Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

k700i için gerekli uygulamalar...

32
Cevap
0
Favori
1.474
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> k700i için gerekli uygulamalar...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    12 Mesaj
    symbain nedir ?
    |
    |
    TABİ BU K700 DE YOK
    |
    |

P4 3,00+SEAGATE 120GB SATA+ATİ RADEON XT800 + PHİLİPS 109B+ APACHE ADSLMODEM+ MSI 875NEO MAİNBOARD+CREATİVE SAUND BLASTER LİVE+ CREATİVE 5+1 SUB WOOFER+ 1024MB RD RAM
    İBM THİNKPAD G41
  • Er
    12 Mesaj
    ypeki mail ayarlarını nasıl bulabiliriz. gprs le baglantımı yaptım sorun yok . yahoo nun ayarlarını bilmiyorum. giden gelen posta adresleri fln?
    |
    |

ypeki mail ayarlarını nasıl bulabiliriz. gprs le baglantımı yaptım sorun yok . yahoo nun ayarlarını bilmiyorum. giden gelen posta adresleri fln?

Telefonunda ancak pop3 destekli mail adreslerini yapılandırarak kullanabilirsin.

www.softhome.net 
    www.nettemail.com

Bu adreslerden pop3 destekli ücretsiz account alabilirsin.

Yahoodaki mailerinide gprs üzerinden kontrol edebilirsin.

www.yahoo.com
    şeklinde adres girmen yeterli.
    |
    |
    selam herkese bende pop3 destekli bi mail var. bu amaile ait ayarlarımı outlooktaki gib yaptım. gprs ayarlarımda tam ancak bi şekilde yeni bağlantı oluşturup mailime ulaşabileceğim söyleniyo ama malesef yapamadım. yardımcı olunursa sevinirim.
    teşekkürler...
    |
    |
    k700 icin yüzlerce tema, java oyun, wav dosyaları WAP sitemizde mevcut... bu hizmetlere ücretsiz olarak erişmek istiyorsanız telefonunzdawww.guduwap.com u ziyaret etmiz yeterli.. ( bu hizmetler sadece wap sitemizde bulunmaktadır, web sitemizde yoktur. wap da guduwap extra linki altında buntun telefonlar icin ücretsiz uygulamalar mevcut)
    |
    |

https://www.youtube.com/watch?v=ry0oOmSFMaI
  • Yüzbaşı
    281 Mesaj
    symbain terimini tam olarak açıklayıp toplumu bilinçleştirecek biri yok mu forum da? avantaj ve dezavantajlarını söyleyip kafalardaki sou işaretlerini kaldıracak biri çıksın lütfen...
    |
    |

• Bu telefon için program bulamayanlar sadece oyuna kayıyorlar. Ama aslında ne aradıklarını bilmiyorlar. K700 için gerekn application değil, java, yani .jar. Bunun için de önerim:www.getjar.com Buyrun

• Symbian bir işletim sistemi. Symbianlı bir telefon için Windows yüklü PC benzetmesi yaparsak K700i için de Playstation/X-Box/Nintendo diyebiliriz. Özelleştirilmiş ve birlikte gelen programlarda Symbianlı telefonlarla elde edilemeyecek kalite elde edilir. Ama Symbianlı telefonlar ise çok yönlüdür. Özelleştirilebilir, değiştirilebilir.

• Ben ttnet maillerime telefonumdan bakabiliyor, cevap yazabiliyorum. POP3 protokülünde sorun yaşamıyorum. Belki ayarlarını yapamıyor olabilirsiniz.

.oO°Oo.
    |
    |
    TOSHIBA Satellite L50-C-17K - Core i7-5500U @2.40/3.00GHz - Intel HD Graphics 5500 - NVIDIA GeForce 930M 2GB DDR3 - 8192MB DDR3L 1.600MHz RAM - 1TB HDD - 15.6” Toshiba TruBrite® Full HD LED IPS - Asus SDRW-08D2S-U External - Logitech G500 - Inca6800i - CanonMX340 - AirTies Air 5760 - TP-Link TL-WA850RE
    Honda Civic Elegance 2012 Otm Füme BRC 24MY11 - Navitech NX-220r - OnePlus 5 64GB Slate Gray - Spigen OnePlus 5 Rugged Armor (K04CS21513) - Meizu EP52L Stereo Bluetooth Kulaklık Füme - Panasonic P55ST50E NeoPlasma - LG BH6730T Home Theater - Next Minix HD Cool Sat. - Casio Edifice EFX-530 - Dark SmarTime - Canon A510 - Kodak Z915 - Bursaspor - Galatasaray - Kdz.Ereğli

• Teğmen
    166 Mesaj
    www.freewebs.com/alicantumay k700i oyunlari ve özel spider-man teması
    |
    |
    |
    |
    |
    Kirli düşlerinle mi kirleteceksin temiz bedenimi... Çık git hayatımdan, ne sana yer var ne de pis bedenine... Sana dokunduğum o güne lanet olsun... Sözlerimin ağırlığını kaldıramıyorsan eğer küfret gitsin, ama ne olur bakma yüzüme...
    Senin o gözlerin var ya, herşeyi bitirdi.. Yazık ettin geçen günleri.. Hani o verdiğin sözler, yalanmıydı birer birer.. Artık seni sevemem ki..
  • Yüzbaşı
    530 Mesaj
    waw banada gönderirmisin...
    gigas2ci@yahoo.com
    |
    |
    |
    |
    Burda, Yaşayan En Güçlü Ve En Zeki Erkekleri Görüyorum.. Bu Potansiyeli Görüyorum.. Ve Hepsi Heba Oluyor.. Lanet Olsun, Bütün Bir Nesil Benzin Pompalıyor, Garsonluk Yapıyor Yada Beyaz Yakalı Köle Olmuş.. Reklamlar Yüzünden Araba Ve Kıyafet Peşindeler.. Nefret Ettiğimiz işlerde Çalışıp Gereksiz Şeyler Alıyoruz.. Bizle...r Tarihin Ortanca Çocuklarıyız.. Bir Amacımız Yada Yerimiz Yok.. Ne Büyük Savaşı Yaşadık... Ne de Büyük Buhranı.. Bizim Savaşımız Ruhani Bir Savaş.. En Büyük Buhranımız; Hayatlarımız.. Televizyonla Büyürken Milyoner Film Yıldızı Yada Rock Yıldızı Olucağımıza inandık.. Ama Olamayacağız.. Bunu Yavaş Yavaş Öğreniyoruz.. Ve O Yüzden Çok Çok Kızgınız..
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
üniversite
Blogio
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.