Şimdi Ara

K.ARKADAŞIM 1 SENE ÖNCEKİ KONUŞMA KAYITLARIMI NERDEN BULUYOR ? [ ÇÖZÜLDÜ GELİN ] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
23
Favori
23.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yalnız kız tehlikeli sherlock taki kadın gibi herşeyi biliyor şaka bir yana zeki bir insanmış şanslısın bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gray Hat Ghost kullanıcısına yanıt
    Bu arşivi tamamen yok etme şansımız var mı? Varsa nasıl yapıyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyberIlhan

Bu arşivi tamamen yok etme şansımız var mı? Varsa nasıl yapıyoruz?

Bilmiyorum hiç araştırmadım da denemedim de inşallah da yoktur.

Facebook desteğe sor bi.

• quote:

Boş mesaj yazmayın. Android de kullansanız iOS da kullansanız Facebook veri toplar, operatörünüz geçmiş kaydı tutar. Belki virüsler açısından daha rahat olabilirsiniz, ancak Android ayarlarında varsayılan olarak harici kaynaklardan uygulama kurulması engellidir. Siz kendi güvenliğinizi tehlikeye atmadıkça Android güvenilirdir.

Anlamadığın nasılda belli cocuk. Fb hic bir verimi toplayamaz iphone umda;)

• Mesajlar silinmiş trollemeyin milleti ben tüm mesajları silmiştim şuan hiçbiri görünmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korsan

quote:

Orijinalden alıntı: Gray Hat Ghost

quote:

Orijinalden alıntı: Night_Noise

quote:

Orijinalden alıntı: Gray Hat Ghost

Konuşma kayıtlarını bulduğunu söylemiş ya kayıtlar Facebook konuşma kayıtları mı yoksa normal telefon konuşma kaydı mı ?

Aynı şekilde mesajlarda Facebook mesajları mı yoksa sms mi ?

Eğer Facebook kayıtları ise ben ne yaptığını biliyorum.

Normal telefon konuşması hocam. Diyorsunuz ne alaka ama bende anlamadım.

Hocam acilen Facebook şifreni değiştirmeni tavsiye ediyorum.
    Senin olayın Facebook ile alakası yok ama Facebook geçmişine çok rahatlıkla erişebilir.

Şimdi Facebook geçmişine nasıl erişebileceğini anlatıyorum hem önlemini al hem de buradaki diğer insanlar önlemini alsın çünkü bir çok kişi Facebook'tan sevgilisiyle yazışıyor ayrılıp mesajları silince de bir daha ulaşılamayacağını düşünüyor ama Facebook , kullanıcıların hesap oluşturduğu tarihten itibaren her yaptığını kayıt ediyor.

Hangi saatte hangi Ip adresi hangi tarayıcı hangi cihaz ile kime mesaj atıldığına kadar log tutuluyor.

Bu bilgilere Facebook hesabına giriş yapabilen ve e mail adresinin şifresini bilen herkes ulaşabilir.

Şimdi anlatıyorum , Facebook ayarlar kısmında şöyle bir yer var.

K.ARKADAŞIM 1 SENE ÖNCEKİ KONUŞMA KAYITLARIMI NERDEN BULUYOR ? [ ÇÖZÜLDÜ GELİN ]

Buraya tıkladığınız an e mail adresinize bir link gidiyor.

K.ARKADAŞIM 1 SENE ÖNCEKİ KONUŞMA KAYITLARIMI NERDEN BULUYOR ? [ ÇÖZÜLDÜ GELİN ]

Zıp olarak indirdiğiniz dosyanın içinde her şeye ulaşabiliyorsunuz.

Aşağıda gördüğünüz konuşmalar annemin Facebook hesabına ait , siyah olanlar annem , kırmızı olanlar(İsim yazıyordu boyadım) mesajlaştığı kişi.

Konudaki olay da buna benzer bir olay aslında .
    İki seçenek var :
    1- Operatörde çalışan tanıdığı var.
    2- Casus yazılım ile 1 yıldır takip ediyor.

Facebook hesabının şifresini değiştirmeni öneririm.
    Buradaki herkese de şunu söyliyim , Facebook'tan önemli konuşmalar yapmayın şayet sevgiliniz iyi bir stalkerse enselenirsiniz.

Edit : Kız arkadaşına bunu yaparak intikam alabilirsin.

Verdim +'nı

Eyvallah

• Konuyu baştan sona okuyorum da ne inatçı insansın kabul et işte adam güzelce açıklamış ONLİNE İŞLEMLERDE SENİN REHBERİNE KAYDETTİĞİN GİBİ ÇIKMAZ NOKTA.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fil Yutmus Boa Yılanı

Konuyu baştan sona okuyorum da ne inatçı insansın kabul et işte adam güzelce açıklamış ONLİNE İŞLEMLERDE SENİN REHBERİNE KAYDETTİĞİN GİBİ ÇIKMAZ NOKTA.

olabilir neden bağırdın onu anlamadım
  • Hocam lafının yanlışlığını kabul etmeyip hala inat edip kendi dediği doğruymuş gibi konuşan insanlara baya gıcık oluyorum da size patladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fil Yutmus Boa Yılanı

Hocam lafının yanlışlığını kabul etmeyip hala inat edip kendi dediği doğruymuş gibi konuşan insanlara baya gıcık oluyorum da size patladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: CharlieSelim

Hocam şimdi ben tam anlamadım. Sen face üzerinden mi aramıştın arkadaşını? O zaman smsi falan nasıl görüyor? Bu logları tutabilmesi için telefonda face olması yeterli mi yani?

Yok hocam face üzerinden aramadım. Bildiğiniz operatör üzerinden yapılan aramaların loglarını kaydediyor androiddeki facebook uygulaması.

Android kullanıyorsanız facebook olması yeterli. SMS değilde arama kayıtlarının loglarını tutuyor anlaşılan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frhtoztrk

Hocam telefonda yaptığınız konuşmalar face verilerinde mi çıkıyor?Tel numarası face de kayıtlı olduğu için mi?

Hocam cihaz android ise facebook sizin arama loglarınızı tutuyor anlaşılan. Android kullandığım zamanlardaki bütün arama kayıtlarım facebook veri kaydında mevcut. Rehberim mevcut. Sildiğim facebook mesajlarım mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImKeynes

Mesajlar silinmiş trollemeyin milleti ben tüm mesajları silmiştim şuan hiçbiri görünmüyor

Benim 2013 teki sildiğim mesajlar hala mevcut hocam. Hepsi yok ama büyük bir çoğunluğu duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

quote:

Boş mesaj yazmayın. Android de kullansanız iOS da kullansanız Facebook veri toplar, operatörünüz geçmiş kaydı tutar. Belki virüsler açısından daha rahat olabilirsiniz, ancak Android ayarlarında varsayılan olarak harici kaynaklardan uygulama kurulması engellidir. Siz kendi güvenliğinizi tehlikeye atmadıkça Android güvenilirdir.

Anlamadığın nasılda belli cocuk. Fb hic bir verimi toplayamaz iphone umda;)

Yahu saçmalama , Facebook'u telefonun ile senkronize edersen toplar.

Etmezsen tabi toplamaz.

• demek o şerefsiz facebook uygulaması kendiyle alakasız arama verisinide topluyormuş. Vay be yüklemediğim için tekrar mutluyum.

Burdan herkese çağrımdır telefonunuza facebookun uygulamasını yüklemeyin.
  • Federal çıkmış kız
  • hocam facedeki olayı anladımda arkadaşını aradığını nerden biliyormuş messenger üzerinden falan mı arıyordun ?

birde ben olsam intikam olarak kızın numarasını belli sitelere sıcak sohbetler için arayın diye yazardım
    ek olarak da duvarlara yazardım bel fıtığı diye, bu da kesmezdi beni ankarada yerlerdeki travesti kartlarından bastırır kızın numarasını yazardım ve her yere atardım o kartları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Eiyuu -- 4 Mart 2017; 22:24:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaraki Kenpachi 11

hocam facedeki olayı anladımda arkadaşını aradığını nerden biliyormuş messenger üzerinden falan mı arıyordun ?

birde ben olsam intikam olarak kızın numarasını belli sitelere sıcak sohbetler için arayın diye yazardım
    ek olarak da duvarlara yazardım bel fıtığı diye, bu da kesmezdi beni ankarada yerlerdeki travesti kartlarından bastırır kızın numarasını yazardım ve her yere atardım o kartları

@-RüzgarGibiGeçti-

Android kullananlar için geçerli hocam.

@RazorXmia

Lanet olası aynasız.

• Night_Noise kullanıcısına yanıt
    hocam bunları yapmalısın bence intikam hikayelerini severim birde bende aynı kayıtları indirdim andraoid de kullanıyorum fakat arama kaydı tutmamış hiç
  • Bu ne lan içim ürperdi..!!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.