DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Kâbus Cho'Gath
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
23
Cevap
0
Favori
2.717
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 sonraki >>>
Giriş
      26 Şubat 2013 20:38:34
      Arkadaşlar internette gördüğüm kadarıyla cho gath ın sadece tek bir kullanılamayan skini olan kâbus cho gath bir kaç kez tekrar satışa sunulmuş. Yalan haber olabilir fakat sizlerden ricam daha önce böyle bir olay olduysa söyleyebilir misiniz arkadaşlar? Ya da cho gath ın bu skinini almak için ne yapmam gerek?

• Binbaşı
      1661 LOL Mesajı 1919 Mesaj
      26 Şubat 2013 20:45:57
      Malesef alamazsin o skini :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      26 Şubat 2013 20:47:15
      quote:

Orijinalden alıntı: bako39

Malesef alamazsin o skini :(

Hocam peki kodu var mı skinin? Yani birinden alabilir miyim kodu?

• IOS Beta Tester
      4308 LOL Mesajı 7874 Mesaj
      26 Şubat 2013 20:47:49
      Ocakta sunulmuştu sanırım. Legacy skinleri kaldırdılar sonra. Belki yıl sonu tekrar satışa koyabilirler.

26 Şubat 2013 20:50:09
      quote:

Orijinalden alıntı: Straight X Edge

Ocakta sunulmuştu sanırım. Legacy skinleri kaldırdılar sonra. Belki yıl sonu tekrar satışa koyabilirler.

Yani gelmeyeceği kesin değil dimi? Belki gelebilir hesabı diyorsun? Son olarak bunun kodu var mıdır forumda?

• Binbaşı
      26 Şubat 2013 20:50:40

quote:

Orijinalden alıntı: Lokman Dayı

Alıntıları Göster

Hocam peki kodu var mı skinin? Yani birinden alabilir miyim kodu?

Malesef o da yok :( o skin diger 41 legendary skin ile yilbasina ozel %50 indirimle geri geldi bir daha cok zor.geri gelmesi ama o kadar iyi bir skin degil o klasik skininin rengi farklisi :)

26 Şubat 2013 20:54:12
      quote:

Alıntıları Göster

Malesef o da yok :( o skin diger 41 legendary skin ile yilbasina ozel %50 indirimle geri geldi bir daha cok zor.geri gelmesi ama o kadar iyi bir skin degil o klasik skininin rengi farklisi :)

Biliyorum hocam fakat almak istiyorum işte. Ama sağolasın yinede. Bu oyunda tek sevmediğim özellik zaten skinlerin komple gitmesi.

• Yarbay
      1233 LOL Mesajı 2834 Mesaj
      26 Şubat 2013 20:55:11
      quote:

Alıntıları Göster

oyun içi çok hoş duruyor.

Lenovo Z500.i7 3632QM GT645M 6 GB Ram 1 TB HDD Anti Glare HD ekran Işıklı Klavye

Asus Zenfone Selfie 32 GB

iPad Mini Retina 64 gb
    • Yarbay
      9670 LOL Mesajı 12830 Mesaj
      26 Şubat 2013 20:57:00
      @bako39 onlar Legendary değil legancy (gerçi aralarında 3-4 Legendary vardı ama)

Ayrıca o skin çok kötü ben chogath fanı olmama rağmen o skinden nefret ediyorum fazla paran yoksa lochness veya jurassic al ikiside oyun içinde gayet iyi eğer bende para çok diyorsan battlecast alabilirsin yada gentleman'da bir seçim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      26 Şubat 2013 20:59:37

quote:

Orijinalden alıntı: NDS

@bako39 onlar Legendary değil legancy (gerçi aralarında 3-4 Legendary vardı ama)

Ayrıca o skin çok kötü ben chogath fanı olmama rağmen o skinden nefret ediyorum fazla paran yoksa lochness veya jurassic al ikiside oyun içinde gayet iyi eğer bende para çok diyorsan battlecast alabilirsin yada gentleman'da bir seçim

Hocam baslamisken legacy ve legendarynin farkini da aciklar misin ? (cidden bilmiyorum)

• Yarbay
      9670 LOL Mesajı 12830 Mesaj
      26 Şubat 2013 21:05:13
      quote:

Alıntıları Göster

Hocam baslamisken legacy ve legendarynin farkini da aciklar misin ? (cidden bilmiyorum)

Legendaryler şu 1820lik olanlar; çoğunda sesler, replikler, skiller vs değişiyor birtek fiddle'ın legendarysi 975 oda Riot'un doğum günü özel skini

Legancyler kısaca paint terk skinlerin genel adı satışta olmayan ama tekrar satışa çıkması olası skinlere deniyor. Çoğu çok ucuz, var mı var diye alınacak türden

Legancy-Legendaryler var birde: red baron corki, Annie in wonderland gibi bunlar çok eski legendarylerden extra bir işlevleri yok ne skiller değişik ne sesler satıştan kalktılar

Ayrıca Limited yani belli bir süreliğine satılmış ve bir daha gelmesi çok zor olan skinler var nerdeyse hepside çok güzel niye çok zor diyorum çünkü Riot bu kafasına eser derki tekrar satışa çıkarıyorum ama düşük bir ihtimal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NDS -- 26 Şubat 2013; 21:06:59 >

• Yarbay
      5026 LOL Mesajı 5010 Mesaj
      26 Şubat 2013 21:21:13
      en güzel ve hoş duranı battlecast birde dinazor kemikli olan jurasic di sanırım

• Teğmen
      123 LOL Mesajı 140 Mesaj
      26 Şubat 2013 21:47:21
      Bende var o skin. Özel tatillerin bazılarında event olarak indirimde geliyor. Bekliyceksin yani baya.

The Support | Protect. Harras. Dominate.
    • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 13 saat 32 dakika kadarı kaldı.
      26 Şubat 2013 21:52:16
      quote:

Alıntıları Göster

41 ide legendary değilki sadece tf-heimerdinger-annie-corki-tristana legendarydi sadece.

• Yarbay
      895 LOL Mesajı 3790 Mesaj
      26 Şubat 2013 21:52:33
      quote:

Orijinalden alıntı: NDS

Alıntıları Göster

Legendaryler şu 1820lik olanlar; çoğunda sesler, replikler, skiller vs değişiyor birtek fiddle'ın legendarysi 975 oda Riot'un doğum günü özel skini

Legancyler kısaca paint terk skinlerin genel adı satışta olmayan ama tekrar satışa çıkması olası skinlere deniyor. Çoğu çok ucuz, var mı var diye alınacak türden

Legancy-Legendaryler var birde: red baron corki, Annie in wonderland gibi bunlar çok eski legendarylerden extra bir işlevleri yok ne skiller değişik ne sesler satıştan kalktılar

Ayrıca Limited yani belli bir süreliğine satılmış ve bir daha gelmesi çok zor olan skinler var nerdeyse hepside çok güzel niye çok zor diyorum çünkü Riot bu kafasına eser derki tekrar satışa çıkarıyorum ama düşük bir ihtimal

Legancy değil legacy.

• Yüzbaşı
      647 LOL Mesajı 695 Mesaj
      26 Şubat 2013 21:55:47
      Yolladım skinini pm yoluyla kardeş. Hayırlı olsun, güle güle kullan.

27 Şubat 2013 22:39:54
      quote:

Orijinalden alıntı: Essence Flux

Bende var o skin. Özel tatillerin bazılarında event olarak indirimde geliyor. Bekliyceksin yani baya.

Hocam ne ara aldınız o skini? Ayrıca tekrar gelebilir mi o skin yoksa kesinlikle gelmez mi?

• Binbaşı
      932 LOL Mesajı 1274 Mesaj
      27 Şubat 2013 22:55:48
      Sezon sonunda yeniden indirime girebilir, ya da yeni yılın ilk haftaları.

• Teğmen
      123 LOL Mesajı 140 Mesaj
      27 Şubat 2013 23:02:48
      quote:

Orijinalden alıntı: Lokman Dayı

Alıntıları Göster

Hocam ne ara aldınız o skini? Ayrıca tekrar gelebilir mi o skin yoksa kesinlikle gelmez mi?

Yılbaşındamıydı bende tam hatırlamıyorum. Gelir de çok beklersin bence belli olmaz

The Support | Protect. Harras. Dominate.
      27 Şubat 2013 23:06:01
      quote:

Orijinalden alıntı: Essence Flux

Alıntıları Göster

Yılbaşındamıydı bende tam hatırlamıyorum. Gelir de çok beklersin bence belli olmaz

Sağol hocam teşekkür ederim bilgi için.

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.