SELAMLAR
  • @ farukkk

Karşılaştırmayı bir de dış mekan olarak yapabilir misin?

@ assault79

Çok sevindim. En iyilerini buldukça buraya koyacağız.
  • @faruk sağolasın kardeş geçen arkadaşın k790ı aldım tema akustik cam driver fln yükledim baya güzel oldu
  • @ farukkk

Şimdi Kopritis 3.6 yı yükledim. Genus 6.0 ile gündüz test ettim keskinlik olarak Kopritis i daha başarılı buldum.
  • Arkadaşlar önemli degil hepsi sizler icin bu paylaşımların.katze bu cam driver işi bayagi uğraştırıçı en yakın zamanda yine karşılaştırmaları eklerim.ilk sayfaya varmışin yokmusun oyununu ekledim tavsiye edilir türkçe bi acun eksik ama:)
  • Olsun. Teşekkürler oyun için.
  • ooo burda neler dönmüş böyle.. genus harbiden farkı katlamış ama gündüz çekimlerinde renklerde saçmalıyodu diye hatırlıyorum...
  • bende karşılaştırıyım karşılaştırasım geldi..

ghostcam'ı inmdirmek isteyenler burdaki sayfadan indrebilir (örnek bir fotoda var)
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=20481673

ghostcam v1.2 (benim düzenlediğim camdriver)
     k790 /k800 /k810 MENÜ /PATCH /CAM DRİVER /ACOUSTİC /YAZILIM /VERSİYON /HER ŞEY**

genus 6.0 sharp 08
     k790 /k800 /k810 MENÜ /PATCH /CAM DRİVER /ACOUSTİC /YAZILIM /VERSİYON /HER ŞEY**

bizde hile olmaz tüm koşullar eşit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostweb -- 23 Ocak 2008; 16:20:37 >

• Baksana birşey diyecem. Hunter 1907 anında cam driver değiştiriyor yani cam driverlerı telefonun içine atmış 10 sn. de değiştirebiliyor. Bu uygulamayı bende yapmak istiyorum nasıl olacak?
  • hakkat yaw bizde yapsakta uğraşmasak böyle...
  • Galiba faruk ta biliyor.
  • Arkadaşım dediğiniz sekilde cam driver değiştirme patch ile oluyor.bunun icin sürümünüz cid 52 ve uygun versiyonda olmanız gerekiyor.bende o yüzden yazılımımi değiştirmedim.ama bu dediğiniz olay patch ile oluyor.

quote:

Ghostweb bu karşılaştırmalarda yalan olacak birsey yok hepimizin telefonuda k 790 :)bizim burada karşılaştırmalariniz bizim icin en iyi hangisinin olduğunu görmek ve diğer arkadaşlara önermek.hic aklima gelmezdi k 790 ile k790 karşılaştıracağım:):)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkk -- 23 Ocak 2008; 17:36:32 >
  • Selam arkadaşlar ben k810i telefon aldım GENPA garantisi ile. Telefonu alırken SANDİSK 512 mb m2 kartı verdiler fakat adaptörünü vermediler.

Ama arkadaşım geçen sene k790i almıştı ona orjinal SONY 256 MB M2 card ve Adaptörünü verdiler.

Acaba benim kartımı değiştirmiş olabilirlermi telefonu alırken kutusu açıktı jelatini daha önceden yırtılmıştı.
    Telefonumu Sıfır aldım.

Arkadaşlar birde k790i bataryası ile k810i orjinal bataryası aynımı iki telefonda da çalışırmı. Teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilk3r

Selam arkadaşlar ben k810i telefon aldım GENPA garantisi ile. Telefonu alırken SANDİSK 512 mb m2 kartı verdiler fakat adaptörünü vermediler.

Ama arkadaşım geçen sene k790i almıştı ona orjinal SONY 256 MB M2 card ve Adaptörünü verdiler.

Acaba benim kartımı değiştirmiş olabilirlermi telefonu alırken kutusu açıktı jelatini daha önceden yırtılmıştı.
    Telefonumu Sıfır aldım.

Arkadaşlar birde k790i bataryası ile k810i orjinal bataryası aynımı iki telefonda da çalışırmı. Teşekkürler...

cevabını ana konuya verdim arkadaşım
  • teşekkürler arkadaşım okudum konuyu. Bende hiddetlendim birden katze arkadaşımda cevap verdi sandisk kart aldığını okudum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: farukkk

Arkadaşım dediğiniz sekilde cam driver değiştirme patch ile oluyor.bunun icin sürümünüz cid 52 ve uygun versiyonda olmanız gerekiyor.bende o yüzden yazılımımi değiştirmedim.ama bu dediğiniz olay patch ile oluyor.

quote:

Ghostweb bu karşılaştırmalarda yalan olacak birsey yok hepimizin telefonuda k 790 :)bizim burada karşılaştırmalariniz bizim icin en iyi hangisinin olduğunu görmek ve diğer arkadaşlara önermek.hic aklima gelmezdi k 790 ile k790 karşılaştıracağım:):)

yok yani bizde hile olmaz derken kimsenin hile yaptığını demedim . benim ilk resimde auto level yapılmış gibi duruyodu da onun için dedim..resimler de oynama yok gerçektende onu belirtmek istedim..

• çok iyi bir paylaşım dostum..
  • bu cam driveri telefon hafızasına taşıyan patch R6BC versiyonunda var. ama o versiyonun c asia FS si yok!
    yani telefon türkçe olmuyo. burda mesele telefona türkçe dil yüklenebilirmi? onu öğrenmek lazım başka versiyon için o patch yok daha malesef...
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.