Şimdi Ara

k790 /k800 /k810 MENÜ /PATCH /CAM DRİVER /ACOUSTİC /YAZILIM /VERSİYON /HER ŞEY** (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.081
Cevap
9
Favori
359.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Katze

K790i; şu anda kullandığım cam driver
     k790 /k800 /k810 MENÜ /PATCH /CAM DRİVER /ACOUSTİC /YAZILIM /VERSİYON /HER ŞEY**

k790 /k800 /k810 MENÜ /PATCH /CAM DRİVER /ACOUSTİC /YAZILIM /VERSİYON /HER ŞEY**

KATZE RENKLER ABARTILI DEGİLMİ SENCE

AŞIRI MAVİ RENK VAR BEYAZ RENGİ BİRAZ ÖLDÜRMÜŞ SANKİ

• genus 6.0

ultimate v1.0 standart

ultimate v2.o vivid color

number1 2.95

number1 da resim kalitesi iyi diğerlerinde normal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildwolft -- 24 Ocak 2008; 20:33:07 >

• @ hakanlevent

Psikolojik bir durum. Yani maviye çalmamış. Başka örnekler koyabilirim.

@ wildwolft

En iyi resmi Ultimate Standart v1.0 çıkarmış. Cam driverımla gurur duyuyorum.
  • KATZE

YÜKLE BİZDE DENEYELİM

UPLOAD BEKLİYORUM
  • TEŞEKKÜRLER
  • Kolay gelsin.

Orjinaline göre daha doğru renkler ve daha keskin resimler elde ediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katze -- 24 Ocak 2008; 20:34:49 >
  • gece çekimi nasıl peki ekran sanki biraz kararmış geldi bana şimdi
  • katzenin vermiş oldugu ultimate v1.0 drivers

macro pense

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanlevent -- 24 Ocak 2008; 20:54:51 >
  • Pense çok güzel çıkmış. Gece çekimleri kararmış ama dikkat ettiysen noise oranı azaldı.
  • evtt belli odadaki yetersiz ışıkta orj driver daha canlı gösteriyoodu bunda cektikten sonra normala dönüyor gündüz deniyicez bizde çicek böcek yok
  • bir pense macrosuda benden olsun genus 6.0

• quote:

Orjinalden alıntı: wildwolft

quote:

Orjinalden alıntı: farukkk

quote:

Orjinalden alıntı: wildwolft

telefonun mms internet vs ayarlarını yaptıktan sonra telefonu kapatıp açtığımda bütün ayarlar bluetootk cihazları handsfree vs hepsi siliniyor neden oluyor acaba

YAZILIM İLE İLGİLİ SORUNUN OLABİLİR İLK SAYFADAN GÜNCELLEME YAPIP CID 52 YZILIMINI YÜKLEMEN GEREKEBİLİR YAPMADAN ÖNCE İYİCE OKUMANI TAVSİYE EDERİM

yazılımı tekrar yükledim ama yine aynı şekil

sorun donanımsal olabilir bizim yapacağımız bir şey kalmadı galiba servis yolu gözüktü galiba

foto paylaşımları çok güzel size bir genus 6.0 fotosu yolluyorum birazdan foto paylaşımlarına başlarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkk -- 24 Ocak 2008; 21:52:44 >

• biraz önce kvk nın sitesinden baktımda bunu yazıyor:Servis Durumu:İşlem Görüyor-Onarılıyor Yani telefon şimdi tamir mi ediliyor yoksa bunlar bizi kandırmak için mi yapıyorlar daha önce baktığımda kayıtlandı gibi birşey yazıyordu tabi garanti dahilinde kocaman yazıyla
  • quote:

Orjinalden alıntı: izlanda

biraz önce kvk nın sitesinden baktımda bunu yazıyor:Servis Durumu:İşlem Görüyor-Onarılıyor Yani telefon şimdi tamir mi ediliyor yoksa bunlar bizi kandırmak için mi yapıyorlar daha önce baktığımda kayıtlandı gibi birşey yazıyordu tabi garanti dahilinde kocaman yazıyla

evet kandırıyorlar

şaka tabi bu işle uğraşan haberini veren kişiler var kvk ve diğer servislerde yapıldığı zamanda görürsün yazılım atılmıştır yada değişen parça varsa onu yazarlar

genus 6.0 sharp 08 sıfır ışık k 790 flaşı ile tek denemem şimdi bu bebeği katzenin verdiği cam ile çekeceğim merak ettim

katzenin vermiş oldugu ultimate v1.0 drivers

diğer denemelerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkk -- 24 Ocak 2008; 22:58:52 >

• odada randıman vermedi ultimate

çok koyu çekiyor siyahlar agır basıyor bence
  • Bekliyoruss.
  • farukk aynı görünüyor yok sa sadece adımı degişik he
  • Evet faruk aynı görünüyor. Belki aynı resmi yüklemişsindir tarihe baksana aynı dakika.

Bu arada gözlükçü resmine bittim. Son derece güzel renkleri yansıtmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katze -- 24 Ocak 2008; 22:44:18 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakanlevent

farukk aynı görünüyor yok sa sadece adımı degişik he

katze senin camden tam 4 tane çektim en iyisini koydum üste diğerlerinde birazda olsa karanlık var yukarıya diğer deneme fotolarınıda ekledim oradan farklara bakabilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.