Şimdi Ara

k700i için gerekli uygulamalar...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar p800 yardım topicinde yazdım sinir oldum gittim k700i aldım iyikide almışım yok böyle bi telefon hastası oldum şimdi bir kaç sorum olacak bu telefona uygun prglar varmı ne tür prgleri çalıştırabilirim örneğin *.doc gibi dosyaları açabilirmiyim,birde bir dünya tema buldum isteyen mail yaparım saygılar sevgiler...

• hayırlı olsun... program çok az var basit onlardawww.mobildepo.com a bir bak
  • abi ne var anlamadım sabah akşam bakıyorum ayrı bi kriter olarak yazılmamış oraya açıklama yok bilgi yok ne ne işe yarar yok, bak dur sadece siteye o nedenle pek yararlanamadım siteden...
  • kardeş zaten o telefon için program arama symbian olmadığı için, bunu bilerek almışsındır umarım.
  • dostum scarface symbian olmadığını elbette biliyorum ancak bu alette 3d oyun desteği ve diğer mm uygulamalrı destekli olduğu ve ben bu nedenle tercih ettiğim için aldım,yani farkındayım....
  • anladım symbian olmadığını bildiğini, biliyorum kardeş. oyun mutlaka vardır bakmak lazım. Farkındasın tabi kardeş

• oyun derdim değil sadece *.doc okuma şansımız varmı derdim o benim,
  • quote:

Orjinalden alıntı: athloon

oyun derdim değil sadece *.doc okuma şansımız varmı derdim o benim,

Bildigim kadariyla yok ancak yanlis yonlendirmekte istemem.. mtiske de k700i kullanmakta. Pm den bir sor istersen..

Bu arada hayirli olsun.
  • Arkadaşlar k700i deki tennis oyunu süper
  • quote:

Orjinalden alıntı: ykntr

Arkadaşlar k700i deki tennis oyunu süper

Evet o ne öyle ya...
  • abi o cins telefonlar için oyundan baska bişey aranmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: slyt

abi o cins telefonlar için oyundan baska bişey aranmaz

Sen bu telefon işinden anlıyorsan bende SE nin sahibiyim.

• k700 icin birkac java oyunu bulabildim.
    Ama daha fonksiyonel programlar maalesef yok gibi.

www.mobildepo.com daki çoğu java oyunu ve eger baska sitelerden bulabilirsen java programları calisacaktir.

bol sanslar :)
  • isteyene bir kaç java oyunu yollayabilirim. orjinal k700i oyunlarından 3 tane buldum. bir tane bilardo, bir tane jetsky, bir tanededaha ne olduğunu çözemediğim bir oyun buldum. bunlar iyi oyunlar. bir tanede counterstrike diye bir oyun buldum ama pek güzel değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysroguz -- 8 Ekim 2004, 19:33:32 >
  • Bu telefon çok güzel de gprs ve dial up ayarları çokz karışık
    Ben arıyorum daha bulamadım
    Denemediğim yol kalmadı
    Avea
    SE kendi sitesi birdünya bilgi var ama işe yaramıyor
    SMS ile oto bile aldım ama nafile
    Mesela PC de dial up hangi numara gireceğiz belirsiz.
    Telden nete giriyom güvenli değil falan diyor
  • turkcell de gprs ayarlarını otomatik yaptı ve sorunsuz çalışıyor.
  • www.zedge.no adresinde tema ve zil sesleri mevcut....!!
  • eywallah dostlar...
  • arkadaşlar k700i de yahoo üstünden mail atmak ve maillerime bakmak istiyorum nasıl ayarları yapacagım
  • YAA BOŞ WERİN MAİL AYARINI FALAN NASOL SA OLMAYACAK GEÇİM BABA GİBİ SYMBİANNA
    Bİ ANLATAMADIK ŞUNU SİZE YOL YAKINKEN DÖNÜN ARTIK
    SONRA KAFANIZI TAŞLARA WURACAKSINIZ
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.