Şimdi Ara

JVC 50'' 127 Ekran 4K BİM Satışı 50VU73T 1999 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
470
Cevap
24
Favori
98.984
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üstad benim bilgim yok o yüzden buradaki kişilerin yorumlarına bakıyorum.

Keşke 1 2 dk lik video çekip atabilseniz kanal geçişleri falan nasıl en azından onu görebilmek iyi olur bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrgreenwood kullanıcısına yanıt
    Hocam ps4 pro çıktığında piyasadaki 4k algısı değişti. Cihaz çoğu tvyi 4k var diye algılamadı bile. Hdr olması çok önemli.

• 5 ay sonra düğünüm var Philips ve Samsung 4k lı model alırım yeter demiştim ama beğendiğim modeller 2600 bandında. Öyle aman aman tv izlemem haftada belki bi film varsa bi kaç dizi o kadar. Bu standartlarda bana fazlasıyla yeter sanırım bu tv.

• quote:

Orijinalden alıntı: ramazan_yıldız

5 ay sonra düğünüm var Philips ve Samsung 4k lı model alırım yeter demiştim ama beğendiğim modeller 2600 bandında. Öyle aman aman tv izlemem haftada belki bi film varsa bi kaç dizi o kadar. Bu standartlarda bana fazlasıyla yeter sanırım bu tv.
    Zaman kötü.. Fazla para vermeye değmez.. Bu panel hayli hayli iş görür. Bazı yazılara bakıyorum TV bölümünde. Millet öyle bir abartıyor ki anlamıyorum.

Günde sanki kaç saat TV izliyoruz. Ben bile neredeyse bıraktım artık. Herşeyi netten izler oldum.

İstediğim içeriğe hemen ulaşıyorum. Onun için fazla düşünmeye gerek yok. Diye düşünüyorum..

İYİ günler..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monkey D. Dragon

Üstad benim bilgim yok o yüzden buradaki kişilerin yorumlarına bakıyorum.

Keşke 1 2 dk lik video çekip atabilseniz kanal geçişleri falan nasıl en azından onu görebilmek iyi olur bence
    Yarın çeker youtube a yüklerim.

Yukarıdaki arkadaşın 4k tvyi ne olduğu belirsiz bir kamerayla çekip youtubedan 4k nın hakkını veren tv diye paylaşması komik olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Ps4 pro nun hakkını veren bir tv için.

2000 liraya 50inç tv konusunda 2100 e 40 inçi satılan tv yi koyman iyi olmuş. Hemde youtube videosuyla çok faydalandık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

2000 liraya 50inç tv konusunda 2100 e 40 inçi satılan tv yi koyman iyi olmuş. Hemde youtube videosuyla çok faydalandık.

Alıntıları Göster
    İyi işte kültürlen biraz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

İyi işte kültürlen biraz.

Alıntıları Göster
    Sendeki kültür mantar seviyesinde olmasa iyiydi.
  • Bu televizyonun smart özelliği için nesöyleyebilirsiniz? Samsunglarda tv nin kendi browserı üzerinden film dizi ilzeyebiliyorsunuz. Yani html 5 ve flas desteği var. Bu tv de var mı. Çünkü benim evimdeki vestelde yok...
  • Arkadaslar ziraat combo kartın ramazan ayı kampanyası ile her 500 e 25 combo lira hediyesi var (maksimum 100 combo lira kazanabilirsiniz) 1 tl lik gof gof alın ve tvniz 2000 e 100 combo lira kazanım ile 1900 e gelmis olur. Eee 1900' e mb130e anakart, 50" 127 ekran, 4k, Hdr, smart, wifi, wi-di, bluetooth... daha ne olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: amarcord

Bu televizyonun smart özelliği için nesöyleyebilirsiniz? Samsunglarda tv nin kendi browserı üzerinden film dizi ilzeyebiliyorsunuz. Yani html 5 ve flas desteği var. Bu tv de var mı. Çünkü benim evimdeki vestelde yok...
    Netflix youtube vs güzel çalışıyor. Çok denemedim ama browser üzerinden 1080p Fi izlerken bir yerde takıldı. Başka video denemedim. Zaten bu televizyonu Samsung la kıyaslamayın. O tv nin fiyatı belli bunun belli. Kimse 2000 e 3000 performansı beklemesin.

Şu ekonomik durumda en alınası tv bu ama 3000 liran varsa tabii Samsung al.
  • AVMdeki Vestel magazasina gittim
    JVc filan yok ellerinde

sordum elemana Bimdeki tv filan diye, adam enteresan seyler soyledi, paylasayim

JVC, LG vs vs Vestel yapiyorsa bile sadece montaj yapiyor, hersey disardan geliyor dedi
    sonra TRT 4K yayini diye bisey yok, o yayin 1 yildir yok, Turksatta 4K yayini yapan herhangi bi kanal yok dedi
    sonra JVC 4K HDR bile olsa, o 4K uyumludur, muhtemelen 4K goruntu gostermez dedi
    bana 2400 liralik bi vestel satmaya kalkinca terkettim, adama bi sey de demedim

peki bu iddialar dogru mu diye buraya yazayim dedim

dogru degilse bu adam bu ilcedeki 2 AVMden birindeki tek Vestel magazasindaki tek sorumlu, bu adami buraya kim koymus?
  • sadtneverdie kullanıcısına yanıt
    TV ilk geldiğimde BİM deki depo sorumlusu arkadaşımla denedik teledünya hd ile bizzat denedik samsung ve lg nin giriş 4K larında bile gayet iyi olan HD kanallar resmen çamur şekllinde ayrıca şu tv ye JVC demeyin vestel üretimi fason bir üründür eski JVC lerle ilgisi alakası yoktur kendini kandırma SEG neyse HI-LEVEL neyse veya arçeliğin altındaki Altus - Grundig neyse buda odur.İsterseniz araştırın jvc nin yurtdışında böyle bir modeli var mı ? 2 bin tl az bir para değil 6-7 ay sonra yazılım desteği bile doğru dürüst olmayacak bu tv yi almak bana göre enayiliktir parayı çöpe atmaktır.Tekrar ve sonkez söylüyorum tv yi denemeden almayın sadece ses kalitesini duysanız zaten vazgeçersiniz.
  • barismdc kullanıcısına yanıt
    Gof gof ne hocam

• Bimin çokonatı

• quote:

Orijinalden alıntı: halkaliozan

AVMdeki Vestel magazasina gittim
    JVc filan yok ellerinde

JVC, LG vs vs Vestel yapiyorsa bile sadece montaj yapiyor, hersey disardan geliyor dedi
    sonra TRT 4K yayini diye bisey yok, o yayin 1 yildir yok, Turksatta 4K yayini yapan herhangi bi kanal yok dedi
    sonra JVC 4K HDR bile olsa, o 4K uyumludur, muhtemelen 4K goruntu gostermez dedi

dogru degilse bu adam bu ilcedeki 2 AVMden birindeki tek Vestel magazasindaki tek sorumlu, bu adami buraya kim koymus?
    ilk söylediği doğru hocam, vestel montaj sanayi yapıyor.

trt 4k yayını yok demiş ağır saçmalamış. trt açıklama yaptı, dünya kupası maçları 4k yayınlanacak diye.

4k diye lanse edilen bazı tvler 4k yayınları açmıyordu ama bu ilk çıkan tvlerde görülmüştü. bu saatten sonra aynı sorunun çıkacağını sanmıyorum.

adamın niyeti belli olmuş zaten, sana kendi ürününü sattırıp prim kazanmak.

• 4K yayınlanacak maçlar için Biss şifreleme olacak mı? Sanırım yerli üretimler veya montajlarda Biss çözücü var, ne yapılmalı?

• https://youtu.be/KNdE1kkIRJI

Yok diyene seyrettir açık kanal TRT 4k.

• quote:

Orijinalden alıntı: halkaliozan

AVMdeki Vestel magazasina gittim
    JVc filan yok ellerinde

İçeride ki 40 inçlik Vestel 4K tv de yayınlanan TRT 4K kimin yayını peki o arkadaşa sorar mısınız lütfen. Böyle sahtekar, yalan dolanla millete mal satmaya çalışan insanlara ayar oluyorum. Ayrıca 4K uyumludur diyip nasıl 4K göstermez diyebiliyor bunu da anlamış değilim. JVC japon üretimi değil fakat kontrolleri daha sıkı yapılıyor vestel, regale göre. Bende dün gördüm ilanı BİM de şahsi düşüncem bu fiyata alınır yönünde. Kim alır kim almaz orasını bilemem fakat 4K yayını yok muhabbetine ayar olduğum için yorum yazma gereği duydum

• sharkemre kullanıcısına yanıt
    İyi saçmalamışsın SEG Hi-Level ile bu ürünün ne alakası var. Üretim koşullarını ve kalitesini japon teknisyenler de kontrol ediyor. Adamlar al şu parayı bana 10 bin adet tv yap demiyorlar, işi kontrolde ediyorlar. Bilginize
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.