Şimdi Ara

K'nex KNEX yaratıcılığın dibine vurun.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
9
Favori
36.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • doğru söölüon aga sıkıntı adamı mucit yapıo, da ben dediğin elemanı pek tanımam ben izmirliyim yüksek yapıom ek kaynak olsun diye almıştım dinlerin kitabını ii kitap Alayına İsyan Ölümüne K'NEX
  • knex vazgeçilmez bir şey.kaç yıl oldu hala masamda knexlerden yaptığım bi fotoğraflık var halen kullanırım çok güzel bir şey.
  • Bu sabır işi, hepinizi takdir ediyorum. 50parçayı tamamlayana kadar kızamık çıkarcam zannettim
  • Arkadaşlar , bu k'nexlerin Türkiye'de satışı yok mu ? Güncel olarak link verebilecek ya da satıldığı şehirin , mağazanın adını söyleyebilecek biri var mı ?

Şimdiden teşekkürler.
  • K'NEX Türkiye Distribütörü

Son dönemde satılan mağaza göremedim maalesef..
  • Konuyu uplıycam zira bugün cok isime yaradı
    Netbook aldıgımda hava alsın diye ya sogutma alıcak ya normal defter falan koyup geçiştircektim. Ama birden odamda kenarda duran o kücük yaramazlar karsıma cıktı ve güzel, basit bir model yaptım. Bugünse kasamı tozlarından arındırırken harddiskler icin bir platform yapayım dedim. Yine o kücük yaramazlar. Ama su halde elimde bunu da yapınca fazla kalmadı :( Acaba güncel olarak söyle büyük setlerin güzide fiyatlarını ögrenecegimiz nereler var :?: TR distribütörünün sitesinde düzgün bir şey göremedim :(
  • saçma gelicek ama küçükken geleceğe dönüşten etkilenip zaman makinesi yapmıştım içinede saat koymuştum hatta tarihi zamanı ayarlıyodum filmdeki gibi
    ne günlerdi be
  • Zamanın da bende gazeteden biriktirmiştim. Zamanla çoğu kayboldu.
    K'NEX Türkiye Distribütöründe ne fiyatlar yazıyor ne alabileceiğimiz bir adres var.

Şu an satış yapan bir yer veya site var mı acaba?

Bir de burda tane işi satış yapılıyor. Türkiye de bunun gibi satış yapan bir yer olsa.
  • Arkadaşlar Türkiye'de satın alabileceğimiz bi yer yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Codex -- 30 Aralık 2010; 21:30:39 >
  • valla hep içimde kalmıştır toys'r us taki dönme dolap tarzı bişeyler yapmak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: _rayman_

Arkadaşlar Türkiye'de satın alabileceğimiz bi yer yok mu?

Toys Shop Ankara da değişik versiyonlarda var.Ben 3 set aldım.Hepside motorlu.Ankamall de en alt(giriş altı)ta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tomusga -- 1 Ocak 2011; 16:58:06 >
  • kız arkadaşımın bir hediyesi
     K'nex  KNEX yaratıcılığın dibine vurun..
  •  K'nex  KNEX yaratıcılığın dibine vurun..

ilkokulda aldığım 800 parçalık knexlerimi orjinal turuncu kutusunda saklıyorum , şimdilik 2 yaşımda yeğenim çubuklara tekerlekleri sokup döndürüyo :)

ilerde çocuğum olursa onuda knex'le büyütücem :) ve nerden baksanız 15 sene geçmiş içinden çıkan 2 tane lastik hala daha çürümemiş :)

ne dönme dolaplar , ne tanklar , arabalar , roller coaster lar yapmıştım. bi kere kendimi aşıp bütün kolumu kaplayan uzayıp kısalan bi protez kol gibi bişey yapmıştım :D

• Extreme Cubes te var buna benzeyen ama onda mıknatıslar falan sürekli yapışıyor kartla kesmeler falan yapılan en ufak hatada mıknatısların birleşmesi
  • off özledim oynamayı be en kısa zamanda alıp tekrar oynayacağım
  • Yeniyüzyıl gazetesi veriyodu sanırım eskiden günde 3-4 parça,bi poşet toplamıştım ben...
    Bunu satan bi yer yokmu bulamadımda ben :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyc -- 30 Ocak 2011; 14:44:54 >

• D kare dış tic. şirketinin ithal etiği 2 ürün var şuan. Toypa mağazalarından temin edilebilir.
    622 parça 50025 modeli perakende fiyatı : 142 TL
    1303 parça 50050 modeli perakende fiyatı :235 TL
  • Iste aradıgm sey elden satan varmı 500 parca fln spr olur ıstanbuldayım
  • Lego ile kıyaslamak bence doğru olmaz. Her ikisininde yeri ayrıdır. Her ikisi de çok eğlenceli.

Sizin bahsettiğiniz Lego System sanırım. (Çocuklara yönelik.) Lego Technic'e de bakmanızı öneririm. Hatta son zamanlarda komut verilebilen Lego robotları piyasaya sürüldü.

• K'nex mükemmel bi oyuncak gerçekten heryaşta oynanabilir
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.